Imperia Online Turkey  
Nisan 26, 2024, 09:50:01 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2] 3   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: FAİZDE PROBLEM Mİ VAR  (Okunma Sayısı 6571 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Mayıs 03, 2009, 11:52:10 ÖÖ »

Eğer değişiklik yapılmadıysa bunu benim yaptığım dönemden bu yana faiz limitin altına düştüğün anda toplu olarak gelir örneğn 3.850* 5 gün
öyleyse güzel savaşmaktan daha karlı askerler günde 12 milyon yiyo
akpiyanist
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Mayıs 03, 2009, 09:45:27 ÖS »

Altın kale limitinin altına düştüğü zaman biriken faizin yüklenir hesabına..
al işte bir saçmalıkta bu illaki 38.5 te bırakmak zorundamıyım faiz faizdir ne kadar bırakılırsa bırakılsın gelmesi gerekir ha 38 de bırakmışım ha 45 ne farkı var kalenin kapasitesi madem 38. 5 se savaslardanda aldığımızı kabul etmesin madem ediyor savaslardan kazanılanı öyleyse bu faizide versin böyle saçma kural mı olur tam bir açıklama bekliyorum bana bir mod arkadaş bunu anlatsın
ssorum şu madem kalenin sınırı 38.5 neden biz kazandığımız savaslardan para getirebiliyoruz ve o altın 38.5 i aşabiliyor bunu yapabiliyorsak neden bu savaş paraları üzerine eklenebiliyor sorumun devamı ise şu bir eyalette nüfus limiti denen bir şey var o eyalette asker terhis ettiğimizde fazla olan nüfus kayboluyorsa neden kale limitinde fazla olan para kaybolmuyor  tüm bu mantıksızlıkların devamı olarak biz fazladan para koyup limiti aşmış bile olsak faiz ne akla hizmet gelmiyor zaten para kazandığımızda limit denen saçmalıkta ortadan kalkmıyormu 

şimdi bunu mantığa oturtup cevap verebilecek bir mod varmı Huh?

HERKES ÖLÜR AMA HERKES GERÇEKTEN YAŞAYAMAZ YAPTIKLARIMIZ SONSUZLUKTA YANKILANACAKTIR....
airman_01
Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Mayıs 03, 2009, 09:48:22 ÖS »

piyanist   lem uzun etme işte  38.5  bırak al parayı  böle yapmışlar işte cevamı mevabı yok.
akpiyanist
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Mayıs 03, 2009, 09:55:25 ÖS »

al işte bir saçmalıkta bu illaki 38.5 te bırakmak zorundamıyım faiz faizdir ne kadar bırakılırsa bırakılsın gelmesi gerekir ha 38 de bırakmışım ha 45 ne farkı var kalenin kapasitesi madem 38. 5 se savaslardanda aldığımızı kabul etmesin madem ediyor savaslardan kazanılanı öyleyse bu faizide versin böyle saçma kural mı olur tam bir açıklama bekliyorum bana bir mod arkadaş bunu anlatsın
ssorum şu madem kalenin sınırı 38.5 neden biz kazandığımız savaslardan para getirebiliyoruz ve o altın 38.5 i aşabiliyor bunu yapabiliyorsak neden bu savaş paraları üzerine eklenebiliyor sorumun devamı ise şu bir eyalette nüfus limiti denen bir şey var o eyalette asker terhis ettiğimizde fazla olan nüfus kayboluyorsa neden kale limitinde fazla olan para kaybolmuyor  tüm bu mantıksızlıkların devamı olarak biz fazladan para koyup limiti aşmış bile olsak faiz ne akla hizmet gelmiyor zaten para kazandığımızda limit denen saçmalıkta ortadan kalkmıyormu 

şimdi bunu mantığa oturtup cevap verebilecek bir mod varmı Huh?

piyanist   lem uzun etme işte  38.5  bırak al parayı  böle yapmışlar işte cevamı mevabı yok.

olmaz ben sorumun cevabını istiyorum madem bu oyun belirli kurallara uydurulup yapılıyor akla mantığa uyuyor bu soruyuda uydursunlar yada saçmalık olduğu kabul edilsin zaten bıktım oyundan ya başladığım güne lanet olsun bu diyar bitincede bırakıcam zaten bu oyun aynı resmi işlere benziyor uygulamaları berbat ve sorum hala orada cevap istiyorum doyurucu olsun lütfen

HERKES ÖLÜR AMA HERKES GERÇEKTEN YAŞAYAMAZ YAPTIKLARIMIZ SONSUZLUKTA YANKILANACAKTIR....
atıl
Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : Mayıs 03, 2009, 09:59:50 ÖS »

akpi çok kaşıma bu soruyu sonunda dediğin gibi olacak fazla kaynağı silecek Smiley
nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Mayıs 03, 2009, 10:00:50 ÖS »

bence boşverin faiz haram abi sen de boşver
akpiyanist
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #21 : Mayıs 03, 2009, 10:09:29 ÖS »

akpi çok kaşıma bu soruyu sonunda dediğin gibi olacak fazla kaynağı silecek Smiley
silinsin abicim benim silinse 10 milyonum silinir milletin 100 milyonu var kalelerinde bulgarların mesela bana zararı olmayacağı için kesinlikle bu kuralı değiştirmezler değiştiremezlerde sebeb olarak o kadar askeri nüfus olan insanlar var askerlerine bakamazlar asker nüfusları doğal olarak düşer ve arastırmalarımız kat ve kat artıyor ben mesela askeri sağlığa takmıs durumdayım %100 e kadar yolu var daha 16. seviyesi 15 milyon altın istiyor 20. seviyesi bile sözüm ona kale limitini aşan kaynak isteyecek ve 20. seviyede askeri sağlık %100 olmuyor evet mantıklımı bu yani bir çok arastırma en büyük kalenin alamayacağı seviyede para isteyecek oyunu  yapmışlar mantık sıfır ben böyle oyuna ne diyeyim denecek söz yok zaten rezalet kurallar
tekrar silinme meselesine gelirsek onuda ancak bizimkileri silerek yaparlar nede olsa tek susup bekleyen eyvallah diyen biziz ama yok bu kadar sustuğum yeter artık
« Son Düzenleme: Mayıs 03, 2009, 10:13:06 ÖS Gönderen: akpiyanist » Kayıtlı

atıl
Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : Mayıs 03, 2009, 10:14:03 ÖS »

akpi faizin sınırı gelmeden evel benim kalede 120 m vardı günde 12m faiz gelecekti bir hafatada paranı ikiye katlıyorsun bölece 100 milyon faiz bile almak mümkün adamlar naptı bu iş olmaz oyunun sağlığını bozar dediler sınır getirdiler niye birileri çünkü benm aldığım faizi kaşıdı. Sende bu olayı kaşıma ki bir de onla boğuşmayalım sonra.
akpiyanist
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #23 : Mayıs 03, 2009, 10:20:14 ÖS »

akpi faizin sınırı gelmeden evel benim kalede 120 m vardı günde 12m faiz gelecekti bir hafatada paranı ikiye katlıyorsun bölece 100 milyon faiz bile almak mümkün adamlar naptı bu iş olmaz oyunun sağlığını bozar dediler sınır getirdiler niye birileri çünkü benm aldığım faizi kaşıdı. Sende bu olayı kaşıma ki bir de onla boğuşmayalım sonra.
yok abi kaşıyalım bunun zararı inan bize dokunmayacak adamlar zaten full ekocu bu durumda bişi olmaz olsada bir kerede bizim dememizle olsun ben bu oyunun bütün mantıksızlıklarının üzerine gideceğim gerekirse 100 konu açarım
konunun üzerine gittim diyelim onlar zararlı cıkar bütün arastırmaları yenilemek zorunda kalırlar asker nüfusları düşer vayahut kale 9 u açmak zorunda kalırlar yapsınlarda o kadar kişi pre oluyo bu paralar nereye gidiyor verdiğimiz para ile cok kral oyunları oynayabilecekken biz bunu seçiyoruz seçiyorsak istediklerimizide yapacaklar hem belkide bu oyunu oynayan en çok nüfus Türklerdir ve bu adamların bir çoğu premium görsünler artık ve benim sorum hala geçerli cevap istiyorum

akpiyanist
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #24 : Mayıs 04, 2009, 10:16:10 ÖS »

SORUMUN CEVABINIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII İSTİYORUMMMMMM  :rant: :rant: :evil3:

airman_01
Ziyaretçi
« Yanıtla #25 : Mayıs 04, 2009, 10:22:02 ÖS »

SORUMUN CEVABINIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII İSTİYORUMMMMMM  :rant: :rant: :evil3:

lem akpil gecenin bi yarısı gelip  soruna cefap istiyon yaff

yok  yok yok yok  al misketlerini git oynamıyoz biss   Grin
akpiyanist
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #26 : Mayıs 04, 2009, 10:27:58 ÖS »

lem akpil gecenin bi yarısı gelip  soruna cefap istiyon yaff

yok  yok yok yok  al misketlerini git oynamıyoz biss   Grin
banane abi ya ben soruma cevap istiyorum mantığın bittiği yeri sordum galiba ben hakkımı istiyorum bu kural deyip geçiştirilemez özellikle devilkiss abiye soruyorum bunu kural deyip geçiştirmeyin lütfen

devilkiss
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #27 : Mayıs 05, 2009, 07:56:26 ÖÖ »

banane abi ya ben soruma cevap istiyorum mantığın bittiği yeri sordum galiba ben hakkımı istiyorum bu kural deyip geçiştirilemez özellikle devilkiss abiye soruyorum bunu kural deyip geçiştirmeyin lütfen

Ben sana verdim cevap sen anlamak istemiyorsan ben daha ne yapayım..Diyorum sana kese dolunca alamazsın paranı..kesede yer açılınca hepsini alırsın biriken faizinin..Ben daha ne diyim..Bir sürahi suyu bardağa sığdıramazsın demi buda öyle be akpil Smiley  Limitin altına düşünce üstünü hesaplamıyor server sadece limit dolu değil deyip tüm alacağınızı veriyor.Limitin mantığı limit dolunca o kaynağın üretiminin durması..Altınında kırmızı iken serbest ekonomide işcin olsada altın üretmez..Olay bundan ibaret bir fincan suda fırtına koparacak bir mevzu değil yani Wink 

Alim ile sohbet etmek, lalü mercan incidir. Cahil ile sohbet etmek, günde bin can incitir.
akpiyanist
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #28 : Mayıs 05, 2009, 02:16:11 ÖS »

ben bu cevapla doymadım Sad

sertan1973
S e r X
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #29 : Mayıs 05, 2009, 02:34:15 ÖS »

ben bu cevapla doymadım Sad

amma muhalefet yaptın be akpi...  Grin

Cool

TD 2 - Diyar 23 - 10.01.2009 NET DEĞER LİDERİ
Sayfa: 1 [2] 3   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!