Imperia Online Turkey  
Mayıs 07, 2024, 01:41:21 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 7 8 [9]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Diyar sıralaması  (Okunma Sayısı 25095 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Ironpunch
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #120 : Aralık 29, 2010, 04:00:15 ÖÖ »

+7 de ittifak araştırması koyarsan 27 olur:)Smiley son hafta ittifak değiştirdik +5 geliyordu.

Çakılmanın askeri sağlıkla alakası ne diye sormuş Smiley  bence de alakası ne Huh?

izaora818
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #121 : Aralık 29, 2010, 11:37:07 ÖÖ »

ahhh kimlerde konuşurmuş SmileySmileySmiley:Smiley)) ahhhh  ahh ahhh Smiley:)milletin online sürelerini hesaplayan ufak tefek hesaplarla milleitn emegini gasp eden :d ittifakın içinde gözlem hainlik yapan SmileySmiley diyarın sonuna kadar kedi gibi sessizce durup sonra aslan kesilmeye çalışan ama kediden de aşağıya düşen SmileySmiley neyse bu iş uzar gider Grin:D ALLAhtan gazik sinsice bir ittifakta kaldı yoksa o da diğer arkadaşları gibi sağdan sola savrulan sonbahar yaprakları gibi olurdu SmileySmileySmiley izaoraa ya bak hele 7bin puanda 3 bin puan düşülmüş düzeltme oldu dediler yine io haklı çıktı eeee kanun kural yöneticilerde tabi ne derlerse  o SmileySmileySmiley yigit_66_m de 40-50m kaynak gözüküyor io yöneticileri ama dogru bir haftada nasıl 3 merkez basılıp 7 bin puan yapacak araştırma yapılıyorsa yine bir haftada 50-60m kaynak biriktirilebilir bundan doğal ne var 2-3 gün önce ki d8 ticaretini de inceleyin de kimde o kadar para varmış ki tanesi 60 dan odun 100 den taş çekmiş SmileySmiley bunları bulursunuz heralde SmileySmiley:)zor değildir Grin sonuçta yine siz haklı çıkacağınızdan biz sadece şikayetimizi böyle dile getirip kendimizi tatmin ederiz işte Grin aynı oyuncuya yeni bir diyarda başlatın verin 45 k hafif mızraklı 6-7 günde 3 merkez bassın ben ona 500 kredi alacağım almayan erkek değildir aha söz burda bir haftada. aynı şekilde oyunun 5. gününde 45 bin hafif mızraklıyı verin Grin 2 gün içinde 200 puandan 7 bin puana fırlasın 3 de merkez bassın ona derhall hiç beklemeden istediği bir numaraya 40 tl yatıracağım 500 kredi alacak....
harbi sen varya benle kafayı bozmuşsun  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* içine dert olmuşum ne güzel ne güzel hırs yaparsın işte benim 50 günlük bebeğim bile senden daha akıllı  Grin Grin Grin Grin Grin artık size sadece gülüyorum sizde olmasanız d8 monoton geçecek çekirdek alıp sizi seyrediyorum yine ne saçmalayacaklarda ben eğleneceğim  diye.   :Smiley :Smiley :Smiley

Birine Haketmediği Değeri Verirsen, Değerini Yitiren Sen Olursun..Kişiliksizi İnsan BiLirsen, İnsanlığı Unutan Sen Olursun..
ya_sa
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #122 : Aralık 29, 2010, 02:10:36 ÖS »

EDİT ee ne olacak kedi uzanamadığı ete mundar dermiş hikayesi bakıyo yetişemeyecek biri gene bunu ezecek başlıyo ciyaklamaya izaoraya laf atana kadar hakcandan öğrenseydin o kadar puan nasıl geldi diye diyar kapanmadan önce gönderilen akıncılar yaptı o puanı akıncıları geri aldılar puan düştü bu kadar basit 3 merkez olayı ise çok basit hediye olarak altın odun taş göndermişlerdir oda kullanmıştır. bluse harbi sabırlı adammış ben olsam sizi bu kadar konuşturmazdım bu kadar iftira attırmazdım adamı da yerden yere vurdunuz be utanmasanız dıyeceksınız kı oda sızden bırı hahaha ama ne demiş atalar yenilen pehlivan güreşe doymaz
« Son Düzenleme: Aralık 29, 2010, 03:24:46 ÖS Gönderen: sertan1973 » Kayıtlı
dejavu4364
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #123 : Ocak 01, 2011, 05:21:21 ÖS »

Çakılmanın askeri sağlıkla alakası ne diye sormuş Smiley  bence de alakası ne Huh?

Neylen alakalı üstat bi zahmet sen izah ediver yanlış biliyorsak öğreniriz...
Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Gazik'e sefer olur, Zafer olmaz..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #124 : Ocak 01, 2011, 06:26:50 ÖS »

Bebelere balonn.. bebelere balonnnnnnnnnn  Grin

İçimdeki fırtına kör kurşunla diner mi?
Kavgalar kansız biter mi?
Bir mavzer çığlığında seni aramak var ya
Bu hep böyle böyle gider mi?...
Ironpunch
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #125 : Ocak 02, 2011, 05:04:50 ÖÖ »

her zaman ilkleri yaşatırım kimse anlayamadı ki sen anlayasın:). sana tavsiyem şu hesap makinası kullanırken bir daha rakibinin araştırmalarını bilmiyorsan eğer 1' er fazla koy... garanti olsun diyorsan 2' şer fazla koymalısın. ha bu arada oyun bittiği için söylemekte bi sakınca olmaz bende ittifak hariç saldırı menzili: 18, atak:18 defans:18 askeri sağlık:20 vardı o yüzden hep çakıldınız.

Neylen alakalı üstat bi zahmet sen izah ediver yanlış biliyorsak öğreniriz...

Arkadaş araştırmalardan bahsetmiş tamam saldırı menzili def atak bir nebze etkili oluyor savaş sırasında ama askeri sağlık savaş sonrası ne kadar askerini kurtaracağını gösterir çakılmayla bir alakası yoktur..

biraz reklam gibi olacak ama Wink

dejavu4364
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #126 : Ocak 03, 2011, 10:54:04 ÖS »

dostum iyi puan yapmışsın tebrkler bilgilerine katkı salar belki... çakılmanın askeri sağlıkla çok alakası vardır... savaştaki her turda kaybettiğin asker sayısını etkiler. 17. turda meydanda askerin kalmazsa çakılırsın bu kadar basit niye yokuşa sürüyorsun anmadım... asker kaybını sadece sadece askeri sağlık etkilemez tabiki zırh, atak, saldırı menzili, vs. 
Ironpunch
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #127 : Ocak 04, 2011, 05:03:05 ÖS »

dostum iyi puan yapmışsın tebrkler bilgilerine katkı salar belki... çakılmanın askeri sağlıkla çok alakası vardır... savaştaki her turda kaybettiğin asker sayısını etkiler. 17. turda meydanda askerin kalmazsa çakılırsın bu kadar basit niye yokuşa sürüyorsun anmadım... asker kaybını sadece sadece askeri sağlık etkilemez tabiki zırh, atak, saldırı menzili, vs. 

Arkadaşım sende yazmışsın 17. turda meydanda askerin kalmazsa çakılırsın diye askeri sağlık meydanamı etki ediyor. senin ordun meydan savaşını geçebilirse savaşa devam eder. meydan savaşını geçtiği anda askeri sağlık devreye girer. bu yüzden meydanda ne etkiliyse çakılmanın onla alakası vardır. Askeri sağlık ise meydan savaşından sonraki durumdur. umarım anlatabilmişimdir.

pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #128 : Ocak 04, 2011, 06:47:21 ÖS »

Askeri sağlık turlarda bir etki değildir. Meydanı geçtikten sonra askerlerin iyileşmesini sağlar. Kaleyede vuran 51200 muhafızın ve yeterli mancınığın varsa savaşa hiç bir etkisi yoktur Smiley Yani askeri sağlık sadece asker kaybını azaltır o kadar Smiley

Dip Not : iron dostum %96 askeri sağlık basmak bana göre ters iş Smiley O askeri sağlıkla onur yapamaz insan. Bari askeri puanı kaç yaptın onu söyle Smiley  Zira ben asla askeri sağlığı 24   25 ten fazla basmam %78 veya %80 iyileştirme kafidir... Smiley
Ironpunch
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #129 : Ocak 04, 2011, 07:55:50 ÖS »

Askeri sağlık turlarda bir etki değildir. Meydanı geçtikten sonra askerlerin iyileşmesini sağlar. Kaleyede vuran 51200 muhafızın ve yeterli mancınığın varsa savaşa hiç bir etkisi yoktur Smiley Yani askeri sağlık sadece asker kaybını azaltır o kadar Smiley

Dip Not : iron dostum %96 askeri sağlık basmak bana göre ters iş Smiley O askeri sağlıkla onur yapamaz insan. Bari askeri puanı kaç yaptın onu söyle Smiley  Zira ben asla askeri sağlığı 24   25 ten fazla basmam %78 veya %80 iyileştirme kafidir... Smiley

amacım %100 ü geçmekti %100 den sonra bedavadan ordu geliyormuydu onu denemekti ama oyuna 2 ay bakamadım o yüzden %96 da kaldık Sad  290bin civarında askeri puanım vardı onuda zorla yaptım çünkü oynadığım diyarda program kullanan çoktu. askerlerini vuramadığım için kısa sürede ticaret hilesiyle büyük ordu yapabiliyorlardı bütün diyarı bana bekledim ama gelmediler Smiley %96 sağlık sayesinde kaybım olmayacağı için bütün diyarın ordularını tek başıma karşılayabiliyordum Wink 
3500 civarında onurum vardı yeterli diye düşündüm bi yandanda Smiley

dejavu4364
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #130 : Ocak 04, 2011, 11:14:59 ÖS »

Arkadaşım sende yazmışsın 17. turda meydanda askerin kalmazsa çakılırsın diye askeri sağlık meydanamı etki ediyor. senin ordun meydan savaşını geçebilirse savaşa devam eder. meydan savaşını geçtiği anda askeri sağlık devreye girer. bu yüzden meydanda ne etkiliyse çakılmanın onla alakası vardır. Askeri sağlık ise meydan savaşından sonraki durumdur. umarım anlatabilmişimdir.

Haklısın turlarda asker kaybına askeri sağlığın etkisi yok hesap makinesinde baktım şimdi...
Napolion
Berkan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Napolion

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #131 : Ocak 05, 2011, 09:24:03 ÖÖ »

amacım %100 ü geçmekti %100 den sonra bedavadan ordu geliyormuydu onu denemekti ama oyuna 2 ay bakamadım o yüzden %96 da kaldık Sad  290bin civarında askeri puanım vardı onuda zorla yaptım çünkü oynadığım diyarda program kullanan çoktu. askerlerini vuramadığım için kısa sürede ticaret hilesiyle büyük ordu yapabiliyorlardı bütün diyarı bana bekledim ama gelmediler Smiley %96 sağlık sayesinde kaybım olmayacağı için bütün diyarın ordularını tek başıma karşılayabiliyordum Wink 
3500 civarında onurum vardı yeterli diye düşündüm bi yandanda Smiley

bu önceden oluordu ve bunu yapanda coktu %102 iyileştirme sağlayıp madenlere sovlarla kusatma atıp askerlerini coğaltıolardı ama sanırım su anda bu mümkün deil....

YÜZDE YÜZ TÜRK OLDUĞUN GÜN CİHAN SENİNDİR !! H.NİHAL ATSIZ !!
Sayfa: 1 ... 7 8 [9]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!