Imperia Online Turkey  
Mart 29, 2024, 10:57:33 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: almina - Yenilen Pehlivan Güreşe Doymaz  (Okunma Sayısı 6329 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
almina
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Aralık 16, 2007, 06:22:54 ÖS »

asil_turk bana ait değil. almina1 bana ait. asil_turk sahibi istanbul' a gitti. zaten asil_turk bakmaya gerek yok. ittifakın ismi bile DEFENDER. yani hiç bir amaç gütmeden sırf savunma için kurulmuş bir nick. bende onu kendi ittifakıma aldım. ara sıra bakıyorum. asker ve hiç bir geliştirme yapılmıyor bu nickte. kaynaklar meydanda. araştırmalardan mimari üniversite ve sınır devriyesi yüksek düzeyde. diğerleri 1 seviye. birde kale7 için gereken araştırmalar. eyaletlerde çiftlik bile basılmıyor. maksat kaynakları görüp saldırsınlar. ara sıra girip kaynakları ana eyalete aktarıyorum. sahibi dönünceye kadar. sahibinin diğer nickide diyar7 de SAVASCI. zaten 1-2 hafta daha gelmezse. bende giremeyeceğim. iki nickide 10x olup gidecek. Sad

Ay Yıldız gibi varmı başka bir bayrak,
Bu bayrak için cân verdi şehitler bak,
levozz
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Mahşerin 4 atlısının ayak sesleri

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Aralık 21, 2007, 01:09:09 ÖS »

almina hakketen hak ediyon bu zaferleri sen nediyim bize düşmüyor

orduyu tam toplarlıyoz baskının arkası geliyor hemen bidaha baştan başlıyoz ...

ama önünü aldık çok şükür ...şimdi gelmiyorlar
almina
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Aralık 29, 2007, 12:57:22 ÖÖ »

http://statika.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/5/2007_12_21/3167006_3184899_198041

bu arada arkadaşlar savunma için kurulmuş bu nick hakkındaki düşünceleriniz nelerdir. savunma yapmak doğru bir tercihmi sizce?

demur
Chat Operator

Çevrimdışı Çevrimdışı

hay ben böle oyunun !!!!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Aralık 29, 2007, 12:36:10 ÖS »

zevkler ve reenkler olayı ne diyebilirim ki ama sağlam altyapıdan sonra savaşmak gerekir diye düşünüyorum  Smiley

Önce İNSAN Sevgisi!
almina
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #19 : Aralık 29, 2007, 06:47:54 ÖS »

sağlam altyapı olduktan sonra doğrudur. ama bu nick bana ait değil ve sahibinden hader alınamıyor. anlayacağın kayıp sahibi. bu nickte ne ekonomi nede araştırma hiçbiri geliştirilmemiş. şimdi geliştirmeye kalksam. oyun bitene kadar ancak gelişir. zatende buna ayıracak zaman yok. iyi duruyor böyle. gelen çarpılıp gidiyor. dün gecede bir türk saldırmış. ama çok acıdım. adamın zaten 20 bin puanı varmış. 8500 puan kaybetmiş. 460 mancınık kaybetmiş. benim dediğim gibi. casus sokamıyorsan asla saldırmayacaksın. geçmiş olsun polat09 kardeşim. üzgünüm Sad

almina
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Ocak 13, 2008, 03:45:31 ÖÖ »

evet arkadaşlar. asil_turk savunma zaferleri devam ediyor. ama sizlere yeni zaferlerini göstereniyorum. diyar5 te olan arkadaşlar. oyuna girdiğinde savunma zaferlerini görebilirler. asil_turk' ün sahibi sonunda geldi. ve oyununu ona devrettim. ama heralde diyar5 in en fazla savunma zaferi olan oyuncusu olacağından eminim. bol şanslar.

burak_44
Burak_44
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #21 : Şubat 11, 2008, 01:17:19 ÖS »

Güzel Devam ET Böyle Ama Dikkat Et Grin Tongue *YAHOO* *sos*

Yolum uzun gör güzelim vakit doldu ben gideyim küçük yaşta aglar oldum fırtınamsın benim sen estikçe ben titrerim...
wolfman
Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : Şubat 18, 2008, 04:31:55 ÖS »

tebrik ederşm *bravo* *bravo* *bravo*
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!