Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 10:19:04 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Ticaret Sistemi  (Okunma Sayısı 44098 defa)
0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
sebbbnemmm
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #60 : Nisan 07, 2009, 09:41:17 ÖS »

bence eski ticaret sistemi herşeyi ile mükemmeldi...hem malımızı hemen altına çevirmek açısından...hemde hilebazlığın önüne geçmek açısından...BEN ESKİ TİCARET SİSTEMİ DİYORUM..
ebukays
Ziyaretçi
« Yanıtla #61 : Nisan 07, 2009, 09:58:43 ÖS »

yaw kardeşim millet oturuyor pc başına ne zaman ucuz mal düşerse kapıp daha fazla fiyata satıyor.savaşmayı unutur olduk artık. eski sisteme ne oldu da değiştirdiler anlamadım ki?
srburak
***srburak***
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

ECRİN_SR

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #62 : Nisan 07, 2009, 09:59:31 ÖS »

bence eğer bukadar oneri alınıyorsa io ekibi bi anket duzenlesin goruşler çerçevesinde çunki şole bişeyde var belki io ekibi çoğunluğun sesine kulak veriyo olabilir ama foruma kayıtlı kaç kişi var goruş belirten kaç kişi var ve bu kişilerin sayısı io oynayanların kaçta kaçını oluşturuyo  Huh? bu bole devam ederse zaten oynamanın bi anlamı kalmıcak adamlar 700k nufusla gunde 20k puan arttırıyo ki bu oyunun hala ilk 3 ayı olmasına rağmen buyuk bi artış demektir kanıt istiyolar kanıtı nasıl sunacağız orasıda muamma bir saat fazla değil ticareti takip etsinler akşam uzeri bakın bakalım 0.1 den ne kadar teklif veriliyo.. hemen onlem alınmazsa bi hiç uğruna emekler zayi olacak çok ayıp bence Sad

SRBURAK & ECRİN_SR & WAR_LRD
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #63 : Nisan 08, 2009, 09:54:56 ÖÖ »

Öncelikle yorumları okumadım. Daha önce yeni ticaret sisteminden şikayet de etmemiştim. Ama artık beni baya zorlamaya başladı. Diğer İO forumlarında da anket yapılsa ve anketlerin sonucuna göre hareket edilse olmaz mı? Ankette yeni ticaret sistemi mi yoksa eski ticaret sistemi mi kalsın şeklinde bir soru sorulsa olmaz mı?
Styks
Tercüman
Translator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

İşte meydan! İşte can!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #64 : Nisan 09, 2009, 08:30:14 ÖÖ »

Demekki önce yorumları okumalıymışsın

Lütfen sadece çeviri hatalarında bana mesaj atın.
buruf48
buruf48
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #65 : Nisan 09, 2009, 08:58:28 ÖS »

buraya yazıyozda boş atı alan üsküdarı geçmiş.madem bu oyun böle oynanıyo bizde kuralına göre bizde yaparız.0.1 den
nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #66 : Nisan 09, 2009, 09:16:50 ÖS »

buraya yazıyozda boş atı alan üsküdarı geçmiş.madem bu oyun böle oynanıyo bizde kuralına göre bizde yaparız.0.1 den
banı yersen görürsün ama d78 yeni başladı herifin puan 37 bin 8 tane eyalet var Shocked Shocked :ooldum valla ben o kadar oynuyorum eko da sağlam sayılır puan 6500 herifte  sırf 300 k demir vardı başka kaynak yoktu
promotex
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #67 : Nisan 09, 2009, 11:13:43 ÖS »

yorumların cogunu okudum cogunluk şikayetçi büyük bir kısım eski sistemi büyük bir kısım ise madem bu sistemi kullanacağız min taban koyulsun fikrinde bence geniş kapsamlı en azında a-b-c olarak değilde a-b-c-d-e-f gibi bol secenekli bir anket ile bu iş basitce çözülebilir,Ben bir anket acıyorum katılırsanız bu konuya faydalı olabileceğini düşünüyorum.actıgım ankete secenek eklemek isteyenler yazsın onlarıda ekleyelim doğruyu hep beraber bulalım.
« Son Düzenleme: Nisan 09, 2009, 11:39:29 ÖS Gönderen: promotex » Kayıtlı
buruf48
buruf48
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #68 : Nisan 10, 2009, 08:58:47 ÖÖ »

banı yersen görürsün ama d78 yeni başladı herifin puan 37 bin 8 tane eyalet var Shocked Shocked :ooldum valla ben o kadar oynuyorum eko da sağlam sayılır puan 6500 herifte  sırf 300 k demir vardı başka kaynak yoktu
Grin Grin Grin Grin :Dişin esprisi zaten öyle bişeye girişmem zatende:)diyar 23de hedefim bütün eyaletleri almak o hedefte gidiyorum:)11 tane hazır Smiley
memati85
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #69 : Nisan 10, 2009, 09:54:55 ÖÖ »

td4 de oynuyorum ve şu an ticaret cezaları kesildi...oyunda ceza alanların ilk 50 de sıralaması 1-2-3-6-9-13-25 şeklinde...açıkca görülüyoki baştakilerin çoğu ticaretten haksız kazanç sağlıyo...diyarda ilk 50 dekilerin bir kısmında 2 eyalet var ama 1. olan kişide şu an 4 eyalet var...bunu da nasıl yaptığı belli oldu...aldığı ceza ise 2 gün...baya da askeri var bu 2 gün içinde büyük ihtimalle kimse ona saldıramıyacak ve kaynaklarını da 2 günün sonunda bir güzel harcayacak...vel hasılı kelam bu sistemle gitmez bir an önce bi şeyler yapılması lazım...eğer bu sistem bu şekilde devam ederse bu oyunu oynamanın hiç bi amacı kalmıyacak...

Biz bu vatanı karşılıksız sevdik
Styks
Tercüman
Translator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

İşte meydan! İşte can!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #70 : Nisan 10, 2009, 11:44:14 ÖÖ »

bizde bu ticaret sistemini değiştirmek/düzeltmek için önerilerinizi soruyoruz zaten.

Okuyanlar bidaha okusun o zaman...
Herkesin şikayetçi olduğunu bizde biliyoruz.
Ve düzeltilmesi için önerilerilerinizi bekliyoruz.

yorumlardan önce DAHA DİKKATLİ OKUYUN.

Lütfen sadece çeviri hatalarında bana mesaj atın.
promotex
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #71 : Nisan 11, 2009, 12:37:01 ÖÖ »

evet arkadaslar yapıcı olalım bu sisteme en cok karsı cıkanlardan biride ben oldum ancak madem eskisi geri gelmiyor elimizdekini daha adil bir sekle cevirelim moderatör arkadaslarımız emek vermiş uğraşmış bende anket açtım lütfen görüş ve oy ile fikrimizi ortaya cıkartalım.
_SaMeTgUlEr17_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

hayat boşş...

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #72 : Nisan 11, 2009, 01:01:17 ÖÖ »

yeni sistemde komisyon düşürülebilir ama araştırma yapmadan adminler tarafından  ve pazara sunulan mal için altın alınmassa buda tutulur die düşünüyorum. *SCRATCH*

provaq
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #73 : Nisan 15, 2009, 12:23:10 ÖÖ »

bütün yorumları okudum eski sistemi bilmiyorum ancak söyle bir önerim var kaynakları oyun alıcak ve satıcak dünyanın kuruluşundan başlayarak (satış için ve odun için söylüyorum) atıyorum; birinci gün 10k ikinci gün 15k gibi bir miktar limiti ve 3 gibi sabit bir fiyat olsun birinci gün 5k odun satışı yapıldıysa oran farkı %50 fiyatta %50 oranında bir artış olsun bunu diğer madenlere ve alış içinde uygularsınız arz talep meselesi olur ne hile olur nede saldırı altındayken kaynak kaçırma.bu günlük limitleri saatlikte belirleyebilirler herkez saat başını bekler.
nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #74 : Nisan 15, 2009, 11:01:26 ÖÖ »

bütün yorumları okudum eski sistemi bilmiyorum ancak söyle bir önerim var kaynakları oyun alıcak ve satıcak dünyanın kuruluşundan başlayarak (satış için ve odun için söylüyorum) atıyorum; birinci gün 10k ikinci gün 15k gibi bir miktar limiti ve 3 gibi sabit bir fiyat olsun birinci gün 5k odun satışı yapıldıysa oran farkı %50 fiyatta %50 oranında bir artış olsun bunu diğer madenlere ve alış içinde uygularsınız arz talep meselesi olur ne hile olur nede saldırı altındayken kaynak kaçırma.bu günlük limitleri saatlikte belirleyebilirler herkez saat başını bekler.
bu dediğin eski ticaret sistemi
Sayfa: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!