Imperia Online Turkey  
Haziran 26, 2024, 08:35:08 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: İttifak Savaşı Sırasında İttifaktan Atılma Yada Terketmeler Zorlaştırılsın  (Okunma Sayısı 1522 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
caca_55
Ziyaretçi
« : Temmuz 24, 2009, 05:56:12 ÖS »

Aarkadaşlar ittifak savaşı başladıktan sonra herkezin bildiği ve yaptığı gibi savaşın gidişatına göre ittifaktan  atılmalar yada savaştan zarar görmemek için ayrılmalar oluyor. örneğin savaşa iki tarafda 30 ar kişiyle başlıyo savaşın sonunda bi tarafta 1 kişi diğer tarafda 20 kişi kalabiliyo ve bu 1 kişi savaşı kazanabiliyo oysaki o ittifakın bütün üyeleri savaştan kaçmış yada savaşı kaybetmemek için ittifaktan atılmış oluyo buda haksızlığa sebep oluyor.

Bu durumu zorlaştırmak için bence ittifak savaşı sırasında ittifaktan atılma yada ayrılma sonucu ittifak puanının %10 u yada %20 si kaybedilince o ittifak hükmen yenik sayılsın kendisi ayrılanada ayrıca biceza verilsin kendisi ayrılana suan 30 onur puanı ceza veriliyo ama bence yeterli değil bu.

Daha farlı öneri ve görüşlerinizi bekliyorum bu konuda bi kural geliştirile bilir.
caca_55
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Temmuz 27, 2009, 11:03:39 ÖÖ »

bu konuda hiç fikri olan yada şikayetci olan yokmu yaw
By-TAR
ஜ۩ஜiLLeGaLஜ۩ஜ
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Temmuz 27, 2009, 11:14:19 ÖÖ »

Bu durum benimde başıma geldi şu anda TD5 teki ittifak savaşı sırasında kimini ittifaktan çıkardılar kimi ordularını yollayıp seyahat moduna geçti.Tabi bunlar güzel şeler değil erkekçe savaşmak gerek.Öneri olarak sorarsan savaş sırasında alım ve çıkmarma olmamalı yani bildiğim kadarıyla bunu yapmayan çok az kişi var ve bu çok sinir bozucu. Angry

*rose*

Geldiğin zaman boşlukarı dolduran değil,gittiğin zaman yeri doldurulmayan ol. (Hz.Ali)
PsiŞik_EmO
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Temmuz 27, 2009, 11:16:31 ÖÖ »

en mantıklı olan ittifak savası sırasında ittifaga giris ve cıkısların durması bu  kdar
fatihoztur
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Ağustos 08, 2009, 08:30:49 ÖÖ »

bende katılıyorum  arkadaşlar..bence savaş başladıktan sonra eğer karşı iitfaktan oyuncuların %50   den fazlası  ayrıldı  ise o ittifak  hükmen yenik sayılmalı...
efecan87
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Ağustos 20, 2009, 12:22:44 ÖS »

katılıyorum
44cancan44
Lilva44
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Ağustos 25, 2009, 06:30:36 ÖS »

aynen Wink

*stop* *stop* Ümit *stop* *stop*
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!