Imperia Online Turkey  
Mart 28, 2024, 12:53:10 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2 3 ... 15   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Ticaret Sistemi  (Okunma Sayısı 43972 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
devilkiss
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Mart 31, 2009, 04:05:02 ÖS »

Arkadaşlar sizden gelen tüm fikirler çok kıymetli ve bunu herkes dikkate alıyor.Bu oyun pekçok ülkede ve çok sayıda oyuncu tarafından oynanıyor.Bizim forumumuzdaki bu tepkileri bizlerde adminimize aynen iletiyoruz oda görüyor..Türkiye'den ilettiğimiz bu şikayetleri ve önerileri diğerleriyle paylaşıyor.Yeni Ticaret Sisteminden bu kadar yoğun şikayet ileten tek ülkeyiz.Tüm oyuncular içinde genel olarak kabul görmüş ve sevilmiş.Bu sebeplede eski sisteme dönüş şuan için öngörülmüyor.Bunun yerine şuanki sisteme dair yapıcı fikirleriniz ve uygulanabilir önerileriniz varsa bunları dile getirmeniz çok daha faydalı olacak herkes için.Bolşanslar *rose*

Alim ile sohbet etmek, lalü mercan incidir. Cahil ile sohbet etmek, günde bin can incitir.
SkiER
SiCiL
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Mart 31, 2009, 04:15:14 ÖS »

Ekocu arkadaşlar piyasayı elinde tutup fiyatları aşağı çekerse fiyat düşük olduğu için hilecilerde hile yapmayı bırakır belki *freak*

c4nsu
Asii(cadıı) - Kontes Dracula
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

ya sen...?

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Mart 31, 2009, 04:16:32 ÖS »

Ekocu arkadaşlar piyasayı elinde tutup fiyatları aşağı çekerse fiyat düşük olduğu için hilecilerde hile yapmayı bırakır belki *freak*

fiyatlar gerektiğinde düşüyr zaten sabah kalktıımda -1m lik altın görünce yağmadan sonra elinde olanı satmak durumunda kalıyor bu yuzden düşük fiyattan veriyor

"Kişi başına düşen 'insan' sayısı her geçen gün azalıyor."
FORUM HEPİMİZİNN...!

'Bana göre bir ceset, canlı bir bedenin taşıyamayacağı bir güzellik ve saygınlık taşır.'
J
SkiER
SiCiL
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Mart 31, 2009, 04:20:09 ÖS »

herkez satmıyo ama 40k kişi oynuyosana bi diyarı 1k kişi yapar belki,dediğim gibi yapsalar belki hile yapmazlar çoğu ekocu arkadaş sadece kendini düşünüyo hile yaptıkları zamanda susmak bilmiyo
« Son Düzenleme: Mart 31, 2009, 04:24:32 ÖS Gönderen: SkiER » Kayıtlı

memati85
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Mart 31, 2009, 04:23:19 ÖS »

yeni ticaret sisteminde her mal için bi alt sınır belirlensin...benim önerim odun=0,5 demir=2,5 taş=1...zaten saldırı yaptığımızda kaynaklar bu şekilde çevriliyor...bu şekilde multiciler biraz zarar görür...

Biz bu vatanı karşılıksız sevdik
c4nsu
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

ya sen...?

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Mart 31, 2009, 04:26:31 ÖS »

yeni ticaret sisteminde her mal için bi alt sınır belirlensin...benim önerim odun=0,5 demir=2,5 taş=1...zaten saldırı yaptığımızda kaynaklar bu şekilde çevriliyor...bu şekilde multiciler biraz zarar görür...

ben bunu önermiştim bu sekilde değil tabi mesela demir en fazla 6 olacak en az 2 olacak gibisinden olmaz dediler Sad iz önerdik kabul edilmedi demişti çok önceden devilkiss abiydi sanırsam diyen ama emin değilim

FORUM HEPİMİZİNN...!

'Bana göre bir ceset, canlı bir bedenin taşıyamayacağı bir güzellik ve saygınlık taşır.'
J
SkiER
SiCiL
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Mart 31, 2009, 04:28:10 ÖS »

eski sistem gibi oldu lem o zaman Grin

memati85
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Mart 31, 2009, 04:28:46 ÖS »

yok yaw üst sınır serbest Grin

c4nsu
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

ya sen...?

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Mart 31, 2009, 04:29:28 ÖS »

eski sistem gibi oldu lem o zaman Grin

demirin 24 olduğu zamanlarda önermiştim benn bunu yha Sen alıyor muydun 24 den demiri!

FORUM HEPİMİZİNN...!

J
NiCkSiZ_
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Mart 31, 2009, 04:29:39 ÖS »

bunlar eski sistemin taban fiyatları bence tam olarak alt ve üst sınır belirlenmeli benim fikrim odun=0.3 alt sınır üst sınır 3
demir=2 alt sınır üst sınırı 6 tas=0.5 alt sınır üst sınırı 4  Smiley
SkiER
SiCiL
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Mart 31, 2009, 04:32:40 ÖS »

demirin 24 olduğu zamanlarda önermiştim benn bunu yha Sen alıyor muydun 24 den demiri!
bana fazla geldiği için satıyodum almadım hiç Wink td8de demirde pahalı idi onuda o şekil ben aşağı çekmiştim Cool

memati85
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Mart 31, 2009, 04:35:18 ÖS »

en azından komisyon mal satıldıktan sonra alınsın...satılmazsa alınmasın...ticarete mal koyuyoz komisyon otomatikman kesiliyo bi de mal satılmazsa paralar cepten gidiyo...bari bunu düzeltin  *SCRATCH*

c4nsu
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

ya sen...?

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Mart 31, 2009, 04:38:17 ÖS »

bana fazla geldiği için satıyodum almadım hiç Wink td8de demirde pahalı idi onuda o şekil ben aşağı çekmiştim Cool

tamam bende almıyorum almamasına alamıyorum daha doğrusu ticaret sekmesini sadece hareket halindeki kaynklar bölümü için açıyorum ama üst sınır belirlenlense bir de alt sınır güzel olur hadi üst sınırı geçtim bari alt sınır belirlenSe

FORUM HEPİMİZİNN...!

J
SkiER
SiCiL
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Mart 31, 2009, 04:39:10 ÖS »

en azından komisyon mal satıldıktan sonra alınsın...satılmazsa alınmasın...ticarete mal koyuyoz komisyon otomatikman kesiliyo bi de mal satılmazsa paralar cepten gidiyo...bari bunu düzeltin  *SCRATCH*
gerçek hayatta mal satmadan önce masraf yaparsın satılmaz ise oda kendi cebinden gider demi? Wink

memati85
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Mart 31, 2009, 04:42:01 ÖS »

gerçek hayatta mal satmadan önce masraf yaparsın satılmaz ise oda kendi cebinden gider demi? Wink
dur yaw sen kimden yanasın Grin

Sayfa: [1] 2 3 ... 15   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!