Imperia Online Turkey  
Nisan 26, 2024, 05:01:42 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: bunu aciklarmisiniz !  (Okunma Sayısı 2670 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
alioos
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Ocak 25, 2009, 11:24:54 ÖÖ »

http://statika.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/23/2009_1_25/23098403_23098923_596

b linke tiklayin bi zahmet we sawasin basinda 202 okcusu olan adamin sawas esnasinda nasil 259 okcusu oluyo ? ben kale kusaltmasi yaptim we meydandaki asker sawas esnasinda kalenin icine gircekse ne anlami kaliyo kale kusaltmasinin !! ??

ayrica oyun icindeki hesaplama bolumu bana gore yetersiz we hatali hesap yapiyo.. bence yeni bi sim ( similasyon ) lazim..

ogame oynuyorum we ogame oynarkenki kullanilan sim %1 sapma ile hesapliyo.. ama bizim bu oyundaki sim %1 dende fazla yanlis hesapliyo !!

ayrica burdan oplara sesleniyorum bu msjimi okusunlar we bana bi cewap yazsinlar... 2 kurusluk oyun zewkimiz war onuda yok etmesinler...

saygilarimla...
KleopatRa
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Ocak 25, 2009, 11:30:48 ÖÖ »

Savaş raporu hakkında düşüncem gerçekten ilginç birşey bu  *SCRATCH* Kesinlikle birisi cevap verir merak etme ... Senin hesap makinesi ile söylediğin düşüncende çok doğrudur...30 morelle hesap makinesi bazen kazandığını söylüyor.Battle report'a 3 kere tıkladığındada ayrı moreller verip ayrı puan kayıpları ayrı asker düşüşlerini gösteriyor... Ben hesap makinesi yüzünden çok çakılmışımdır Aslında bu sorunuda düzeltmeleri gerekir

Ben kendimden başka kimseden korkmam bu hayatta ya sen?
tahsin18
NUMARAM DEĞİŞMEDİ HALA 1 NUMARAYIM..!
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

VERECEK CEVABIN YOK SUS VE İTAAT ET!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Ocak 25, 2009, 12:05:13 ÖS »

http://statika.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/23/2009_1_25/23098403_23098923_596

b linke tiklayin bi zahmet we sawasin basinda 202 okcusu olan adamin sawas esnasinda nasil 259 okcusu oluyo ? ben kale kusaltmasi yaptim we meydandaki asker sawas esnasinda kalenin icine gircekse ne anlami kaliyo kale kusaltmasinin !! ??

ayrica oyun icindeki hesaplama bolumu bana gore yetersiz we hatali hesap yapiyo.. bence yeni bi sim ( similasyon ) lazim..

ogame oynuyorum we ogame oynarkenki kullanilan sim %1 sapma ile hesapliyo.. ama bizim bu oyundaki sim %1 dende fazla yanlis hesapliyo !!

ayrica burdan oplara sesleniyorum bu msjimi okusunlar we bana bi cewap yazsinlar... 2 kurusluk oyun zewkimiz war onuda yok etmesinler...

saygilarimla...
senin söylediğin gibi bi durum yok  kardeş 202 okçu meydanda 234 okçuda kalede varmış 259 dediğinde savaş sonunda kale içi ve meydanda kalan okçu sayısı toplamı

imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Ocak 25, 2009, 01:03:19 ÖS »

Field battle yazan yer meydan savaşı için  fortress siege yazan yer de kale kuşatması içindir.yani ilk bölüm tamamen meydan savaşıyla 2. bölümde tamamen kale kuşatmasıyla ilgiili bilgileri içerir..şimdi bakarsan anlarsın artık.adamın meydanında 202 okçu kalesinin içindede 259 okçusu  varmış.

cbox
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Ocak 25, 2009, 02:34:44 ÖS »

Field battle yazan yer meydan savaşı için  fortress siege yazan yer de kale kuşatması içindir.yani ilk bölüm tamamen meydan savaşıyla 2. bölümde tamamen kale kuşatmasıyla ilgiili bilgileri içerir..şimdi bakarsan anlarsın artık.adamın meydanında 202 okçu kalesinin içindede 259 okçusu  varmış.
İmperialis'İnde dediği gibi kendisinin hazırladığı burayı iyicene incele fortress siege ye bak. Smiley

http://www4.imperiaonline.org/forums/tr/index.php?topic=5233.0

alioos
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Ocak 26, 2009, 11:47:04 ÖÖ »

cwplar icin tesekkur ederim herkese...  Cool

iyi oyunlar...
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!