Imperia Online Turkey  
Nisan 20, 2024, 10:24:02 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ottoman_ savaş raporlarım  (Okunma Sayısı 5874 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
dadanditti
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Ocak 05, 2008, 09:03:05 ÖS »

ama bu arkadas kaynak ııcın saldırmamıs bılıon demı kanka *crazy*
GAZNELI
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Ocak 05, 2008, 10:16:48 ÖS »

Dadan adamın askerini gözün görmüyor galiba.

dadanditti
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Ocak 06, 2008, 12:10:27 ÖÖ »

gazneli kardes tamam abea ben snınle tartısmıycamm sen yanlıs anlıon benı
nese kendıne ıyı bak
istiklal
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

UZUN KONUŞANI KISA DİNLEMELİ

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Ocak 06, 2008, 02:25:58 ÖÖ »

ottoman Allah aşkına kardeşim sen bunu savaş raporu olarakmı koydun ... Smiley bak bu yeni başladığımız oyunda ne savaşlar yapacaz beraberce... şimdiki hedefim 11 eyalet 800.000 asker:) benim savaş raporumu bekleyim 3 ay sonra yollarım anca:) malumunuz devir ekonomi yapma devri.

Ağlarım.Ağlatamam.Hissederim,Söyleyemem.Dili Yok Kalbimin Ondan Ne Kadar Bizarım...
Republic
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #19 : Ocak 06, 2008, 04:20:13 ÖS »

Güzel savaşlar kardeş ellerine sağlık  *ok*
Tosawi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Ocak 17, 2008, 03:36:17 ÖS »

adam sana iyi bir ders vermiş bence cipsakinin saldırısının yanıdna seninki hiçbirşey bakarmısın 76000 atlı süvari yollamış nedemek Tongue
matmaxXXX
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #21 : Şubat 29, 2008, 03:04:43 ÖS »

2 side güzel savaşlar  tbr
agamemnon68
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : Mart 15, 2008, 12:39:22 ÖÖ »

şimdi gelelim tüm soruların cevabına dadanti kardeş sen free takılıyosundur kaynak artı asker ararsın ama o dönem 4. diyardakiler bilir dark star ittifakıyla ki alayı bulgardı tüm türkler savaştaydı faruk06 ve istiklal tek kalmıştı xaylk ki şuan ben kullanıyom aynı diyarda o dönem birinciliği aldırmaya çalışıyoduk bu yüzden bizde türk olarak elimizden geleni yapmaya dark starı indirmeye çalışıyorduk kaynak aramaksızın adama dalma sebebim buydu ordusunu paladin desteği olmadan yakaladım ve nihayet dağıttım... allasen kaç kişi kendinden hemen hemen 130 000 puan yukarda birisinin ordusuna saldırmaya cesaret eder ... o yüzden kaynaksız birisine saldırdım vede başardım az bi kayıpla tüm yaya merkezini hallettim .. ikinci savaşa gelince en büyük zaiatı bu dark star üyesi cipsakiye vemem gerektiğinden defansı %15 fazla olan eyaletimi yağmaya geldiğinde ordumu karşısına geçirdim... bakın 76k şovalyeyle geliyor ordusu benden kat be kat fazla ama en çok kayıp onda ... bi dark starı aramızda 130k puan farkına rağmen dağıtmayı başardım .. adam tee 180 k puana kadar düştü ... amacım zaten kamikaze olmaktı ve başardım .. o gruptan en azından birini indirmeyi vede ordusunu etkisiz hale getirmeyi başardım bu çabalar sayesinde Xaylk birinci oldu bi çok arkadaşın buna benzer çalışmalarıyla emeğe saygı türk arkadaşlara kendini feda etmek pahasınada olsa destek ölene dek Smiley)) umarım tatmin olmuşsunuzdur:))
_muptiii_
Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : Mart 16, 2008, 01:11:46 ÖS »

tebrikleerr  *bravo*  *bravo* güzel savaşlar ah d4 ahh  Cry
kerem6161
Ziyaretçi
« Yanıtla #24 : Mart 18, 2008, 12:41:03 ÖS »

ben çoğunlukla kaynak için saldırırım ama askeri puan içinde saldırdığım olur  sen kendi raporlarını gönder bakalım bunun gibi savaş yapmışmısın
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!