Imperia Online Turkey  
Nisan 28, 2024, 02:23:53 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 15   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Ticaret Sistemi  (Okunma Sayısı 44174 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #150 : Haziran 24, 2009, 07:55:09 ÖÖ »

ne yazarsanız yazın boş herifler dinlemiyor bile
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #151 : Haziran 24, 2009, 04:36:22 ÖS »

bir örnek verim;
adam multi hesabı ittifak savaşında kamikaze için kullanıyor dünya asker kesiliyor savaş sonunda kazanırsa 1M demir 3M odun kazanıyor...
1M demiri ve 3M odunu 0.1 den sürüyor pazara, 20-25 dk ticaretin başında beklemesi yeter
(bunu gece saatlerinde yada oyunda fazla online olmayan saatlerde yapıyorlar)
1M demir 3M odunu 400.000 altın ile satılıyor ondan sonra gel durdur bu adamı 400K altın ile aldığı 4M kaynak...
Kullandığı anda 3.000 puan birden alır 400K altının değeri 400 puan iken adam 3.000 puan yaptı şimdi gel geç bu adamın önüne...

Birde bu aldıkları ile asker yaptığını düşün  *SCRATCH*
bu ufak bir örnek hacklenip askerleri terhis edilenler ve dahası bazen 3-4M demir 5-10M odun düşüyor pazara...

3m odun + 1m demir ile asker basarsa 3.000 deil 8.000 puan artar ,  400 puanlık altına 8000 puan artıyor yani ...
JoJuQ
ByJoJuQ
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #152 : Haziran 24, 2009, 04:48:02 ÖS »

3m odun + 1m demir ile asker basarsa 3.000 deil 8.000 puan artar ,  400 puanlık altına 8000 puan artıyor yani ...

evet haklısın  Embarrassed yanlış hesaplamışım  Embarrassed

Senin çıkarttığın sonuç benimkinden az değil 2 katı Smiley Yani bu ticarete kısıtlama getirmek şart aksi takdirde birileri siz üretim yapıp puan kasıcam diye yırtınırken sizi 2 ye katlayabiliyor Sad

Varlığını yaşatmıyorsun ki yokluğunla tehdit ediyorsun! Varlığına alışadım ki yokluğundan korkayım!
erhan3366
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #153 : Haziran 25, 2009, 12:33:38 ÖS »

bırakın bunuda sırf bu ticaret yüzünden oyun oynama isteği kalmadı adam ticaretten alıp başını gidiyor benim bürokrasi 20 kaleler 8 üretim ful artı eyalet sayım birililerinden fazla olmasına rağmen nedense birileri sıçramalarla ilerliyor eti ne budu ne anlamıyorsun ama işin içinde ticaretin olduğunu anlıyorsun.. bide utanmadan aynı ip kullanarak yapıyor bazıları ceza almalarına rağmen ticaret hilesine devam ediyorlar yapacak bişey yok biz ancak konuşuruz konunun önemini anlayan yokki.. bırakın onu bu bölümle bile ilgilenen kalmadı... Sad

seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #154 : Haziran 25, 2009, 01:01:18 ÖS »

bırakın bunuda sırf bu ticaret yüzünden oyun oynama isteği kalmadı adam ticaretten alıp başını gidiyor benim bürokrasi 20 kaleler 8 üretim ful artı eyalet sayım birililerinden fazla olmasına rağmen nedense birileri sıçramalarla ilerliyor eti ne budu ne anlamıyorsun ama işin içinde ticaretin olduğunu anlıyorsun.. bide utanmadan aynı ip kullanarak yapıyor bazıları ceza almalarına rağmen ticaret hilesine devam ediyorlar yapacak bişey yok biz ancak konuşuruz konunun önemini anlayan yokki.. bırakın onu bu bölümle bile ilgilenen kalmadı... Sad

Aynı IP'den yapanlar yakalandıklarında ceza alırlar.
promotex
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #155 : Temmuz 31, 2009, 09:54:53 ÖÖ »

kesinlikle alt limit gerekli.
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #156 : Temmuz 31, 2009, 10:02:10 ÖÖ »

walla blitze basladım eski ticaret sistemini gördüm rahatladım ya
KANLI_KRAL
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

cahille tartışacağına alimle taş taşı daha iyidir

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #157 : Ağustos 03, 2009, 04:50:02 ÖS »

YA USTALAR BU TİCARET HİLESİNİ ANLAMADIM GİTTİ BAZILARI  HİÇ SAVAŞMADAN BU TİCARET HİLESYLE  DERECEYE OYNUORMUŞ  BU  DOĞRMU  TABİ  EKONOMİ OYUNYANLAR  NASIL  OLYUO  BU HİLE

ZOR OLAN YAPILIR ; İMKANSIZ OLAN VAKİTALIR.
serco96
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #158 : Ağustos 03, 2009, 05:02:24 ÖS »

walla blitze basladım eski ticaret sistemini gördüm rahatladım ya
ewt aynen eskisi daha iyi ama uluslar arası diyar 1,2,3,4 de eski ticaret sistemi gecerli  Smiley

Bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla ışığından birşey kaybetmez.. (Hz.Mevlana)
serco96
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #159 : Ağustos 07, 2009, 09:49:08 ÖS »

YA USTALAR BU TİCARET HİLESİNİ ANLAMADIM GİTTİ BAZILARI  HİÇ SAVAŞMADAN BU TİCARET HİLESYLE  DERECEYE OYNUORMUŞ  BU  DOĞRMU  TABİ  EKONOMİ OYUNYANLAR  NASIL  OLYUO  BU HİLE
kardeş ne hilesi yaf hile sonucta yasak bişey sen bide bunu forumda nasıl oluyor yazmışsın   Grin Grin Grin

Bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla ışığından birşey kaybetmez.. (Hz.Mevlana)
KANLI_KRAL
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

cahille tartışacağına alimle taş taşı daha iyidir

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #160 : Ağustos 14, 2009, 10:20:28 ÖÖ »

kardeş ne hilesi yaf hile sonucta yasak bişey sen bide bunu forumda nasıl oluyor yazmışsın   Grin Grin Grin

ben herşeyi yazarım itirazınmı var   niahahahahaaaaaaa Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue

ZOR OLAN YAPILIR ; İMKANSIZ OLAN VAKİTALIR.
psefit
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #161 : Ağustos 18, 2009, 10:38:08 ÖS »

bu aralar her yerde gündemde olan multi yapmak ticarette 0.1 hammadde koyup çekmek herkes bunun yapildıgını biliyor ama çok az kişinin yakalandığı söylenmekte benim kişisel fikrim  odun demir ve taşa tavan ve taban fiyatların konulması tabii şimdi bu fiyatların oldugunu sölecekseniz hammaddeler için taban fiyat 0.1 tavanda 99 tavanda bir sıkıntı yok tabanın bu kadar düşük olması oyun içi hilelerin artmasına neden olur bunun için odun demir ve taşa belli taban fiyatların konulması demiri  2 altinin altında hiç görmedi taban 2 olabilir taşın için de 0,8 aşşa olmaması lazim odun genel zaten 0,5 bir birim indirelim 0,4 altın olsun konuyu başlatım herkes fikirlerini yazarsa daha etkin olabilir ii oyunlar herkese

made in kayseri
Ironpunch
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #162 : Ağustos 19, 2009, 12:30:47 ÖÖ »

çok daha önceden bu konu dile getirildi ama henüz bu konuda bi çalışma yok :S  oynadığım diyarda 1m puan farkı attığım arkadaş 2 haftada aradaki puanı 250bine indirdi ticaret sağolsun.en kötü ihtimalle puan farkının sabit kalması gerekiyodu en iyi ekonomi bendeydi.Ama sonuçta şikayetimi ilettim arkadaş ban yedi ordusu 0 landı puan farkı tekrar açıldı ama ya şikayet etmeseydik veya şikayet edemediğimiz bilmediğimiz yüzlerce binlerce adam emek harcamadan bedava kaynağa sahip oluyolar bu konuda artık çalışma yapılması gerekir...

ylzm83
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #163 : Eylül 03, 2009, 01:37:13 ÖÖ »

ONCELIKLE HERKESE SLM IYI OYUNLAR HEMEN HEMEN 3 4 YILDIR  DIYAR 7DE  OYNUYORUM . OYUNUN SUANKI FORMATINDAN COK MEMNUNUM 1 SEY DISINDA KAYNAK ALIM SATIMININ ESKISI GIBI OLMASINI ISTIYORUM CUNKU HAKSIZ KAZANC COK OLUYO ADMINLER OLARAKTA TAKIPTESINIZ AMA IP AYNI OLMADIĞI SURECE BIRSEY YAPAMIYORSUNUZ . OKADAR KISI EMEK VERIYO  PARA VERIYO AMA ADAMLAR KAYNAĞI GOTURUYO YENI FORMATI AKIL EDENLER BU TICARETIN BOLE OLUCANI DUSUNMEMISLER SANIRIM HERKES YAPTIĞI ICIN BENDE YAPTIM 2 GUN CEZAMI ALDIM SIMDI YAPMIYORUM YAPARMIYIM YAPARIM AMA YAPMAK ISTEMIYORUM BIRAZ POLITIK OLDU AMA  BEN DIYAR 7 DE ILK 20 TEK TURK OLARAK MUCADELE EDIYORUM AYYILDIZLI BAYRAĞIMIZI DAHADA YUKSEĞE CIKARICAM INSALLAH AMA HAKSIZ REKABETI ENGELLERSENIZ COK SEVINIRIM TICARET ESKISI GBI OLSUN LUTFEN ZATEN COĞU KISI PARASIZ OYNUYO  TICARET BOLE OLDUĞU SURECE OYUNDA UCURUM COK OLUYO SAYGILARIMLA
ilkerockn
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #164 : Eylül 03, 2009, 11:18:26 ÖÖ »

Taban fiyat uygulaması olmalı mutlaka, mesela o andaki en düşük birim fiyatın yüzde 50sinden daha düşük fiyattan satışa çıkarılmamamlı, örneğin demirin fiyatı 3 ise en düşük 1.5dan satışa çıkarılbilmeli, gerçi o bile az, oran mesela yüzde 75 olsa demirin fiyatı 3 ise en düşük 2.25'ten çıkarılabilir. Adam ticaretten götürüyor malı, birde kendi ittifaklarının alt ittifağı gibi birşey kurmuşlar mesela ittifak adı x ise diğer ittifak adı x1 , sırayla vuruyorlar x1 ittifağındakileri haftada 4-5m. alıyorlar ordan, bunlar vurduktan hemen sonra maden işareti kalkıyor ne iş ise 1 hafta sonra tekrar maden oluyor ve yine vurup 4-5 daha alıyorlar. Bir adam 1 hafta içinde 200bin puan birden nasıl artabilir. puanı 2-3 m. olsa belki tamamda, 600binlerden 800binlere çıktı 1 hafta içinde. ve şu an cezalı 2 günlük ceza almış, sanki cezası bitince tekrar yapamayacak.
Sayfa: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 15   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!