Imperia Online Turkey  
Eylül 29, 2024, 03:19:34 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 3 [4]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: saklı gerçekler.. mutlaka okuyun..!!  (Okunma Sayısı 6405 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
sekilli
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #45 : Nisan 30, 2009, 07:38:12 ÖS »

savaş yapılmış baksan ordu kovalanıyor orda onuda anlayamadıysan bişey demek gelmiyor yaw sancaktar wedattan 18m aldı onu koy paşa yaw 3 savaş çıkarıp önümüze atma bunları sancaktarın çakıldığı savaş ney maden çalıyor olsak ordumu niye çakılması için göndereyim aldığımı vermiş olurum...

sancaktarın wertızmden aldıgı paralarla ılgılı 10 tane rapor koydm oncekı ekranlara bak gorursun Grin:D:D:D
devilkiss
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #46 : Nisan 30, 2009, 07:39:22 ÖS »

Hepiniz ruh sağlığınızı kaybetmişsiniz.Çıkın biraz temiz hava alın kendinize gelin.Dün genel chatte sizin ittifaktan birileri geldi bir sürü iftira attı bende onlara dedim yarın iki ittifakında bloke edilmesini istiycem görevlilere hakaret sebebiyle.Bugün bu talebi sundum ama malesef 2 ittifakın toplamı 32 kişiymiş ve vicdanımız izin vermedi herkesi bir kaç kendini bilmez için mahkum etmeye.Buna çözüm olarak adminimiz tüm hesapları incelemeyi ve hilesi bulunanları tesbit edip banlamayı önerdi biz de kabul ettik.Sırf bu sebeplede nonstop saatlerce sizlerin hesaplarını inceledi.katliam ittifakının inclemesi tamamlandı.Ultima ittifakınında bir kısmı yetişti.Bu cezalarda tamamlanınca sizlerin nasıl kişiler olduğunuzu görsün herkes diyede forumda yayınlıycam hepsini.  Burda yazanların çoğu forumda bile multi sahibi sadece bir tanesini örnek vericem şimdilik;

sikier2 yukarda kendince yorum yazmış bu kişi şimdi multilerinide ekliyelim tanıyın kimmiş.

1907harun, 19071994, hhhhhh, sfdgfdg, hhaarruunnn, hhhaarruunn, hhhhaarruunn, fdhbdrdv, asdfggh, qwweerr, asdasdc, sdfcvgs, qqwweerr, irocturk, sikier2

ultimada katliamda herikiside kirlidir bana göre önce kendinizi temizleyin.Modlara çamur atana kadar kendinizi temizleyin.
« Son Düzenleme: Nisan 30, 2009, 07:54:30 ÖS Gönderen: devilkiss » Kayıtlı

Alim ile sohbet etmek, lalü mercan incidir. Cahil ile sohbet etmek, günde bin can incitir.
Sayfa: 1 2 3 [4]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!