Imperia Online Turkey  
Mart 28, 2024, 01:35:18 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Ticaret Sistemi  (Okunma Sayısı 43973 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

KaÇ PaRa EdEr VaRlIğIn Ki YoKlUğUn BeN! AcItSıN...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #165 : Eylül 04, 2009, 12:37:43 ÖS »

valla şu 3 gundur cok dusuk mıktardan kaynak alıyorum bu hılecılerın sayesınde 560bin demırı 56bın altına aldım yabancıya gıtmemıs oldu hıle yapmalarını onledım Grin 700bın tane taşı 1 den aldım suanda piyasası 1.8 :S

albent
Z_A_P_A_T_A
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #166 : Ekim 18, 2009, 12:24:29 ÖS »

valla şu 3 gundur cok dusuk mıktardan kaynak alıyorum bu hılecılerın sayesınde 560bin demırı 56bın altına aldım yabancıya gıtmemıs oldu hıle yapmalarını onledım Grin 700bın tane taşı 1 den aldım suanda piyasası 1.8 :S

valla tebrik ederim ama onlar olmazsa o kadar  askeri nerden besliycez onlar satıyo biz kapıyoz nabalımm
TUGRULHAN44
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #167 : Kasım 22, 2009, 02:39:08 ÖS »

en iyisi biz imperiaya satalim imperiada millete satsin bagimsiz bir pazar sistemi olsun yani biz cifci olalim goturelim toprak mahsulleri ofisine satalim ofiste ayri bir pazarda halka satsin Wink kac gundurlu savas yapamiyorum hesap eksiye girdi demiri 4 e koyuyorum bi kayiyorum bazilari 3;50 ye koymus 4 gundurlu savas yapamiyorum elideki kaynaklari pazara sattikca bazilari dusuk fiyata koyuyor benim sattiklarim 3 gun sonra geri iyade ediliyor premium dayanmaz oldu surekli 10 saatlik uretimi aliyorum satiyorum ama nafile burdaki yorumlarin cogu alt ve ust taban fiyati demis adminlerin bu konuya acil bir cozum getirmesi gerekir bu boyle devam edildigi surece hilenin onune gecilmez biz turk milleti olarak herzaman herseyin kolayina kaciyoruz savasci bir milletiz ama hilesizde savas olmuyor malesef biz para veriyoruz bu oyunu bir zevk eylence amacli oynuyoruz sistem oyunculara kolaylik sagliyacagina bu tur degisiklikler malesef zorluk cikariyor hem para veriyoruz hemde magdur duruma dusuyoruz bu konu en kisa zamanda cozulmeli yoksa oyunu birakan cok olur goruyoruz adam premium uyeli kendini seyahat moduna sokmus birakmis oyunu kimileride iscileri uretimden cikarmis maden olmus sistem degismedigi surece daha cok kisi bu oyunu birakir bende birakirim
omerr
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #168 : Kasım 22, 2009, 02:40:34 ÖS »

yaw kardesim sende pahaliya satmak istiyon ama  Grin
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #169 : Kasım 22, 2009, 03:21:12 ÖS »

en iyisi biz imperiaya satalim imperiada millete satsin bagimsiz bir pazar sistemi olsun yani biz cifci olalim goturelim toprak mahsulleri ofisine satalim ofiste ayri bir pazarda halka satsin Wink kac gundurlu savas yapamiyorum hesap eksiye girdi demiri 4 e koyuyorum bi kayiyorum bazilari 3;50 ye koymus 4 gundurlu savas yapamiyorum elideki kaynaklari pazara sattikca bazilari dusuk fiyata koyuyor benim sattiklarim 3 gun sonra geri iyade ediliyor premium dayanmaz oldu surekli 10 saatlik uretimi aliyorum satiyorum ama nafile burdaki yorumlarin cogu alt ve ust taban fiyati demis adminlerin bu konuya acil bir cozum getirmesi gerekir bu boyle devam edildigi surece hilenin onune gecilmez biz turk milleti olarak herzaman herseyin kolayina kaciyoruz savasci bir milletiz ama hilesizde savas olmuyor malesef biz para veriyoruz bu oyunu bir zevk eylence amacli oynuyoruz sistem oyunculara kolaylik sagliyacagina bu tur degisiklikler malesef zorluk cikariyor hem para veriyoruz hemde magdur duruma dusuyoruz bu konu en kisa zamanda cozulmeli yoksa oyunu birakan cok olur goruyoruz adam premium uyeli kendini seyahat moduna sokmus birakmis oyunu kimileride iscileri uretimden cikarmis maden olmus sistem degismedigi surece daha cok kisi bu oyunu birakir bende birakirim

altınını - den kurtarman için sana bi tavsiyede bulunabilirim , ordunu ekonomisi iyi olan dan kötü olana dogru eyaletlerine bölüstür , 10 saatlik üretimini al ve her kaynak cinsini piyasa degerinin altından sat (yani piyasa da odun 1.7 ise 1.3 ten demir 5ise 4ten tas 3 ise 2.4 ten (mesela) ) böylece altının - den kurtulunca tekrar savasabilirsin
kemal35
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #170 : Kasım 22, 2009, 07:25:36 ÖS »

benim de önerim savastaki gibi olsun alt sınır belirlensin odun=0,5 demir=2,5 taş=1...
TUGRULHAN44
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #171 : Kasım 23, 2009, 06:26:35 ÖS »

kardesim derdim kaynaklarin fiyati degil millet hile yapiyor elindeki kaynagi cok asagiya koyuyo mesela demirin degeri 5 ben 5 e koyuyorum 2 dk sonra bakiyorum millet 4.5 e koymus bunu gorenler dahada asagilara iniyor demir su anda 3.05 varmi boyle bisey nolacak simdi askerim fazla gunduz calisiyorum aksam isten gelince girebiliyorum hesap hayliyle eksiye giriyo magdur oldugumuz konu bu ya ordu masraflari kalkacak Wink yada herkesin ortak istegi alt ust fiyat konulacak odun taban fiyati 1 ise bir demir 5 ise 5 tas 2 ise 2 ust fiyatida bos verdik hadi taban fiyat olsun yeterli onada raziyiz fazlasina satan varsa satsin
promotex
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #172 : Ocak 06, 2010, 11:52:45 ÖS »

ticaret sistem,nde bi sorun yok aslında sorun cep telefonunun pc haline gelmesi 1 hesap,,evdeki internetten 1 pc 1 hesap,,yan komsudan internet ucuz bir netbook 1 hesap al sana koç gibi 3 tane hesap 1 kişi poynuyor 2 hesap besliyor sonra adam 5 milyon 6 milyon puanı basıp oyunu 1 ci itiriyor buna bir care düşünüp burda paylaşsak bence tam çözümü bulacagız...
BENİM ÖNERİM SUDUR:: KİMSE AYNI KİŞİNİN MALINDAN AYLIK 1 MADEN TÜRÜNDEN 5 MİLYONDAN FAZLA SATAMASIN ÖRNEĞİN BEN ARKADAŞIM AHMETLE ANLAŞTIM EN FAZLA AYDA AHMETTEN YAPABİLECEĞİM ÜCKAĞITTAN HİLE İLE BİLE 5 MİLYONU GECİNCE SÖYLE BİR UYARI GELSİN BU OYUNCUDAN SATIN ALMAKTA OLDUGUNUZ MADENİN AYLIK KOTASI DOLMUŞTUR BENCE GAYET MANTIKLI..HİLE YAPACAK OLANA ÇOK FAZLA HESAP GEREKİR EEE ZATEN 5-10 TANE AYRI İNTERNET AYRI PC BULANADA NE DİYELİM HELAL OLSUN DER GÜNDE 24 SAATİNİ PC BASINDA GEÇİRDİĞİ İÇİN 1 CİLİĞİ HEDİYE EDERİZ ;Wink)
quevadis
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #173 : Ocak 10, 2010, 04:03:18 ÖS »

Arkadaşlar sizden gelen tüm fikirler çok kıymetli ve bunu herkes dikkate alıyor.Bu oyun pekçok ülkede ve çok sayıda oyuncu tarafından oynanıyor.Bizim forumumuzdaki bu tepkileri bizlerde adminimize aynen iletiyoruz oda görüyor..Türkiye'den ilettiğimiz bu şikayetleri ve önerileri diğerleriyle paylaşıyor.Yeni Ticaret Sisteminden bu kadar yoğun şikayet ileten tek ülkeyiz.Tüm oyuncular içinde genel olarak kabul görmüş ve sevilmiş.Bu sebeplede eski sisteme dönüş şuan için öngörülmüyor.Bunun yerine şuanki sisteme dair yapıcı fikirleriniz ve uygulanabilir önerileriniz varsa bunları dile getirmeniz çok daha faydalı olacak herkes için.Bolşanslar *rose*

aslında satılan ürünlerin yanında kimim piyasaya koyduğu yazsa çok daha güzel olur o zaman 0.01 den piyasaya mal süren ve alan hemen tesbit edilir bence bunun dışında aslında ticarette pek işi olmayan birisiyim yani fiyat 10 olmuş 20 olmuş beni bağlamıyor he satarken gerçekden işe yarıyor Smiley ama onun dışında o o eklenti sanırım hileyi ortadan kaldıracaktır
SkiER
SiCiL
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #174 : Ocak 10, 2010, 04:04:57 ÖS »

0.1"den satılan malları oyun otomatik kendi alsın  *freak* Belki engellenir bu şekil  *freak*

airman_01
Ziyaretçi
« Yanıtla #175 : Ocak 10, 2010, 04:47:20 ÖS »

0.1  den  satılanları   sıstem  otomatık  alıyor  yanılmıyorsam
promotex
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #176 : Ocak 22, 2010, 02:43:53 ÖÖ »

0.1 bitti 0.4 basladı bu boyle gitmez alt üst sınır ve oyuncudan oyuncuya aylık satıs kotası bu işi kokunden cozecektir oyle milyonlarca demiri 2-3 hesapta gezdirme devri biter rekabet geri gelir para zaman emek verenlerde madur olmaz
c4nsu
Asii(cadıı) - Kontes Dracula
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

ya sen...?

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #177 : Ocak 26, 2010, 06:17:20 ÖS »

kardeşim çok söyledikde olmuyor işte Smiley sadece Türkler şikayetçi imiş. :S

"Kişi başına düşen 'insan' sayısı her geçen gün azalıyor."
FORUM HEPİMİZİNN...!

'Bana göre bir ceset, canlı bir bedenin taşıyamayacağı bir güzellik ve saygınlık taşır.'
J
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #178 : Ocak 26, 2010, 10:58:53 ÖS »

kardeşim çok söyledikde olmuyor işte Smiley sadece Türkler şikayetçi imiş. :S

gavurlar işi biliyo , birbirlerini şikayet etmiyolar daha kanlı savaslar yapıyorlar sonra Smiley
c4nsu
Asii(cadıı) - Kontes Dracula
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

ya sen...?

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #179 : Ocak 26, 2010, 11:00:49 ÖS »

gavurlar işi biliyo , birbirlerini şikayet etmiyolar daha kanlı savaslar yapıyorlar sonra Smiley

aslında yabancı dili olan türk oyuncuları toplamak lazım anlatsınlar yabancı oyunculara diğer forumlarada 1-2 konu madem dikkate alınmıyoruz Smiley belki başka bir yabancı milleti sayarLaR Smiley dikkate alırlar  *SCRATCH*

"Kişi başına düşen 'insan' sayısı her geçen gün azalıyor."
FORUM HEPİMİZİNN...!

'Bana göre bir ceset, canlı bir bedenin taşıyamayacağı bir güzellik ve saygınlık taşır.'
J
Sayfa: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!