Imperia Online Turkey  
Nisan 26, 2024, 04:12:07 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: yağmalama  (Okunma Sayısı 4940 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
goldenage1
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Şubat 13, 2009, 07:27:51 ÖS »

arkadaşlar yağmalamaya karsı nasıl bir savunma yapabiliriz
c4nsu
Asii(cadıı) - Kontes Dracula
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

ya sen...?

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Şubat 13, 2009, 07:31:23 ÖS »

Yağmada meydanda asker varsa saldıran önce o orduyu meydan savaşında yenmelidir.Değilse yağma yapamaz.Saldıran orduya göre hesaplıyarak karşısına asker çıkartabilirsiniz.En son diyarlarda savaş simülatörü var onda verilen rapora bakarak meydan savaşını saldıranın kaybedeceği orduyu ayarlıyabilirsiniz.Raporda Türk bayrağını tıklarsanız raporu Türkçe görürsünüz.

devilkiss'ten alıntıdır.

"Kişi başına düşen 'insan' sayısı her geçen gün azalıyor."
FORUM HEPİMİZİNN...!

'Bana göre bir ceset, canlı bir bedenin taşıyamayacağı bir güzellik ve saygınlık taşır.'
J
didoscarlo
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Nisan 20, 2009, 07:44:16 ÖS »

Yağmada meydanda asker varsa saldıran önce o orduyu meydan savaşında yenmelidir.Değilse yağma yapamaz.Saldıran orduya göre hesaplıyarak karşısına asker çıkartabilirsiniz.En son diyarlarda savaş simülatörü var onda verilen rapora bakarak meydan savaşını saldıranın kaybedeceği orduyu ayarlıyabilirsiniz.Raporda Türk bayrağını tıklarsanız raporu Türkçe görürsünüz.

devilkiss'ten alıntıdır.

az önce yağma yedim.eyalette askerim yoktu.işçileride işten çektim ama yinede 19k köylüm gitti.işte olmayan köylüleride alabiliyormu yağma yapan kişi ?
skull_
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Nisan 20, 2009, 08:53:26 ÖS »

az önce yağma yedim.eyalette askerim yoktu.işçileride işten çektim ama yinede 19k köylüm gitti.işte olmayan köylüleride alabiliyormu yağma yapan kişi ?

İşçilerin çalışıp-çalışmaması farketmez.Her halikarda yağmaya gelenin ordusunu yenemezsen köylülerin ölür.
emustafa26
Galactic Imperia Turkish Moderator / T.M.
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Skilled

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #4 : Nisan 20, 2009, 09:09:10 ÖS »

İşçilerin çalışıp-çalışmaması farketmez.Her halikarda yağmaya gelenin ordusunu yenemezsen köylülerin ölür.
yalnız bişi eklemek / merak ettim ; şimdi yağmalamaya gelen ordunun nifustan çok az bi farkı olsun savunanda da meydanda ordu olsun , saldıran meydandaki orduyu yendikten sonra haliyle sayısı azalacak bi nebze de olsa yinede yağma gerçekleşir mi yani meydanı geçen ordu sayıca azalcak ( bnce gerçekleşmez ama kafama takıldı  Smiley )

TyR_
Oktay
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Nisan 20, 2009, 10:06:53 ÖS »

Meydan'a Asker Konuşlandırıcaksın Ve Komuta Merkezin'dende Savaşmak Komutunu Vericeksin Hepsi Bu Kadar Eğer Gelen Ordu Cok Sağlamsa Yine'de Kaybetme Olasılığın Var  Wink

Acımasızca Geçip Giden Zamandan Geriye Kalan Sadece Yanlızlıklarımızdır...

devilkiss
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Nisan 21, 2009, 08:42:45 ÖÖ »

yalnız bişi eklemek / merak ettim ; şimdi yağmalamaya gelen ordunun nifustan çok az bi farkı olsun savunanda da meydanda ordu olsun , saldıran meydandaki orduyu yendikten sonra haliyle sayısı azalacak bi nebze de olsa yinede yağma gerçekleşir mi yani meydanı geçen ordu sayıca azalcak ( bnce gerçekleşmez ama kafama takıldı  Smiley )

Meydanı geçtikten sonra gerçekleşir. Smiley

Alim ile sohbet etmek, lalü mercan incidir. Cahil ile sohbet etmek, günde bin can incitir.
fnrbhce
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Nisan 21, 2009, 08:44:31 ÖÖ »

ama karşındaki oyuncunun nufusu ne kadar yüksek olursa olsun %20 sinden fazla öldüremiyorsun istersen 1milyon ordu ile git

KEEN022000
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Haziran 21, 2009, 05:44:47 ÖS »

yağmaya gelen, stoklarımda hiçbir malzeme bırakmadığım halde, savaş raporunda altın aldğı görünüyor. Bu yağmaya karşı verilen ödülmüdür?
MeCHuL
LordON
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

ULUSLARARASI DİYAR 50

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Haziran 21, 2009, 05:53:18 ÖS »

yağmaya gelen, stoklarımda hiçbir malzeme bırakmadığım halde, savaş raporunda altın aldğı görünüyor. Bu yağmaya karşı verilen ödülmüdür?

Evet öldürdüğü köylü başına 5 altın alır..

Lord_ONUR
JoJuQ
ByJoJuQ
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #10 : Haziran 21, 2009, 06:12:30 ÖS »

yağmanın stoktaki kaynakların ile bir ilgisi yok... yağmaya gelen ordu kaynaklarına dokunamaz köylülerini alır köylü başına arkadaşında dediği gibi 5 altın kazanır...

Varlığını yaşatmıyorsun ki yokluğunla tehdit ediyorsun! Varlığına alışadım ki yokluğundan korkayım!
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!