Imperia Online Turkey  
Nisan 18, 2024, 02:49:45 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2 3 ... 9   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: DİYAR 29’ UN EN İYİ İTTİFAĞI(TESCİLLENMİŞTİR)  (Okunma Sayısı 24471 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
tahsin18
NUMARAM DEĞİŞMEDİ HALA 1 NUMARAYIM..!
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

VERECEK CEVABIN YOK SUS VE İTAAT ET!!!

Üyelik Bilgileri
« : Mart 17, 2009, 06:05:15 ÖS »

s.a arkadaşlar biz TÜRK_gucu ittifağı olarak büyük bölümümüz oyunu bırakıyoruz.Oyuna diğerleriyle aynı başladığımız söylenemez 1-2 kişi dışında oyunu daha önceden oynayan yok en az 1 ay geç başladık oyuna. Bir sürü savaş yaptık diyarın büyük bölümüne düşman olduk bu yüzdende çoğu ittifağı dağıttık ve dağıtana kadarda gittik ve artık oyun bitti. TÜRK_gucu yok rahat uyuyabilirsiniz.bazı savaşlarımızın skorları düşük diye hilel savaş dediler fakat hile yoktu diyar devam ettikçe oyunu bırakan arkadaşlarımız çoğaldı savaşları 1-2 saldırıyla kazanmaya başladık olan sadece buydu.tüm takım arkadaşlarıma teşekkürü bi borç bilirim iyiki varsınız gerçek hayatta başarılar dilerim…

ve TURK_gucu ittifağının o başarılı üyelerini tanıyalım:

TAHSİN18: ittifağın kurucusu lideri.

ATTİLLAHAN: ittifağın kara gücü kendinden 2 kat büyük birini hemde seçkinleri olan birini ağırlarla yenmesiyle tanınır.

HOPLİTE: ittifağın araştırmaya en çok önem vereni belkide hoplitedir.yaptığı halı saha maçlarıyla bilinir.ayrıca çok iyi savunma örnekleri vermiştir.

TAYFUN13: ittifağımızın en küçük üyesi ekonomiye her ne kadar önem vermesede parasını kazanmasını bilen birisi.

RHONİN: ittifağımızın oyunu az bilen arkadaşı.

HALİL: ittiffağın diğer bir kara gücü..

AHMET: ittifağın hızlı elemanı hepimiz sana çok uzağız o bölgede tek başınasın buna rağmen hem savaşıyor hemde bölgeye hakim oluyorsun.

CENGİZTS: sürekli onsun hiç uyumazsın seni yeneceğini düşünenler kesinlikle yanılır (sen istemedikten sonra kimse ordunu alamaz )biliyosun;). oyuna ara vermeseydin kesin yukarıda olurdun şimdi.

CANCAN2691: ittifağın en fevri insanı yenileceğini bile bilse kendinden büyükte olsa küçükte olsa söz vermişse gider.oyunu iyi biliyorsun Wink

İNFAZTEAMP: ittifağın hatta diyarın oyunu en geç öğreneni diyebiliriz  madenlere gitmeyi öğretene kadar canım çıktı bu süredede çok kişiyi maden etti 

CELAL: yaptığı savaşlarla tanınır bi adam düşününki tek başına bi ittifağa kafa tutar buna rağmen toparlanmasınıda bilir. O puanına rağmen merkezi sadece 4 tür.ne dağ gibi adamlar onu yıkmaya çalıştı ama hem yıkamadı hem bitiremedi.

LOVEALA: eko yapmasıyla ünlüdür yaptığı ekoyla günde 2 kere bile girse oyuna bakımını kurtarabilecek kapasiteye sahip. İttifağın maliye bakanıda diyebiliriz 

İTTİFAK SIRALAMAMIZ

YAPTIĞIMIZ İTTİFAK SAVAŞLARI

Evet arkadaşlar her güzel şey gibi bizimde zamanımız bitti bizi dağıtmak isteyen  çok kişi oldu karşılığını ise ağır bedeller ödeyerek çekti aksine kendileri dağıldı.tüm ittifak arkadaşlarıma teşekkür ederim sizinle olmak gerçekten güzeldi.

NOT: oyun ve oluşan sorunlarla ilgili bana her zaman yardımcı olan değerli mod ve chat operatörü ağabeylerime kardeşlerime teşekkür ederim.Hepsi iyi insanlar görevlerini en iyi şekilde yapmaya çalışıyorlar lütfen yıpratmaya ve karalamaya kalkmayın.SAYGILARIMLA…

TAHSİN KARNIBÜYÜK

DİYAR SIRALAMASI

http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=11481.0

YAPTIĞIMIZ İTTİFAK SAVAŞLARI VE ŞAHSİ SAVAŞLARIMIZLA İLGİLİ DETAYLI BİLGİ EDİNMEK İSTERSENİZ ŞU KONULARA BAKABİLİRSİNİZ

http://www4.imperiaonline.org/forums/tr/index.php?topic=11637.0

http://www4.imperiaonline.org/forums/tr/index.php?topic=11638.0

« Son Düzenleme: Mayıs 28, 2011, 12:12:03 ÖÖ Gönderen: tahsin18 » Kayıtlı

sertan1973
S e r X
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Mart 17, 2009, 06:08:08 ÖS »

ittifakınızı ve istikrarınızı tebrik ederim.... Wink

Cool

TD 2 - Diyar 23 - 10.01.2009 NET DEĞER LİDERİ
tahsin18
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Mart 17, 2009, 06:09:22 ÖS »

teşekkürler sertan abi  *rose*

CengizTs61
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Mart 17, 2009, 06:11:12 ÖS »

Evet gerçekten güzel bir ittifaktık zamanında coğu savaşta ben yoktum ama oldugum savaşlardada iyi işler yaptığımı düşünüyorum bütün arkadaşlarımı tebrik ederim...  *rose*

"BİR TÜRK DÜNYAYA BEDELDİR..." M.KEMAL ATATÜRK...
papito87
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Mart 17, 2009, 06:13:22 ÖS »

Evet gerçekten güzel bir ittifaktık zamanında coğu savaşta ben yoktum ama oldugum savaşlardada iyi işler yaptığımı düşünüyorum bütün arkadaşlarımı tebrik ederim...  *rose*
  senin her yerde parmagın var galiba abi  Grin Grin bu türk diyarımı ve türk diyarı ise hangisi Huh?
karaaslan
dostlarım bilir sadece=))))
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #5 : Mart 17, 2009, 06:14:54 ÖS »

Grin Grin Grin tahsin adamların hepsini bizi iyi tanırlar ordularımızıda hepsine bir yaramız olmuştur ufak savaşlara baksınlar görsün millet aynı hafta birisine savaş aç digeri diger hafta sana açsın o grupta saydıklarında diger ittifaklarda bulunmuşlardı ve saymadıgın dostların bir kere grup olarak dersen bizim grubun yanında adınız bile okunmaz sıralamada gösteriyor onu gerçi ittifak savaşlarında haketen kurtlar grubudu onlarda bıraktı zaten çok zaman önce kendi kendiniz havalara girme bence tamam sıralamayı aldınızda bizden korktugunuzdan dolayı hemen itifakı dagıttınızki savaş açmayalımda sıralamadan olmayasanız=)))))))) Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue ayıp bence tamam sıralama sizin tebriklede birde deme en iyi ittifak biziz diye boşuna konuşma sıralamaya tekrar baksın millet bizim ittifaka ve bizdekilerin madalya sayılarına baksınlar kim iyi gözükür ve sıralamadaki yerlerine 235 ve murtaza ayrıca tek takıldılar oda ayrı bir mesele  Tongue Tongue

AZ DAN AZ ÇOK DAN ÇOK GİDER..............
...http://www17.imperiaonline.org/imperia/game/top20.php?tip=&c=&sort=3&realm=29......
CengizTs61
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Mart 17, 2009, 06:15:08 ÖS »

senin her yerde parmagın var galiba abi  Grin Grin bu türk diyarımı ve türk diyarı ise hangisi Huh?
Türk diyarı 3 (Diyar29) 1 hafta önce bitti diyar Smiley

"BİR TÜRK DÜNYAYA BEDELDİR..." M.KEMAL ATATÜRK...
eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

KaÇ PaRa EdEr VaRlIğIn Ki YoKlUğUn BeN! AcItSıN...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Mart 17, 2009, 06:15:37 ÖS »

terbıkler Grin Grin Wink

tahsin18
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Mart 17, 2009, 06:16:31 ÖS »

karaaslan topiğime bir daha yorumunu yazmazsan sevinirim başarılar sana  Smiley

2 savaş yaptık birini biz kazandık diğerini ise siz 400 puanla kazandınız uzatmaya gerek yok sosyo  Smiley
« Son Düzenleme: Mart 17, 2009, 07:10:58 ÖS Gönderen: tahsin18 » Kayıtlı

eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Mart 17, 2009, 06:17:20 ÖS »

topiğime bir daha yorumunu yazmazsan sevinirim başarılar sana  Smiley
topiğine hemi yaaa Grin Grin Grin

tahsin18
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Mart 17, 2009, 06:18:01 ÖS »

topiğine hemi yaaa Grin Grin Grin
sana değil lem sosyoya dedim ben

SkiER
SiCiL
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Mart 17, 2009, 06:34:40 ÖS »

Tebrikler! Smiley

eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Mart 17, 2009, 06:38:34 ÖS »

sana değil lem sosyoya dedim ben
biliyom lem topiğime diyince anlarsın ya :d garıbıme gıttı Grin

karaaslan
dostlarım bilir sadece=))))
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #13 : Mart 17, 2009, 06:38:58 ÖS »

cengiz ittifak savaşı açtınız ve hava yaptınız havanızı aldınız hemden ilk günden sizden birini bitirtim ondan sonrada biz farkı açtık gene işinize gelsin gelmesin gerçek bu boş laflada işim yok sadece milleti aydınlattım ben hava yapamazsınız yok biz iyidik gibisinden bizim grubun hakkını size yetirmem o kadar basit bir konu sen daha biz sana onca takılmazsan maraşal bile degildin laf söyleye söyleye seni zorla maraşal ettik ne çabuk unuttun sizle aynı safta neden olayım ki ben o nerden çıktı benim safım bellidi ve en iyisinide yapmaya çalıştık isteginiz söyleyin ama başkalarının hakkını yemeyeceksin ben tahsininde hakkını yemedim iyi kötü emek verdi oyuna dogrular gelince zorunuza gitmesin kimsenin ben sadece açıklama getirdin yorumu millet yapar tamam gerçekler acısa buna katlanmayıda bilin neyse ne yorumda yapmam zaten diyar bitmiş ilk 50 sıralamaları alan belli ittifak olarak bilmeyen tekrar bakar ve harputmu türk gücümü görür o kadar basit siz istediginiz söyleyin durun  Tongue Tongue Tongue Tongue *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* hadi size iyi kendinizi avutmalar Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue birde cengiz ben senin adamı çaktıktan sonra bekle diyordun dedim bir hafta sonra görüşürüz o zamanda ne h,kmetse tatile aldın oyunu bizden bu kadar çekinmene gerek yok tu biaat eder kurtulurdun çok zor degildi Grin Grin Grin Grin sen degil hepiniz toplansanız hava civa havalarınız çok güzel aldık arkadaşlarımızla oda size yeter herkese iyi akşamlar konu uzamasın arkadaşlar bıkmıştır çünkü sizin hava atmanızdan balon gibisiniz sonuçta yukarılara gelince sönüyorsunuz siz aşagılardan kalmaya devam ediin yukarılarıda biz varız yerinizi bilin Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue cevapta yok istedinginiz yazında durun  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue gerçek ortada Tongue Tongue Tongue Tongue Grin Grin Grin Grin Grin

AZ DAN AZ ÇOK DAN ÇOK GİDER..............
...http://www17.imperiaonline.org/imperia/game/top20.php?tip=&c=&sort=3&realm=29......
NiCkSiZ_
Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Mart 17, 2009, 06:51:17 ÖS »

tebrikler iyi ittifak kurmussunuz ;D
Sayfa: [1] 2 3 ... 9   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!