Imperia Online Turkey  
Nisan 24, 2024, 11:32:38 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ACİL YARDIM  (Okunma Sayısı 2566 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
saat2006
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Mayıs 14, 2009, 04:21:24 ÖS »

şifremi kaç kere değiştirmeme ve şifremi kimseye vermeme rağmen hesabıma girilmiş askerlerim terhis edilmiş üzerine kredi çekilip saldırılmıştır. bunu yapan mutlaka o saldırandır bunun araştırıp buraya yazarsanız ve gereken kişilere gereken cezaları verirseniz sevinirim..
ayrıca şifremi kimseye vermedim üstüne üstlük şüphelendiğimdede üç kez farklı şifre yazdım
ayrıca yapılan saldırı da görülmüyor.
SCorPion
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Mayıs 14, 2009, 04:35:43 ÖS »

sana torjen atmış olabilrler yani senin bilgisaayrındaki tüm şifreleri görüyorlardır ne kadar değiştirirsen değiştir senin bilgisayarındaki şifreler torjenin sahibine gider.
imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Mayıs 14, 2009, 04:36:49 ÖS »

şifremi kaç kere değiştirmeme ve şifremi kimseye vermeme rağmen hesabıma girilmiş askerlerim terhis edilmiş üzerine kredi çekilip saldırılmıştır. bunu yapan mutlaka o saldırandır bunun araştırıp buraya yazarsanız ve gereken kişilere gereken cezaları verirseniz sevinirim..
ayrıca şifremi kimseye vermedim üstüne üstlük şüphelendiğimdede üç kez farklı şifre yazdım
ayrıca yapılan saldırı da görülmüyor.
saldırı raporu duruyosa modlara msj at onlar bulurlar.

saat2006
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Mayıs 14, 2009, 04:54:45 ÖS »

saldırı raporu diye birşey yok arkadaşlar hiç birşey yok herifler bankadan kredi çekmiş askeri terhis edip paraya çevirip dalmışlar bana ama saldırı raporu yok
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Mayıs 14, 2009, 05:33:54 ÖS »

hayalet modunda mı dalıyorlar arkadasım:D
saat2006
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Mayıs 14, 2009, 05:38:42 ÖS »

valla bilmiyorum kardeşim öyle bir mod mu var
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Mayıs 14, 2009, 05:45:04 ÖS »

yok cnm ska yaptımda hem dalıyor hmde rapor nasıl olmuyor anlamadım yanlısın var Wink
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Mayıs 14, 2009, 05:46:15 ÖS »

aaa bı sanıye aklıma geldı eger senın karaktere gırebılıyorlarsa tabıkı raporuda sılebılırler fkt eger bı klana uyeysen savaş raporlarından bırde kendı profılınden yollayabılırsın raporu;)
SCorPion
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Mayıs 14, 2009, 05:48:54 ÖS »

kale yıkık mıyıdı senin yoksa sağlam mıydı. sağlam ise saldırı almamışsındır kaynakalrın çok ucuza satılmıştır.
saat2006
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Mayıs 14, 2009, 05:54:23 ÖS »

doğru kardeşim galiba öyle oldu satılma haberi geldi çünkü
bu ne biçim oyunsa
herifler hesabımızda cirit atıyorlar kafalarına göre iş yapıyorlar sonra da para verip kredi alın oynayın diyorlar böyle birşeyi aklı olan kimse yapmazki
SCorPion
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Mayıs 14, 2009, 06:00:45 ÖS »

doğru kardeşim galiba öyle oldu satılma haberi geldi çünkü
bu ne biçim oyunsa
herifler hesabımızda cirit atıyorlar kafalarına göre iş yapıyorlar sonra da para verip kredi alın oynayın diyorlar böyle birşeyi aklı olan kimse yapmazki

kardeş bence sen bilgisayarına bi format attır ve sağlamda bi virüs koruma kurdur. muhtemelen senden torojen  gibi bişi var.  bu sana msn yolu ile yada sana gönderilen bi linke bulaşmıştır ve bi çok virus koruma diye isimlendirilen programalr pekde ieş yaramaz. sinir bozucu. uyarılar vermekden başka. bence sen herşeyden önce bilgisayarını güvenliğinden emin ol önce ve daha sonra tekrar şifreni değiştir. ayrıca bu konuda mod arakdaşalrdan birinden yardım istte . şayet satış yapıldıysa kesin bulurlar.
« Son Düzenleme: Mayıs 14, 2009, 06:13:30 ÖS Gönderen: SCorPion » Kayıtlı
maskkk1
Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Mayıs 14, 2009, 06:02:20 ÖS »

valla bunu öprenmek istiorsan M.İ.T e söylücen biz ajan majan deiliz ogrenelim  *hihi*
akpiyanist
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Mayıs 14, 2009, 06:41:31 ÖS »

saat arkadası tanırım bu oyuna onu başlatanda benim zaten öncelikle şunu söyleyeyimki saldırısı yok raporu sildiler diye bir olay olamaz ittifak savasları denen bir bölüm var silemezler ikincisi savas gercekten görünse adam buraya saldıranın ismini yazar mod arkadaşlar ilgilenirse çok sevinirim arkadaşa karsı ben mahcup oldum ne biçim bir oyun bu diyip duruyor haklı da en son olarak onun bilgisayarına şifre bilici bir şey atanın başı büyük belada demektir  neyse anlatmıyım şimdi ama mod arkadaşlar lütfen ilgilenin

HERKES ÖLÜR AMA HERKES GERÇEKTEN YAŞAYAMAZ YAPTIKLARIMIZ SONSUZLUKTA YANKILANACAKTIR....
Styks
Tercüman
Translator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

İşte meydan! İşte can!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Mayıs 17, 2009, 10:25:06 ÖÖ »

Dikkatinize

Bundan sonra "şifremi çaldılar" "ordumu terhis ettiler" gibi şikayetler SADECE BANA (benim nikim blues) özelden , blues@imperiaonline.org ya da support_tr@imperiaonline.org adreslerine iletebileceksiniz. Ayrıca  bunun gibi konular foruma açılırsa bu konular direk kilitlenip tartışma alanlarına dönüşmesine izin verilmeyecek.
Buna karşı olanlar kendi yorumlarını bana yollayabilirler. Lütfen bu konular hakkında Moderatörleri ya da chat operatörlerini rahatsız etmeyin ve görevlerini yapmamakla suçlamayın. Onlar her zaman size el vermeye hazırdır ve yardım ediyorlar. Oyunda gelişebilmek için sorduğunuz sorularınıza cevap verenlere biraz saygı gösterin.

Eğer yöneticilerden(adminlerden) memnun değilseniz ya da yukarıdaki bahsettiğim konular üzerinde şikayetleriniz varsa support_tr@imperiaonline.org adresine başvurun.

teşekkürler

kilit!

Lütfen sadece çeviri hatalarında bana mesaj atın.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!