Imperia Online Turkey  
Nisan 27, 2024, 04:58:48 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: yardım lütfen  (Okunma Sayısı 1310 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
djtomas31
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Nisan 22, 2009, 11:19:53 ÖÖ »

sevgili forum adminleri ve değerli yöneticileri bir sorum var bu konuda bilgim yok sizden beni bilgilendirmenizi ve yardım etmenizi talep ediyorum yazdıklarımı dikate alırsanız çok mutlu olurum ben internet cafe işletiyorum ben daha önce travian oyununu oynuyordum sizin okununuzu daha güzel daha modern gördüm gerçekten ulanüstü bu oyunda tasarımını sağlayan tüm adminlerimize ve yöneticilerimize ve emeği geçen tüm arkadaşlarımıza sonsuz saygılarımızı sunuyorum
ben bu oyunu müşterilerime önerirsem hepsi de metin 2 oynuyorlar aynı aypi adresinden üyeliği olursa lakit internet cafe tek aypiden çalışıyor bir sakınca olurmu olmazsa tanıtımını değerli müşterilerime ve reklam kağıdınızı panoma asacam bilginize arz ederim
saygılarımla
sertan1973
S e r X
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Nisan 22, 2009, 11:23:56 ÖÖ »

sevgili forum adminleri ve değerli yöneticileri bir sorum var bu konuda bilgim yok sizden beni bilgilendirmenizi ve yardım etmenizi talep ediyorum yazdıklarımı dikate alırsanız çok mutlu olurum ben internet cafe işletiyorum ben daha önce travian oyununu oynuyordum sizin okununuzu daha güzel daha modern gördüm gerçekten ulanüstü bu oyunda tasarımını sağlayan tüm adminlerimize ve yöneticilerimize ve emeği geçen tüm arkadaşlarımıza sonsuz saygılarımızı sunuyorum
ben bu oyunu müşterilerime önerirsem hepsi de metin 2 oynuyorlar aynı aypi adresinden üyeliği olursa lakit internet cafe tek aypiden çalışıyor bir sakınca olurmu olmazsa tanıtımını değerli müşterilerime ve reklam kağıdınızı panoma asacam bilginize arz ederim
saygılarımla

Aynı IP üzerinden farklı diyarlarda oynanan oyunlarda herhangi bir sıkıntı sözkonusu olmaz. Ancak aynı IP ile aynı diyar da oynayan hesaplar tespit edildiğinde cezai müeyyide uygulamak sözkonusu....

Cool

TD 2 - Diyar 23 - 10.01.2009 NET DEĞER LİDERİ
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!