Imperia Online Turkey  
Nisan 16, 2024, 09:04:16 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2] 3   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 10.03.2009 - Sıralama  (Okunma Sayısı 10846 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
tahsin18
NUMARAM DEĞİŞMEDİ HALA 1 NUMARAYIM..!
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

VERECEK CEVABIN YOK SUS VE İTAAT ET!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Mart 13, 2009, 06:14:10 ÖÖ »

ceza sen çarşımısınki herkese karşısın yaw  Grin

imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Mart 13, 2009, 07:41:11 ÖÖ »

*bravo*

karaaslan
dostlarım bilir sadece=))))
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #17 : Mart 13, 2009, 07:42:30 ÖÖ »

sosyopat haricindeki bütün oyuncu arkadasları tbrk ederim..sosoyopat haketmiyor.. aslında onun bu oyundaki varlığına karşıyım.. Grin   birazdaha  abartırsak,, onun dünyadaki varlığına karşıyım.. Grin ama yapacak bişey yok çekecez.. *hahaha* *hahaha* *hahaha*
ceza sen alem adamsın sende nye bu kadar konuşuyorsan iyiki bir oyununu banladılar senin Tongue Tongue Tongue hep şuçu bize atttın ama bizle alakası bile yoktu sana dedim zamanında günde 30-40 bin puan artırıyorusn hile yapmıyorsundur umarım dedim,dedin yapmıyorum ama sonuçta oyunu banladılar belkide yapmıyodun ama demekki bir şuçun  varmış görevliler banlamış suçu bizde degil kendinde ara lafla peynir gemisi yürümüyor işine bakacaksın sen tebrik etsende etmesende çokda umrumda degil ben kimseyide ayırmam tebrik ederim oyun sonuçta gerçek hayatda bir şey degil gerçi gerçek hayatta olsa karşımda konuşamasınızda Grin Grin Grin Grin şaak bir yana ne isterseniz söyleyin çokda söyleyecekseniz ama umrumda degil bıraktım artık türk diyarlarını sıktı siziin gibi oyuncular yüzünden çünkü yabancı iyidir artık onuda bırakabilir belki cezanın istegi olsun diye *hahaha* *hahaha* *hahaha* neyse senle eskiye dahayan bir sohbet vardı onun hatrına bir şeyde demiyorum sana   Grin Grin Grin Grin

AZ DAN AZ ÇOK DAN ÇOK GİDER..............
...http://www17.imperiaonline.org/imperia/game/top20.php?tip=&c=&sort=3&realm=29......
tahsin18
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Mart 13, 2009, 08:16:02 ÖÖ »

sosyo beni çok takip ettiniz puan artışlarım nasıldı  Cool

karaaslan
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #19 : Mart 13, 2009, 05:24:30 ÖS »

sosyo beni çok takip ettiniz puan artışlarım nasıldı  Cool
tahsin sana bulaştım ve bir şey görmedim çünkü karşıma çıkmadın hiç kusura bakma yani hepte ben geldim sen gelmedin şu gerçek seni biizm tafo yakaladı tek vuran odu nede olsan gün boyu 24 saaat online nasıl oluyorsa artık ben pek bilememde Grin Grin Grin Grin Grin sende iyi puan artırıyordun gerçi ne yaparsın tahsin oyun bitti boş ver benim gözüm arkada kalmadı tüm işlerimi temizledim bir sen kalmıştın senide gider ayak temize çekecektimde sen dedin karışma artık diyar sonu diye üstüne geldigimde sendende vaz geçtim yoksa sabah ordunuz 9.30-915 arası dönüyordu bazen saat 10 sarkıyordu senle halilin aynıdı dönüşler onu çok yakaladım senide yakalardımda saaatler çok tersti

...http://www17.imperiaonline.org/imperia/game/top20.php?tip=&c=&sort=3&realm=29......
tahsin18
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Mart 13, 2009, 06:04:49 ÖS »

halili yaklayabilirsin bilemem ama beni yakalayamazdın 45 dk önceden on oluyorum ordu gelmeden  Wink

cezaa
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

http://statika.imperiaonline.org/imperia/game/_add

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #21 : Mart 14, 2009, 01:55:06 ÖÖ »

ceza sen çarşımısınki herkese karşısın yaw  Grin

sosyopat  ve 212 haricinde kimseyle alıp veremediğim olamdı tahsin...212  ititfağıma girerk casusluk yaptı o kadar abarttıkı mertliğini dürüstlüğünü  10 gün sürdüremedi...ne olduğunu belli etti...sosyopat da  bana yalakalık yapıyor alltanda kuymu kazıyordu.. sanırm şikayetlerinden modlarda  bıkmış olacakki  ceza yı oyundan uzaklaştırdılar sosoypatta kurtuldu...
işte oyundan neden banlandığımın açıklamsı mod bluesin  msj ı... elbbete suçum var idi ama  bunu herkes demeyim pek çok kimse yapıyor...

(Konu Yok)
« Alıcı: cezaa : Ocak 15, 2009, 10:41:40 ÖÖ »
« Bu iletiyi yanıtladınız veya başka bir üyeye ilettiniz. » Alıntı Yanıtla Sil   

--------------------------------------------------------------------------------
Selam
Şikayet edildiğiniz için hesabınıza girdim ve kişisel notlarınız birkaç hesaplara bakıcılık yaptığınızı gördüm. Bu sebepten dolayı oyundan uzaklaştırıldınız.

http://img232.imageshack.us/my.php?image=cezarj7.jpg

iyi günler

demekki  hile yaptığım için değil bakıcılık yaptığım için banlanmışım.. demeki günlük 30-40 puan hile yapılmadanda alına biliyormuşş eğerki siz alamıyorsanız  o sizin beceriksizliğiniz o siizin oyundan ne kadar anladığınızdan ileri geliyor.. artı   bir çok hesabı   düşük punda tutup  altın madeni yaptırıyorsunuz bende onları takip ederek  altın madeni olduklarında   saldırıp yıkıyordum...çok fazla kaynak geliyordu.. siz hergece askeri 300-400 kaynağa yoluyordunuz askeri kaçırmak için... ben asker kaçırmadığım için 1000  kaynaktan az kaynağı olan kişilere bakmıyordum bile... artı askerin hepsini yoladığınız için sabah askeriniz döndüğünde   eyaletee borçlu geliyordu bakım masrafından dolayı..siz 3 ay boyunca   kişiye göre 1000-2000  arası  ağır mancınığa bakım masrafı ödüyordunuz ben 3 ay boyunca mancınık basmadım...puanımın o kadar artmasının en önmeli sebebide ben gelen bütün kaynağı ve üretim ile  asker basıyordum sadece ,,,çünkü oyunun bitimine 3 ay kalmış bende 30-000 asker var... asker  punı iki kat artırır... yani  1000 askere verdiğin  kaynnak ile bina yada arastıma yapsanız yarısı kadar puan elde edersinzi...45 gün  boyunca   bütün kalelerim yıkık olmasına rağmen hiç bir kale tamir etmedim...kaynağı boşa kullanmayım diye... diğer taraftan   oyuncu arkadasta 12-000 kaynak duruyor kimse askerine kıyıp saldırmıyor,, ben saldırdım 20,000 yakın kaynak geldi   ve çok az kaybım oldu... sonrasında çıkıp hile yapıyorsunuz diyorsun...modlara şikayete baslıyorsunuz..

AYIP BEE..

« Son Düzenleme: Mart 14, 2009, 01:58:15 ÖÖ Gönderen: cezaa » Kayıtlı
karaaslan
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #22 : Mart 14, 2009, 10:38:29 ÖÖ »

ceza bak şunu öncelikle bil ben seni şikayet felan etmedim istediginede sor boş konuşma boşuna yok beni şikayet etmişsiniz felan tamam mı olayı bilmeden gelmiş bizi şuçluyorsun tamam ben yemin ediyorumda şikayet etmedigime ister inan ister inanma senin sorunun o benide alakadar etmiyor pek diyar bitti senin oyun gitti  diye şuçlamadagın kalmadı neyse artık demekki hatan vardı şuçladılar sen diyorsun ya beni bakıcılıktan bagladılar para aktarmaktan degil demekki o şuçunu yakalayamamışlar yada iyi bir organize yapmışsın Grin Grin Grin Grin Grin Grin şaka bir yana yapmadım demişsen yapmamışındır ben inarırım ,,,birde demişsin bana yalakalık yapıyordu alttanda kuyumu kazıyordu Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue sen ne hayal görüyorsunya sana neden yalakalık yapayımki yada kuyunu kazayım ki sen ne düş görüyorsun biliyorsunki ta oyunun başından senle muhabetim vardı sen sana küfür ettiler diye oyunu bırakırken bırakmada demiştim sana kaç kere döndügünde sevinmiştim oyuna çünkü seni arkadaş olarak görüyorduk bize katılmanı bile söyledim dedin hakkım bitmişti hatırlarsan sen bana kızman 212 arkadaş olmamdı sen ondan dolayı böyle konuştun hep ben sanada dedim senle muhabbet ayrı onlada ayır diye tetik sana yanlış yaptı diye vurmuştukta ama sen gittin bizim arkadaşları vurdun 212 ve ambulnce o zamanda dedim aranıza karışmayacam ama sen dedin sen onlardansın benide kandırma diye tutturdun bak ceza merhumlada konuş onlada arkadaşsız ama oda bizim dostumuz murtaza 212 ve ambulenceyi vurdu ben ona da dedim sizin aranızdaki sorun diye iki tarafta arkadaş olunca taraf belirleyemiyorduk tamam artık sana kalmış bir şey ister inan ister inanma bu konulardan sıkıldım cevap yok artık ben açıkladım konuyu okuyanlarda ögrenir artık ne haliniz varsa da görün ben senin gibi  küfürde etmem mesaj atarak oyun oldugunu unutuyorsunuz sonuçta fazla kaptırmışsınız kendinizi neyse verdigim geçici rahatsızlıktan dolayıda herkesden özür dilerim ayrıca

tahsin18
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #23 : Mart 14, 2009, 11:50:03 ÖÖ »

artık neyin kavgasını ediyorsunuz anlayamıyorum DİYAR BİTTİ  OYUNU İYİ YADA KÖTÜ Bİ ŞEKİLDE OYNADIK VE BİTİRDİK bunu unutmayalım... Smiley

Wil_Torner
Wil_Torner
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Türkün türkdən başqa dostu yoxdur!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #24 : Mart 17, 2009, 12:15:24 ÖS »

Salam. Mən Azərbaycandan katiliram bu oyuna. Çok gözəl oyun. Məndə bütün türkleri tebrik edirəm. Xüsusəndə bu siralamaya girənləri. Hamiya başarilar diliyorum.

AZƏRBAYCAN-TÜRKİYƏ
Bir Millət
          İki Dövlət.

///////////////////////////////                                                                      //////////////////////////////
///////////C*///////////////                                             /////////////C*/////////////
/////////////////////////////                                                                      //////////////////////////////
tahsin18
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #25 : Mart 17, 2009, 12:16:16 ÖS »

Salam. Mən Azərbaycandan katiliram bu oyuna. Çok gözəl oyun. Məndə bütün türkleri tebrik edirəm. Xüsusəndə bu siralamaya girənləri. Hamiya başarilar diliyorum.

AZƏRBAYCAN-TÜRKİYƏ
Bir Millət
          İki Dövlət.

///////////////////////////////                                                                      //////////////////////////////
///////////C*///////////////                                             /////////////C*/////////////
/////////////////////////////                                                                      //////////////////////////////
harika olmuş hoş geldin kardeş  *rose*

Wil_Torner
Wil_Torner
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Türkün türkdən başqa dostu yoxdur!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #26 : Mart 17, 2009, 12:26:18 ÖS »

////////////////////////////////////
//////////////C*//////////////////
///////////////////////////////////

////////////////////////////////////
//////////////C*//////////////////
///////////////////////////////////
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #27 : Mart 17, 2009, 04:30:29 ÖS »

Sıralamaya giren herkesi tebrik ederim.
tahsin18
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #28 : Mart 30, 2009, 04:24:26 ÖS »

yeni sezonda bakalım kimler olacak herkese başarılar...

skull_
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #29 : Mart 30, 2009, 10:45:41 ÖS »

Tüm oyuncuları tebrik ederim.Ama herkes maraşel ya Smiley Bu oyundaki en saçma şeyde bu.Arttıramadılar şu puanları gitti.Sadece 2-3 kişi maraşal olabilse de havaları olsa fena mı olurdu ? Şöyle ayrı bir havalı amblem yapsalar da millet daha sağlam kapışsa.Tüm diyar eko yap.Son 1 hafta birkaç savaş,hoppp al sana mareşallik.Fazla basit  :Smiley
« Son Düzenleme: Mart 30, 2009, 10:50:19 ÖS Gönderen: skull_ » Kayıtlı
Sayfa: 1 [2] 3   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!