Imperia Online Turkey  
Eylül 29, 2024, 01:10:44 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 [3]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: İMPERİAONLİNE SAVAŞ OYUNUNU BIRAKIYORUM  (Okunma Sayısı 7006 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
zagor_61
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK TRABZONSPOR

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #30 : Nisan 03, 2009, 07:58:09 ÖS »

sana yapılan dun gecekı operasyondan sonra bırakman cok ilginc ve komiğe gitti.. bence aradan sıvışıyon gıbıme geldi... neyse yolun acık olsun zaten bırıncı bıtıremıcektın... korgenarel yiğit onabaşı...
SANCAKTAR KARDEŞ BEN ARTIK OYUNU DEVRETTİM DİYOSUNKİ OYUNU BİRİNCİ BİTİREMEYECEKTİN Smiley SENİN İTTİFAKINDAKİ EN BAŞTAKI 3 KİŞİNİN GELİRİ ANCAK BENİM GELİRİME EŞİTTİ ARTIK BURDAN SONUCU ÇIKARMAN GEREKİR:)İNŞALLAH DEVRETTİĞİM ARKADAŞ SON SÖZÜMÜ YERİNE GETİRİR 25 EYALETİ AÇAR ZATEN ŞUANDA 22 EYALET VAR SENİN VE YANDAŞLARININ HAYALLERİNİN ÖTESİNDE BİR OLAY Smiley BANA YAPILAN SALDIRILARI DEMİŞSİN FARKINDA İSEN  MADALYA ALDIĞIM SAVAŞLARI EKLEMİŞİM KİMDEN ALMIŞIM BU MADALYALARI VE ÇOĞUNLUKLA HANGİ İTTİFAKTAN ALMIŞIM BUNLARI DEMEDEN EDEMEDİM BEN ARTIK BIRAKTIM AMA BUNUN BİR OYUN OLDUĞUNU DA UNUTMAYIN SAKIN Smiley

zagor_61
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #31 : Nisan 03, 2009, 08:06:29 ÖS »

MESAJ GÖNDEREN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM BİR ŞEYE AÇIKLIK GETİREYİM ARKADAŞLAR BEN ASANSÖR USTASIYIM VE ŞİRKETİMİZ GÜRCÜSTAN/BATUM DAN BİR HASTANE İŞİ ALDI VE BURDA YAPILACAK TAM 4 ADET ASANSÖR VAR VE BU İŞLERİ DE 2 AY DA ANCAK BİTİREBİLİYORUM BU DEVİRDE İŞ OLSUN AYA BİLE GİDERİM YANİ BU SEBEPDEN DOLAYI OYUNLARI BIRAKTIM ZATEN DİYAR BİTİNCE BIRAKACAKTIM BUSEFER DAHA TEZ OLDU .....  ARKADAŞLAR VALLA DÜNYA VARMIŞ Smiley NE GÜZEL YAHU İNSANIN İLK ÖNCE KAFA OLARAK RAHATLIYOR  SONRA Bİ YENLİKLENME OLUYOR VÜCUDDA PİSİKOLOJİK OLSA GEREK BEN CE BIRAKIN BU OYUNU VALLA BANA DUA EDERSİNİZ VESİLE OLDUM DİYE BİR HAFTA SONRA ANCAK GİREBİLİRİM İNTERNETE MESAJ ATAN OLURSA CEVABI HAFTAYA ALACAK Smiley

zmx
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #32 : Nisan 03, 2009, 09:04:29 ÖS »

dönem başından beri konuştular sinan bırak konuşmaya devam etsinler . ))  biz sessiz sakin oyunumuzu oynuyoruz : ) [ "takır takır" ]
tatile aldım hesabı 1 hafta ordu basın gelince yine vurcam sizi : ))  akıncıdan devşirmeler keşke siz de biraz yakın olsaydınız haritada böle uzaktan uzaktan pek olmuyor Grin

neyse yakında haritayı "küçültücem"  ozaman daha rahat oynarız Wink 

Ты меня и любишь и не любишь.я тебя ненавижу
ш туув ещ пщ
karaaslan
dostlarım bilir sadece=))))
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #33 : Nisan 04, 2009, 12:09:58 ÖÖ »

sharbon seni kim tutar senin hafif mızraklıların yeter adamlarda o kadar bile ortu yoktur Grin Grin Grin Grin biraz beklette millet ordu basssın dostum

AZ DAN AZ ÇOK DAN ÇOK GİDER..............
...http://www17.imperiaonline.org/imperia/game/top20.php?tip=&c=&sort=3&realm=29......
xxxmmen
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #34 : Nisan 04, 2009, 05:44:23 ÖS »

sinan bana cevap yokmu hani benden bu kadar kolay kurtulamazsın bir gun de olsa gel hesabının başına su savası yapalım bana açıklayacağın bir çok şey var bunları da açıklamanı bekliyorum sharbon kardeş ben akıncı olarak geldim bu diyara akıncı olarak bırakcağım gel bekliyorum benle savaşmanı  bu işte dusmanlık yok sadece oyun ve savasarak bitirelim oyunu karsımda iyi bir rakip sen kaldın katliamı bırak gel kozlarımızı paylaşalım dostda gorsun dusmanda  ha bu arada benim ordum hazır bosuna tatilde tutma ordunu
« Son Düzenleme: Nisan 04, 2009, 05:50:52 ÖS Gönderen: xxxmmen » Kayıtlı
CrisAngel
Ziyaretçi
« Yanıtla #35 : Nisan 06, 2009, 07:52:55 ÖÖ »

MESAJ GÖNDEREN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM BİR ŞEYE AÇIKLIK GETİREYİM ARKADAŞLAR BEN ASANSÖR USTASIYIM VE ŞİRKETİMİZ GÜRCÜSTAN/BATUM DAN BİR HASTANE İŞİ ALDI VE BURDA YAPILACAK TAM 4 ADET ASANSÖR VAR VE BU İŞLERİ DE 2 AY DA ANCAK BİTİREBİLİYORUM BU DEVİRDE İŞ OLSUN AYA BİLE GİDERİM YANİ BU SEBEPDEN DOLAYI OYUNLARI BIRAKTIM ZATEN DİYAR BİTİNCE BIRAKACAKTIM BUSEFER DAHA TEZ OLDU .....  ARKADAŞLAR VALLA DÜNYA VARMIŞ Smiley NE GÜZEL YAHU İNSANIN İLK ÖNCE KAFA OLARAK RAHATLIYOR  SONRA Bİ YENLİKLENME OLUYOR VÜCUDDA PİSİKOLOJİK OLSA GEREK BEN CE BIRAKIN BU OYUNU VALLA BANA DUA EDERSİNİZ VESİLE OLDUM DİYE BİR HAFTA SONRA ANCAK GİREBİLİRİM İNTERNETE MESAJ ATAN OLURSA CEVABI HAFTAYA ALACAK Smiley
ben buraktıııımda sölemişdim bide sen söle büyüksün die sösün geçer belki bağımlı olanlara  Grin yolun açık olsun
ebukays
Ziyaretçi
« Yanıtla #36 : Nisan 06, 2009, 05:26:22 ÖS »

Allah' a emanet ol Sinan.
demur
Chat Operator

Çevrimdışı Çevrimdışı

hay ben böle oyunun !!!!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #37 : Nisan 08, 2009, 02:30:38 ÖÖ »

sinan seni tebrik ederim iyi yapmışsın serbest olmak kadar güseli yok kendine iyi bak umarım işlerin dilediğin şekilde olur....

Önce İNSAN Sevgisi!
zmx
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #38 : Nisan 08, 2009, 06:53:51 ÖS »

sinan bana cevap yokmu hani benden bu kadar kolay kurtulamazsın bir gun de olsa gel hesabının başına su savası yapalım bana açıklayacağın bir çok şey var bunları da açıklamanı bekliyorum sharbon kardeş ben akıncı olarak geldim bu diyara akıncı olarak bırakcağım gel bekliyorum benle savaşmanı  bu işte dusmanlık yok sadece oyun ve savasarak bitirelim oyunu karsımda iyi bir rakip sen kaldın katliamı bırak gel kozlarımızı paylaşalım dostda gorsun dusmanda  ha bu arada benim ordum hazır bosuna tatilde tutma ordunu

saten katliamdaki devşirmelerden bahsetmiştim hocam senden bahsetmemiştim...  bnm ordum hazır deil yeteri kadar onur hazır deil hala birilerini daha vurmam gerekiyor...  tatile meşgul olduğum için geçtim bakım masrafından dolayı deil...ordu basmaya devam yani şu sıralar : )) bu arada niye bekliyosun beni sen gel : ) çayımız kahvemiz her daim sıcaktır : ))

ш туув ещ пщ
buruf48
buruf48
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #39 : Nisan 08, 2009, 07:51:17 ÖS »

ender abi valla korkulur senden.mızraklıların yetr senin:)diyar23 dede artık bi atılım bekliyoz yavaş yavaş geliyosun Smiley
zmx
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #40 : Nisan 08, 2009, 11:26:33 ÖS »

he walla yalan oldu td2 yaw : (  ağustosta mecburi bırakış olacağından orası pek haz vermiyor şu an : (( saldırı bilem yaptığım yok...
neyse konuyu daıtmayalım : )

ш туув ещ пщ
zagor_61
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #41 : Nisan 30, 2009, 10:04:14 ÖS »

merhaba dostlar istemeyerekte olsa geri dönmek zorundayım ben yokken zagor_61 adlı hesabım bir takım işlere karışmış temizlemek gene bana düşüyor ne güzel bırakmıştım yaaa offfff offfffffff

freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #42 : Mayıs 01, 2009, 10:11:15 ÖÖ »

merhaba dostlar istemeyerekte olsa geri dönmek zorundayım ben yokken zagor_61 adlı hesabım bir takım işlere karışmış temizlemek gene bana düşüyor ne güzel bırakmıştım yaaa offfff offfffffff
Yahu dostum, senin bırakacağın yok gibi geliyor bana. Yanılıyormuyum?  Smiley Bırak pisiliği kim yaptıysa o temizlesin bir daha olmayacağın bir oyunda kim ne yapıyorsa yapsın. Ama bana kalırsa sen değil Gürcistan, Patagonya bile olsa bir yolunu bulur bu oyunu oynarsın. Bence de imkanın varsa oynamalısın. Ustalar kolay yetişmiyor... sağlıcakla kal...

Hayatta basit zevklerim vardır; herşeyin en iyisi....
Sayfa: 1 2 [3]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!