Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 10:14:08 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: lütfen izleyin  (Okunma Sayısı 2566 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
airman_01
Ziyaretçi
« : Nisan 25, 2009, 02:15:21 ÖS »

http://www.cultureunplugged.com/play/1081/Chicken-a-la-Carte
SkiER
SiCiL
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Nisan 25, 2009, 02:19:21 ÖS »

Cry

sertan1973
S e r X
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Nisan 25, 2009, 03:01:28 ÖS »

Bu Kader ya da alınyazısı değil İnsanoğlunun nankörlüğü....!!!! Allah herkesin göğsüne merhamet versin.... Fazla yorum yapmayacağım  sinirleniyorum çünkü......  :rant:

Cool

TD 2 - Diyar 23 - 10.01.2009 NET DEĞER LİDERİ
savastur
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Nisan 25, 2009, 04:28:51 ÖS »

Ya herkes bakabileceği kadar çocuk yapsın. Dünyaya bakıyorsun en fakir ülkeler iç çatışmada birbirini kırıyor. Afrika ülkelerine, Afganistan'a, Irak'a baktığımızda birlik olmaları gerekirken birbirlerini yediklerini görüyoruz. Aynı şey ne yazık ki bizim ülkemizde de kısmen kendini göstermekte. Batılı ülkelere baktığımızda çıkarları ne ise ona göre hareket ediyorlar, gelişmemiş ülkelerde ise hamasi duyguların peşinde koşuyor insanlar ne yazık ki
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Nisan 25, 2009, 07:30:09 ÖS »

bende arkadasa katılıyorum bu ınsanlara fazla çocuk yapılmaması gerektıgının bırılerı anlatması gerekıyor bu ınsanlar ac ve cahıller bırılerı bunlara yardım etmelı eğitim vermeli.... bu bızım ulkemızdede var fakat sadece doğuda değil ıstanbulda ızmırdede vb. var:( çinde duyduuma gore 2 çocuktan fazla yapmak yasakmıs bızdede 3 çocuktan fazla yapmak bence yasaklanmalı
papito87
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Nisan 26, 2009, 03:56:58 ÖS »

yazık yaa yazık adamlar bulduklarına şükrediyorlar ama bizim ülkemizde şükreden sayısı çok az hatta bulundugu durumu kötülüyen bile var ne demiş atalarımız aza kaanat etmeyen çogu bulamaz ülkemizde de var böyle şeyler ama türkiyemiz bir kalkınsa bi 70 milyon kişiye yetecek kadar gıda var ama kalkınamıyoruz sorunda orada  Huh? Undecided Undecided Cry Cry
darkata
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Nisan 28, 2009, 08:12:48 ÖÖ »

allah akıl fikir versin bizlere ne diyim  Huh? Huh?

Haydi artık dinsin ızdırapların
Ufuklardan şanlı bir gün doğacak yarın
Kumandasız hazır olup onu selamla!
Gönlündeki yaraların kanını dindir
yüzde yüz Türk oldugun gün cihan senindir
CrisAngel
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Nisan 28, 2009, 11:40:34 ÖÖ »

işte bu olay herkesin suçu her millet sadece kendileri insanmış gibi sadece kendilerini düşünürse böle fakir ülkelerin elinde olan kaynaklarınıda alıp bu hale sokarlar fasla sölencek bişi yok görüntüleri anlatmak bile acı weriyor buna seyirci kalanlar düşünsün...
c4nsu
Asii(cadıı) - Kontes Dracula
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

ya sen...?

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Nisan 28, 2009, 01:41:49 ÖS »

Cry Cry Cry

"Kişi başına düşen 'insan' sayısı her geçen gün azalıyor."
FORUM HEPİMİZİNN...!

'Bana göre bir ceset, canlı bir bedenin taşıyamayacağı bir güzellik ve saygınlık taşır.'
J
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Nisan 28, 2009, 01:57:52 ÖS »

Ya herkes bakabileceği kadar çocuk yapsın. Dünyaya bakıyorsun en fakir ülkeler iç çatışmada birbirini kırıyor. Afrika ülkelerine, Afganistan'a, Irak'a baktığımızda birlik olmaları gerekirken birbirlerini yediklerini görüyoruz. Aynı şey ne yazık ki bizim ülkemizde de kısmen kendini göstermekte. Batılı ülkelere baktığımızda çıkarları ne ise ona göre hareket ediyorlar, gelişmemiş ülkelerde ise hamasi duyguların peşinde koşuyor insanlar ne yazık ki

Acaba kullandığın "hamasi" kelimesinin Filistin'deki Hamas grubu ile bir ilgisi var mı?
savastur
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Nisan 28, 2009, 06:38:58 ÖS »

Acaba kullandığın "hamasi" kelimesinin Filistin'deki Hamas grubu ile bir ilgisi var mı?
Hayır canım ne alaka.
akpiyanist
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Nisan 29, 2009, 01:18:11 ÖS »

yazık ya cok üzüldüm her güne her an a şükür etmemiz gerektiğinide bir kez daha anladım dünyadaki askeri harcamalar biraz kısılsa sanırım bütün açlar doyar yoksulluk ortadan kalkar ama bu ancak merhametle olur bu filmi izleyen bir çoğumuz bu duruma üzülsede hemen yanı başımızdaki kapı komşumuzun çaresizliğine kör kalacak o da kesin bir şey yani demem o ki uzaklara üzülelim tabiki ama yakınımızada bakalımm

HERKES ÖLÜR AMA HERKES GERÇEKTEN YAŞAYAMAZ YAPTIKLARIMIZ SONSUZLUKTA YANKILANACAKTIR....
by_sie
by_security
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Nisan 29, 2009, 02:59:38 ÖS »

Allahım verdiğin ve vermediğin tüm nimetlere şükürler olsun )) halımeze 1000 şükür

Bir çivi yüzünden bir nal,
Bir nal yüzünden bir at,
Bir at yüzünden de bin atlı gidiverir.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!