Imperia Online Turkey  
Nisan 26, 2024, 08:20:14 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Türk Diyarı 5 Kapandı Sayılır  (Okunma Sayısı 2261 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
savastur
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Nisan 17, 2009, 07:18:31 ÖS »

Türk Diyarı 5'in bitmesine 3 gün kaldı. 2x olan sadece 4 oyuncu var ve bunların 3 tanesi dost ittfaktaki arkadaşlarımız. Diğeri ise bana rakip olarak gösterilen oyuncu ki,   şu an 150.000 puan fark atmış durumdayım ve kendisi de tatil moduna geçmiş durumdadır.  5x olan oyuncuların sayıları da belli miktardadır. 5x olup bana 100 bin puan kaybettirecek kadar askeri olan oyuncular ya bana uzak ya da dost ittifağımızdaki oyunculardır. Bundan sonra ne asker kırarım ne de yağmalara karşılık veririm. Liderliği riske atacak her türlü davranıştan muhakkak ki uzak dururum, gerekli tedbirleri almadan oyundan çıkmam. Eğer premium hesabım olsaydı şu andan itibaren tatil moduna alırdım; fakat premium değilim.  Rütbede  birinciliğimin riskli bir durumu yok zaten. Net puandaki birinciliğim ise ban almadığım sürece riske düşmeyecektir. Fakat ban aldırmak amaçlı olduğunu düşündüğüm  garip mesajlar gelmekte bana: "Oyun şifrem bu hesabıma girip istediğini yapabilirsin tarzında."  Ayrıca anlaşmalı saldırı izlenimi uyandıracak saldırılara da maruz kalmaktayım. Mesela mancınıksız olarak kaleye çakılan ordular gönderilmekte üzerime. Akıl sahibi olan hiçbir kimse liderliği garanti durumdayken riske girecek davranışlarda bulunmaz. Başkalarının hesaplarına girip askerlerini saldırıya göndermez ya da terhis etmeye kalkmaz. Hele hele 3 büyük ittifağın bütün oyuncularından aldığı saldırılara rağmen net puanda  lider koltuğundan düşmeyen ve o saldırılarla rütbede ve onurda da birincilik koltuğuna oturan bir oyuncu son 3 gün niye ban sebebi olacak davranışlara girsin ki! Bu konuda duyarlı olunmasını temenni ediyorum. Oyun moderatörlerimiz de lütfen diyar kapanana kadar bu sayfaya kilit koymasınlar.
« Son Düzenleme: Nisan 18, 2009, 07:40:35 ÖS Gönderen: savastur » Kayıtlı
papito87
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Nisan 17, 2009, 08:16:04 ÖS »

usta yeniden gel türk 5 seninle tekrar başlarız süper ikili oluruz Smiley
memati85
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Nisan 17, 2009, 11:45:55 ÖS »

vay be oyun değil dallas sanki...eğer dediklerin doğruysa yazık ki ne yazık...oyun için bunları yapanları Allah gerçek hayatta benden uzak tutsun...

Biz bu vatanı karşılıksız sevdik
pala46
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Nisan 18, 2009, 01:25:28 ÖÖ »

yapma şimdi savaştur kardeşim o dediğin 3 kişi sana 100 bin puanmı 1 milyon puanmı kaybettirir iyi düşün bence *SCRATCH*  *xxx*
MotaRo
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Nisan 18, 2009, 04:56:21 ÖÖ »

Küçük düşürücü,kişilerin şahsına hakaret vb gibi mesajlar atıldığı an konu kilitlenir.Daima iyi niyetimizi suistimal ediyorsunuz ve ardından bizi suçluyorsunuz konular kapanıyor diye.Bu mesajımı bir hatırlatma olarak kabul edip,daha dikkatli olun.

__HUN__
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Nisan 18, 2009, 07:24:37 ÖÖ »

bravo iyi bir taktik uygulamissin..herkezle dost olup 1.ligini riske atmamak.sonrada burda yazilar atmak,bana puan kaybettircek asker kimsede yok demekle ?? kendini DEV aynasinda görmekten vazgec Smiley ben oyunumu tatile aldim,cünkü 1.olmak pahasina dahi olsa senin yaptiklarini yapmam.sen bunun sadece bir oyun oldugunu ne yazik ki anlamiyorsun.oyunda sunlari yapan bunlari yapan real hayatta neler yapmazki yazmissin.bu yazin sana nekadarda uyuyor Smiley.bana attigin iftiralar,suclamalar,kurdugun senaryolar ?? attigin msjlar ??
 liderlik koltuguna oturmussun simdi bir resat altini takarlar sana Smiley
savastur
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Nisan 18, 2009, 12:00:10 ÖS »

yapma şimdi savaştur kardeşim o dediğin 3 kişi sana 100 bin puanmı 1 milyon puanmı kaybettirir iyi düşün bence *SCRATCH*  *xxx*
Pala kardeşim yanlış anlamışsın sen bahsettiğim kişiler sizler değildiniz ki, sizlerle zaten dost ittifağız. Ben geriye kalan oyunculardan bahsettim
savastur
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Nisan 18, 2009, 12:20:02 ÖS »

Benim burada kast etmiş olduğum oyuncular  2 aydır saldırılarına aralık vermeyen ve 4 gündür de bana mal aldırmamak için yapıldığını düşündüğüm her saat aralıksız 1 mızrakla saldırı gönderen yeniçeri ve yandaşlarıydı. Ne arevi ne palayı, ne neckayayı ne de diyardaki diğer oyuncuları aklımdan bile geçirmem zaten. Aynı safta olduğumuzu düşündüğüm bu oyuncuları incitecek bir söz söylemekten özellikle kaçınırım. Yukarıdaki mesajımı oyun içinden gelen hakaret ve takrik amaçlı mesajlara bir cevap niteliğinde yazmıştım. Kimseye ahkam kestiğim yok. Ama arkadaşlar da anlayışla karşılasın lütfen 2 aydır bu oyunculardan almadığım saldırı kalmadı. Nüfusum 240 binlerden 90 binlere düştü her eyeletimde. Milyonlarca askerim kırıldı. Bu saldırılara karşı iki laf etme hakkım olduğunu düşünüyorum.
« Son Düzenleme: Nisan 18, 2009, 12:30:43 ÖS Gönderen: savastur » Kayıtlı
freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Nisan 18, 2009, 12:48:52 ÖS »

Savastur hayırlı olsuın birinciliğin, ama ben_men uluslararası D6 daki oyununu da bıraktı, ben bakıyorum. Hem recep hem hülya abla biraz kafa dinleyecekler. Bunun dışında da kimse başka anlam çıkarmasın. Neyse emeğinin karşılığını en azından aldın, benim emeğim gibi çalınmadı. Ama benim yaşadığım talihsizlik olmasaydı, bu gün şartlar değişik olurdu bu da unutulmasın, bu kadar kolay olmayabilirdi.Neyse yolun açık olsun...

Hayatta basit zevklerim vardır; herşeyin en iyisi....
savastur
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Nisan 18, 2009, 01:02:11 ÖS »

Savastur hayırlı olsuın birinciliğin, ama ben_men uluslararası D6 daki oyununu da bıraktı, ben bakıyorum. Hem recep hem hülya abla biraz kafa dinleyecekler. Bunun dışında da kimse başka anlam çıkarmasın. Neyse emeğinin karşılığını en azından aldın, benim emeğim gibi çalınmadı. Ama benim yaşadığım talihsizlik olmasaydı, bu gün şartlar değişik olurdu bu da unutulmasın, bu kadar kolay olmayabilirdi.Neyse yolun açık olsun...
Teşekkür ederim arkadaşım. Şunu belirtmeliyim ki diyar 5'te saldırıya dayalı en iyi oynayan oyuncular algorist ve arevdir. Ben daha diyarda yokken onlar rütbede ve madalyalarda en ön saflarda idiler. Ben diyara geç başladım ve sadece ekonomiye dayalı oynadım.  Ama savunmada da iyi bir başarı sergilediğim söylenebilir. Zaman zaman sinirlerimizin bozulduğu durumlar ortaya çıkabiliyor ve bu da forumlarda tartışmalara polemiklere sebep olabiliyor.  Evet bu bir oyun herkesin hakkını vermek lazım. Oyunda şu anki konumda bulunan herkesi tebrik ederim. Sonuçta her oyuncu bir yıla yakın bir süre emek sarf etti.
devilkiss
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Nisan 19, 2009, 04:53:04 ÖÖ »

Küçük düşürücü,kişilerin şahsına hakaret vb gibi mesajlar atıldığı an konu kilitlenir.Daima iyi niyetimizi suistimal ediyorsunuz ve ardından bizi suçluyorsunuz konular kapanıyor diye.Bu mesajımı bir hatırlatma olarak kabul edip,daha dikkatli olun.

*offtopic*

Alim ile sohbet etmek, lalü mercan incidir. Cahil ile sohbet etmek, günde bin can incitir.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!