Imperia Online Turkey  
Nisan 29, 2024, 07:41:31 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Ticaret Sistemi  (Okunma Sayısı 44177 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
TyR_
Oktay
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #90 : Nisan 21, 2009, 10:02:30 ÖS »

+ tasıma kapasitesi kaldırılsın  Smiley

O Daha Kötü Tasıma Kapasiteside Böle Kalsın Asker'lerin Anlamı Kalmaz O zaman (:

Acımasızca Geçip Giden Zamandan Geriye Kalan Sadece Yanlızlıklarımızdır...

nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #91 : Nisan 21, 2009, 10:28:32 ÖS »

bi saniye yawww benim önerimin üstü kapatılmış aloooomodlarım bi inceliyiverin şunu
zmx
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #92 : Nisan 21, 2009, 10:41:24 ÖS »

benim fikrim geldi şimdi tic sisteminde en iyi 5 teklif görünüyor ya onu kimin koyduğu da görünsün böylece 0.1 den koyan adresler aşağı yukarı belli olur ve şikayet edebiliriz yetkililer hemen bulur ayrıca ben geceleri kimin malını tokatladığımı da görebileyim demi

ehhee mükemmel öneri demi Grin kimin koyduğunu görün yakındaysa adam çıkartın saldırıyı alın altınları Grin Grin Grin

Ты меня и любишь и не любишь.я тебя ненавижу
ш туув ещ пщ
atıl
Ziyaretçi
« Yanıtla #93 : Nisan 21, 2009, 10:46:59 ÖS »

ehhee mükemmel öneri demi Grin kimin koyduğunu görün yakındaysa adam çıkartın saldırıyı alın altınları Grin Grin Grin

İlahi Ender Smiley kodun gene noktayı.
c4nsu
Asii(cadıı) - Kontes Dracula
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

ya sen...?

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #94 : Nisan 22, 2009, 12:02:20 ÖÖ »

sayın imperia prof. konustu Smiley

"Kişi başına düşen 'insan' sayısı her geçen gün azalıyor."
FORUM HEPİMİZİNN...!

'Bana göre bir ceset, canlı bir bedenin taşıyamayacağı bir güzellik ve saygınlık taşır.'
J
iso_84
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #95 : Nisan 26, 2009, 06:10:53 ÖS »

yaa bu ticaret sistemini  allah kahretsin. sinir olduğum için  yazıyorum. öğleyin  demir fiyatı 6 - 6,5  arasıydı  bana da acil olarak  altın lazım olduğu için 5.99 dan  koydum  ama benim gibi düşünen kişilerde sonradan 5,50 altına  koymuş öğleden bu yana demir satılmadı yarın satılır mı belli değil. ama iş komisyoin ödemeye  gelince   o peşin  tahsil ediliyor. şimdi  altınım eksilerde orduyu da kullanamıyorum altın gelecek başka bir imkan yok. bir oyun bu kadar felç  edilir. şimdi bana  biri saldırsa  öyle izlicem artık ordunun yok olmasını. t. diyarı 2de oynuyorum  şimdilik 40 bin ağır'ım var  ilerde 200 bin  seçkinim olduğunda biri bana 400 bin seçkinle saldırsa ve altın da eksidyse göz göre göre binlerce puan geri  düşmeyi  seyredecekmiyim... bu oyunun yönetenlerde (yani şekil olarak belirleyenlerde) 5 kuruşluk akıl varsa  eski yöntemi getirir. yoksa ben imperianın eskisi kadar oyuncusunun  kalacağını sanmam.
SkiER
SiCiL
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #96 : Nisan 26, 2009, 06:15:24 ÖS »

Bütün demirleri satışa susma hemen bi miktar satışa koy eğer senden düşük koydularsa bi miktar daha koy,belli bi yerden sonra sende daha ucuz koymazlar zaten *freak*

iso_84
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #97 : Nisan 26, 2009, 06:56:24 ÖS »

Bütün demirleri satışa susma hemen bi miktar satışa koy eğer senden düşük koydularsa bi miktar daha koy,belli bi yerden sonra sende daha ucuz koymazlar zaten *freak*
bir saat sonra benim teklifim geliyor kardeşim  onun başını mı bekliyecem bir saat. hem savaş  halindyeken ne yapcaz 6dan satılan demiri  sen 1 den bile  satsan  savaş bitene kadar altın gelmiycek. ben  ayını zamanda diyar8 de de  oynuyorum defalarca başıma geldi  ordum boş dönüyor bazen  altın eksiye iniyor ve saldıran biri olduğunda terhis ediyorum biraz a.mancınık  satıyorum  ordumu cekiyorum başka eyalete. td 2 de ise  (yani yeni tic sisteminde) böyle bir imkan yok 
iso_84
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #98 : Nisan 26, 2009, 07:33:16 ÖS »

hem bu ticaret sistemi ile bir adam 4-5 kişi ile çok rahat saf dışı bırakılabilir. biraz uzun olacak ama örnekle  anlatayım. birbirlerine yakın beş kişilik bir  ittifak düşünün a b c d e kişileri olsun bunlar ve yine  yakında bulunan x kişisi de a'ya  saldırdiğı anda,  "a" o an saldırılan eyalette olan  tüm  kaynakları çekip  x'in ordusunun boş gelmesini sağlar. ve o ittifaktada x yenebilecek tek kişi de e olsun. a,b,c,d    x'in ordusu daha "a" ile savaştatken   tüm eyaletlerine saldırıp     tüm kaynaklarını  0 lar. Ve x'in  ordusunun bulunduğu eyleteki  altın  eksilere iner. e' ye de  x'in ordusunun a' dan dönme süresine göre göndermek kalır.  biraz karışık oldu  ama umarım anlatabilmişimdir. eski ticaret sistemi olsa  savaşın  bitimine 5 dk  kala bile olsa  x  biraz askerini terhis edip  gönderebilir.
nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #99 : Nisan 26, 2009, 08:18:59 ÖS »

hem bu ticaret sistemi ile bir adam 4-5 kişi ile çok rahat saf dışı bırakılabilir. biraz uzun olacak ama örnekle  anlatayım. birbirlerine yakın beş kişilik bir  ittifak düşünün a b c d e kişileri olsun bunlar ve yine  yakında bulunan x kişisi de a'ya  saldırdiğı anda,  "a" o an saldırılan eyalette olan  tüm  kaynakları çekip  x'in ordusunun boş gelmesini sağlar. ve o ittifaktada x yenebilecek tek kişi de e olsun. a,b,c,d    x'in ordusu daha "a" ile savaştatken   tüm eyaletlerine saldırıp     tüm kaynaklarını  0 lar. Ve x'in  ordusunun bulunduğu eyleteki  altın  eksilere iner. e' ye de  x'in ordusunun a' dan dönme süresine göre göndermek kalır.  biraz karışık oldu  ama umarım anlatabilmişimdir. eski ticaret sistemi olsa  savaşın  bitimine 5 dk  kala bile olsa  x  biraz askerini terhis edip  gönderebilir.
en güzel tarafı bence on olsa dahi ordusunu kaçıramaz ama ben hala eski sistem taraftarıyım
airman_01
Ziyaretçi
« Yanıtla #100 : Nisan 26, 2009, 09:06:36 ÖS »

ticaret sisteminde malını satmak istiyen kişi  başlangıç  fiyatı ve üst limit fiyatı belirlesin bunun süreside kişinin tercihine bırakıılsın örnek 2 saat  değişik standart sürelerde belirlenebilir. o sürenin sonunda  satıcının belirlediği başlangıç ve üst limit fiyatları arasında en iyi teklifi veren ganimeti alsın derim . aynı   yeni başlayacak imperia hero da uygulanan sistem gibi. ayrıca burda oyuncu isimleride belli olur.   teklifler anında piyasaya düşsün  ve gene en iyi beş teklifi veren sürekli ilk beşte olsun. Smiley
nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #101 : Nisan 26, 2009, 09:08:08 ÖS »

ticaret sisteminde malını satmak istiyen kişi  başlangıç  fiyatı ve üst limit fiyatı belirlesin bunun süreside kişinin tercihine bırakıılsın örnek 2 saat  değişik standart sürelerde belirlenebilir. o sürenin sonunda  satıcının belirlediği başlangıç ve üst limit fiyatları arasında en iyi teklifi veren ganimeti alsın derim . aynı   yeni başlayacak imperia hero da uygulanan sistem gibi. ayrıca burda oyuncu isimleride belli olur.   teklifler anında piyasaya düşsün  ve gene en iyi beş teklifi veren sürekli ilk beşte olsun. Smiley
o zaman sayın çetim hile için çok mükemmel bi sistem olur anında yatır multiden al  Wink
zmx
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #102 : Nisan 26, 2009, 10:54:37 ÖS »

oyuncu isimlerinin yazdığı bi ticaret sisteminin pek sağlıklı olacağını düşünmüyorum...

Ты меня и любишь и не любишь.я тебя ненавижу
ш туув ещ пщ
airman_01
Ziyaretçi
« Yanıtla #103 : Nisan 26, 2009, 11:05:37 ÖS »

anında alamıyıcan işte  multi çöker bu sistemde  belirlenen sürede en yüksek fiyatı veren alır madeni ve alış sırası yüksekten aşağı doğru düşer böylece düşük fiyat verene hiç bişi kalmaz
amasyaimp
Ziyaretçi
« Yanıtla #104 : Nisan 27, 2009, 12:26:32 ÖÖ »

o dedigin sistem baska oyund avar adam kaynagı alıyo mesela ordusunu yolluyo iki saate sonra ne olsa kaynak adma gitcek gidip verdi kayangı geri alıyo  Smiley
Sayfa: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!