Imperia Online Turkey  
Haziran 16, 2024, 06:44:25 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Anket
Soru: İsrail'in Filistin'e yaptığı katliamları doğru buluyor musunuz?
İsrail'in yaptığı katliamları onaylıyorum. - 7 (15.2%)
Kararsızım - 1 (2.2%)
İsrail'in yaptığı katliamları onaylamıyorum. - 38 (82.6%)
Toplam oy: 34

Sayfa: 1 2 [3]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: İsrail'in Katliamlarını Onaylıyor musunuz?  (Okunma Sayısı 7562 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
EMINEM
Ziyaretçi
« Yanıtla #30 : Ağustos 11, 2008, 03:36:49 ÖS »

bende şöyle biliyorum seyhun kardeşim.filistinler parça parça toprak satmışlar.sonra israil kurulmuş ayaklanıp.abd de onlara yardım etmiş
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #31 : Ağustos 11, 2008, 03:41:03 ÖS »

Benim bildiğim de tam tersi.Neyse,şimdi bunları tartışmak bence lüzumsuz.Onun için doğru olan hangisi olursa olsun ikimizde İsrail'in katliamlarını onaylamıyoruz.
EMINEM
Ziyaretçi
« Yanıtla #32 : Ağustos 11, 2008, 03:46:51 ÖS »

ewet bu doğru
okay12
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #33 : Ağustos 11, 2008, 04:16:53 ÖS »

Abd yardım etmmemiş kardeşim onu ingiltere destekledi israil i ilk tanıyan ülke ise türkiye
abhazyaa
abhazya
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #34 : Ağustos 14, 2008, 03:44:08 ÖÖ »

israil devletinin temeli nerde atıldı bilen varmı acaba. ben söyliyim isterseniz CANAKKALE de ne alaka diyeceksiniz simdi. israil li bi kac kişi ingilizlere size istediniz kadar altın veririz osmanlıyı vurmanız ve savası kazanmanız için der buna karsılıkta savası kazanırsanız kutsal topraklarda devlet kurmamıza izin vereceksiniz derler. ve CANAKKALE savasında 250 - 300 israilli osmanlıya karsıda savasır verdikleri altınlar haricinde. ingilizler savası kazanamaz ama ilerde cok işlerine yarayacak olan israil devletini kurdurtur. ve nasıl işlerine de yaradıgını bugün görüyorsunuz. ayrıca israilliler için vadedilmiş kutsal topraklar denilen yer asurilerin yasadıgı nil ve fırat nehri boyunca olan yer. yani simdi anlasılıyormu pkk nın asıl kime hizmet ettiği.nerden cıktıysa barzani de kaybolmus yahudi ailesi cıktı bianda simdi barzani kürt müdür yoksa ibranimi belli değil. abd nin niye yardım ettiğine gelirsek kendi acıklamalarına göre abd de 20 tane milyar dolarlık serveti olan insan var bu insanların 17 si yahudi (ibrani) yani abd ekonemisi onların elinde.tabi ingilterede aynı rusyada aynı dikkat edin butün büyük devletlerin en zenginleri yahudi aileleri parayla devletler bu sekilde satın alınıyo.
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #35 : Ağustos 16, 2008, 06:25:33 ÖS »

israil devletinin temeli nerde atıldı bilen varmı acaba. ben söyliyim isterseniz CANAKKALE de ne alaka diyeceksiniz simdi. israil li bi kac kişi ingilizlere size istediniz kadar altın veririz osmanlıyı vurmanız ve savası kazanmanız için der buna karsılıkta savası kazanırsanız kutsal topraklarda devlet kurmamıza izin vereceksiniz derler. ve CANAKKALE savasında 250 - 300 israilli osmanlıya karsıda savasır verdikleri altınlar haricinde. ingilizler savası kazanamaz ama ilerde cok işlerine yarayacak olan israil devletini kurdurtur. ve nasıl işlerine de yaradıgını bugün görüyorsunuz. ayrıca israilliler için vadedilmiş kutsal topraklar denilen yer asurilerin yasadıgı nil ve fırat nehri boyunca olan yer. yani simdi anlasılıyormu pkk nın asıl kime hizmet ettiği.nerden cıktıysa barzani de kaybolmus yahudi ailesi cıktı bianda simdi barzani kürt müdür yoksa ibranimi belli değil. abd nin niye yardım ettiğine gelirsek kendi acıklamalarına göre abd de 20 tane milyar dolarlık serveti olan insan var bu insanların 17 si yahudi (ibrani) yani abd ekonemisi onların elinde.tabi ingilterede aynı rusyada aynı dikkat edin butün büyük devletlerin en zenginleri yahudi aileleri parayla devletler bu sekilde satın alınıyo.

Çok ince yerlere değinmişsin.Söylediklerinin doğru olup olmadığı hakkında kesin bir garanti veremem.Ama doğru olduğu kanısındayım.
sesaltro
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #36 : Ağustos 26, 2008, 10:37:59 ÖÖ »

Hem Amerika Birleşik Devletleri hem de Avrupa Birliği İsrail'e çok fazla destek oluyorlar.
israil amerikanın en büyük yandaşı ama avrupa birliğinin destek oldugunu sanmıyorum israil giib ülkeler ztn ancak filisintin gibi zayıf ülkelkere  saldırabilir bu katliamları rahat şekilde yapmalarının tek sebebide amerikanın desteği
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #37 : Ağustos 26, 2008, 11:43:51 ÖÖ »

israil amerikanın en büyük yandaşı ama avrupa birliğinin destek oldugunu sanmıyorum israil giib ülkeler ztn ancak filisintin gibi zayıf ülkelkere  saldırabilir bu katliamları rahat şekilde yapmalarının tek sebebide amerikanın desteği

Avrupa Birliği şu anda İsrail'in Avrupa Birliği'ne katılmasını istiyor.Bu da Avrupa Birliği ülkelerinin İsrail'i desteklediğinin kanıtıdır.İsrail'i desteklemeseler bile İsrail'in yaptığı katliamlara sesini çıkartmıyorlar.
@ozzy@
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #38 : Ağustos 29, 2008, 04:15:25 ÖÖ »

bu arada katliamları kim onayladı merak ettim  >Grin
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #39 : Ağustos 29, 2008, 08:15:55 ÖÖ »

O onaylayanlar yanlışlıkla işaretlediklerini söylediler.Olabilir,dalgınlıklarına gelmiştir.
sesaltro
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #40 : Ağustos 29, 2008, 12:48:08 ÖS »

bende yanlış okudum onaylıyorum oyu verdim
Sayfa: 1 2 [3]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!