Imperia Online Turkey  
Mart 28, 2024, 02:24:29 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: şikayetler üzerine banlama  (Okunma Sayısı 2104 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
2350983
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Şubat 04, 2009, 12:00:03 ÖS »

ben 2350983 oyunu ilk defa oynuyorum 1 yıldır emek harcayıp 1950 000 puan yaptım gerekçe göstermeden sayın modlar beni banladılar ve 750 bin puanım heba oldu beni tsk yapeşkeş çektiğinizi düşünüyorum. bidaha bu oyunu oynamayacağımı bilmenizi isterim. çünkü kural hatası yapmadım ittifağımızdaki spook88 nick li arkadaşı kullanan hileci kişiler sadece saldırmış olmak için ittifağımızdaki 5 kişiye bi gecede saldırtmıştır. bu kişinin kim olduğunu ip den bulmak yerine bizi banladınız spook88 in aynıip den bana saldırmış olması mümkün değil  çünkü ben evimden internete giriyorum spooku da tanımıyorum kimdir nerelidir haksız bi şekilde banladınız beni acaba boşa giden emeklerimin hesabını nasıl vereceksiniz merak ediyorum saygılar. bu arada tsk yı tebrik ediyorum 4 tane kamikazeylede olsa yıkmayı başardılar
nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Şubat 04, 2009, 12:02:27 ÖS »

kardeş vardır bişey ki banlamışlardır eğer bişey yoksa harbiden ayıp etmişler
sertan1973
S e r X
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Şubat 04, 2009, 12:08:15 ÖS »

ben 2350983 oyunu ilk defa oynuyorum 1 yıldır emek harcayıp 1950 000 puan yaptım gerekçe göstermeden sayın modlar beni banladılar ve 750 bin puanım heba oldu beni tsk yapeşkeş çektiğinizi düşünüyorum. bidaha bu oyunu oynamayacağımı bilmenizi isterim. çünkü kural hatası yapmadım ittifağımızdaki spook88 nick li arkadaşı kullanan hileci kişiler sadece saldırmış olmak için ittifağımızdaki 5 kişiye bi gecede saldırtmıştır. bu kişinin kim olduğunu ip den bulmak yerine bizi banladınız spook88 in aynıip den bana saldırmış olması mümkün değil  çünkü ben evimden internete giriyorum spooku da tanımıyorum kimdir nerelidir haksız bi şekilde banladınız beni acaba boşa giden emeklerimin hesabını nasıl vereceksiniz merak ediyorum saygılar. bu arada tsk yı tebrik ediyorum 4 tane kamikazeylede olsa yıkmayı başardılar

oynadığın diyarıve ismini özel mesaj olarak modlara gönderdiğinde ban sebebini bildireceklerdir.... Wink

Cool

TD 2 - Diyar 23 - 10.01.2009 NET DEĞER LİDERİ
2350983
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Şubat 04, 2009, 12:12:07 ÖS »

spooku üzerimize salan kişi spookun askerlerini terhis etti sonrada bizi işaret etti modlara aynı gün banlandık oyunda birinciyken en yakın takipcim kalelerini bir bir yıkmamdan sıkılıp kendini seyahat moduna almışken neden kuralları ihlal edeyimki bunu anlamıyorum
BOLAMİRHAN
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Şubat 04, 2009, 12:17:02 ÖS »

spook benim abi bende size çok üzüldüm yha adam nasıl şifemi buldu anlamadım hani dediler yha mesajdan şifre filan buluyorlarmış aga kendimden çok size üzüldüm yha bende söledim neden onları banladınız yazık bea

2350983
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Şubat 04, 2009, 12:22:06 ÖS »

bırak yaa ayak yapma mesajdan şifre buluyorlarmış kime şifreni verdiğini açıkla forumda erkek gibi herkes bilsin kim bize kumpas kurdu
BOLAMİRHAN
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Şubat 04, 2009, 12:23:34 ÖS »

235 suçlama boşuna ben bişey yabmadım ve yabsam ki neden askerlerimi terhis edeyimm

_SaMeTgUlEr17_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

hayat boşş...

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #7 : Şubat 04, 2009, 12:26:01 ÖS »

arkadaşlar bence bu konuda  banlayan yetkililerin suçu yok bu sizin ittifağınızın bi sorunu artık ittifak üyeleri hilemi yaptı bilemem ama yetkilileri suçlamak yanlış onlarda oyuncuları banamaktan zevk almıyor.

payitaht
Yusuf
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Şubat 04, 2009, 12:45:10 ÖS »

Arkadaşım sen en iyisi bunu modlara danış neden banlandığını öğren zaten bir sorun yoksa tekrar açarlar.Sorun varsada banlanma sebebini ve ban süresini öğrenirisin.

Şu an için bize şu suçlu bu suçsuz demek düşmez.

Hayat ne yapamayacağımı söyleyenlerle dolu,gönlüm ise yapabileceğimi söyleyen hislerle.
 Bu savaş uğruna feda ettiğim hayallerim galip gelinceye kadar hep yakamda olcaklar.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!