Imperia Online Turkey  
Nisan 24, 2024, 01:25:55 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: oyunu modlarda oynuyor dikkat!!2  (Okunma Sayısı 1683 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
erhan3366
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Mart 01, 2009, 02:17:18 ÖÖ »

oyunu modlarında oynaması kadar doğal bir konu yok oyunla bu kadar uğraşıpta oynamamak olmaz ama bizimde kendimize göre yöntemlerimiz var nasıl okunduğunu öğrenmek için tüm modların uluslararası diyarda oynadığınıı söylemek saçma olur global olan devilkiss kardeşim oynuyor olabilir ama hepsinin türk diyarlarında oynamadığını söylemek çocuk kandırmak olur inanmamakta ısrar eden arkadaşlar siz inanmayın ama yinede planlamanızı msnden yapın pişman olmassınız Wink ben oyunda oynayan bir op arkadaşın tüm bilgilerini ittifaka dağıttığım an saldırılar başladı artı bizim ittifaktaki mesajların aynen diğer ittifaka nasıl gittiğinide iii biliyoruz. kısacası op ve mod arkadaşlarda oyun oynarken biraz daha gizliliğe önem gösterirse kimse rahatsız olmaz Wink olamaz

c4nsu
Asii(cadıı) - Kontes Dracula
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

ya sen...?

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Mart 01, 2009, 02:24:49 ÖÖ »

kardes senin ittifağında sorun varsa biri casus demkki orda ayrıca  benim bildiğim Motaro abi d25 te oynuyordu bitince bıraktı Slmngzl abi diyar turkish 8 de oynuyordu ki oynamıyordu üyeliği vardı onuda oyun eskisi gibi sarmıyor dedi bıraktı diye biliyorum . Devilkiss abinin zaten uluslararası diyardaki başarılanı herkes biliyor başka diyardada oynamıyor nie hala birilerini suçlama derdinsesiniz nie mod. lar hedefiniz ayrıca mod lar oyun içinde birsey yapamazlar diye biliyorum onlar forumdan sorumludurlar sorunu olanların sorununu admine iletiler forum içinde düzeni sağlarlar. Niye hep modlar söle mpdlar böle daha ne kadar sürecek bu karalama isteğiniz neden karalamak istiyorsunuz yada böle sorim ??

"Kişi başına düşen 'insan' sayısı her geçen gün azalıyor."
FORUM HEPİMİZİNN...!

'Bana göre bir ceset, canlı bir bedenin taşıyamayacağı bir güzellik ve saygınlık taşır.'
J
MotaRo
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Mart 01, 2009, 03:20:07 ÖÖ »

Oyunu oynayan tek moderatör devilkiss'tir ve O'da uluslararası diyar 5 te oynuyor.Bunda anlanmayacak ya da üzerinden komplo teorileri üretilecek birşey yok.Ben oyun oynasam neden söylemeyeyim ? Ayrıca mod'ların oyunda diğer oyunculardan hiç bir üstün yönü ya da ayrıcalığı da yok !

devilkiss
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Mart 01, 2009, 06:19:00 ÖÖ »

Uluslarası Diyar5 de 10 Nisanda bitecek oyunu oynayan hiçbir Moderatörünüzde kalmayacak.Ben zaten prensib olarak görevliyken Türk Diyarlarda oynamamaya karar verdim ve uyguladım.Op olmadan önce başladığım Uluslarası Diyar5 de devam ettim ve bitirmek istedim.Bu oyunu da kendime göre hedefler koyarak eğlenerek oynadım.Hedeflerimde gerçekleşti şuan 10 Nisanı bekliyorum sonlanması için.Bu tarz zihniyetlerden dolayı zaten çokda soğudum oyundan.Sadece forumla ilgilenicem oyunum bittikten sonra.Bu tavırlar benim için sadece tek anlama geliyor cehalet..Bir Opdan yada Moderatörden şikayetçi olabilirsiniz.Ama bunun adabı bu değildir.Yazın şikayetinizin içeriğini ve delil olan verilerinizi yollayın Admine..Bu oyun Adminler için profosyonel bir iş,eğerki sunulan şikayetlerde gerçeklik payı varsa ve bu kanıtlanırsa mutlaka dikkate alırlar ve gerekli önlemleri yaptırımları uygularlar.Lütfen burda suya yazı yazmayın,herkesi genelliyerek insanlara yardım etmek için gönüllü olan ekip arkadaşlarımızıda zan altında bırakmayın.Unutmayın ki; Güneş balçıkla sıvanmaz!!

Alim ile sohbet etmek, lalü mercan incidir. Cahil ile sohbet etmek, günde bin can incitir.
nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Mart 01, 2009, 10:25:23 ÖÖ »

kardeş sen modlara laf atma onlar bizim için elinden geleni yapıyor
imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Mart 01, 2009, 02:02:51 ÖS »

modu geçmiş oplara bile laf atmışsın helal olsun  Smiley chat sorumlusunun yada forum sorumlusunun  oyunla ilgili ne gibi bi etkisi olabilr ki? mod un tek yapabileceği haksızlık forumdan haksız banlamaktır.op un da chatten haksız banlamaktır.. oyun içinde normal bir oyuncudur oplar ve modlar  Smiley

tahsin18
NUMARAM DEĞİŞMEDİ HALA 1 NUMARAYIM..!
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

VERECEK CEVABIN YOK SUS VE İTAAT ET!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Mart 01, 2009, 03:49:21 ÖS »

BUNUN 3. VERSİYONUDA ÇIKACAKMI ACABA MERAK ETTİM  Grin YAW ARKADAŞIM MOD DİYE OYNAYAMAZLARMI OYUNU BEN ONU ANLAMIYORUM ONLARDA İNSAN OYNAMALARIDA GAYET NORMAL  Wink

Styks
Tercüman
Translator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

İşte meydan! İşte can!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Mart 01, 2009, 04:09:29 ÖS »

Moderatorler
♦ Forum ve Chat yönetiminden sorumludurlar.
♦ Forum ve Chatte ban atabilirler.
♦ Oyuna etki edecek bir hamlede bulunamazlar.
♦ Oyun içi hiçbir avantajları yoktur.
♦ Oyun içi yapılan hiçbir hareketi yada mesajları okuyamaz göremezler. Sadece ŞİKAYET EDİLEN! özel mesajlar tarafımızdan okunup cezalık bir durum varsa gerekli ceza verilir. Bkz. Haberler -> Oyun içi küfürlü mesajlar hakkında http://www4.imperiaonline.org/forums/tr/index.php?topic=6766.0

Operatorler

♦ Chatte sorumludurlar
♦ Sadece chatte ban atabilirler
♦ Oyuna etki edecek bir hamlede bulunamaz.
♦ Oyun içi hiçbir avantajları yoktur
♦ Oyun içindeki mesajları okuyamaz.

En önemlisi bütün görevliler gönüllü olarak hiçbir karşılık almadan görevlerini yerine getirmektedir.

Konu kilitlenmiştir.

Lütfen sadece çeviri hatalarında bana mesaj atın.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!