Imperia Online Turkey  
Mart 28, 2024, 04:10:16 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: V4 Hesap Makinesi Kullanımı  (Okunma Sayısı 7519 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« : Mart 08, 2009, 05:28:39 ÖS »

chatte sık sorulan biri de hesap makinesinin kullanımı..makine türkçe olmasına rağmen kullanmakta zorlanan arkadaşlarımız var.ben eski makineyi kullanıyorum ama sanırım bu makinenin kullanımı daha kolay..elimden geldiği kadar açıkladım ve bir kaç kolaylığını da yazdım anlatıma..
makineyi kullanan arkadaşlar makineye otomatik olarak kendi askerlerimizi girebiliyoruz..ama hangi eyaletteysek o eyaletin askerlerini girebiliyoruz..buna dikkat edin..eğer savunan tarafsak 'savunan orduyu gir'  saldıran tarafsak 'saldıran orduyu gir' butonuna basarsak hem askerlerimizi hem bütün araştırmalarımızı otomatikman giriyor...savunan orduyu girerken hangi eyaletten hesap yapıyorsak o eyaletin arazisini  ve kalesini giriyor..buna da dikkat etmek gerekir.bunun yaptıktan sonra düşmanın ordusunu el ile ve araştırmalarını da yine el ile tahmini bi şekilde yazmak gerekiyor..askerleri yazarken doğru tarafa(savunan yada saldıran) yazdığınızdan emin olun.  kolay gelsin.

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!