Imperia Online Turkey  
Mayıs 09, 2024, 10:49:26 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Anket
Soru: legal bir oyuncu 2 günde banka kurabilirmi.....
evet - 5 (41.7%)
hayır - 7 (58.3%)
Toplam oy: 9

Sayfa: 1 [2] 3 4 5   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 2 günde banka kurlurmu  (Okunma Sayısı 10816 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
kizilates
Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Eylül 13, 2011, 03:07:25 ÖS »

sence blady ve uqurby neden seyahat aldı...  banlanırlarsa seyahatte yakalanmak için. gerçi seyahat almalarına gerek yoktu. io yönetimi dediğin gibi zaten onları yakalayamaz.....
1_zalim
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Eylül 13, 2011, 03:14:42 ÖS »

aynen abi bu seferki deliller sağlamdı ama blues neden bunlara pirim veriyo anlamadım belki uqurby milli oyuncuya ondan olabilir blady08 zaten sabıkalı 2 kez ban yemiş bi kez daha yerse men yapıyolar abi bunlar bluesin akrabası mı acep bunlar *tired*
kizilates
Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Eylül 13, 2011, 05:33:41 ÖS »

18:29 da 422 k demiri  2 den aldım . normal piyasa 5,7. kimin sattığını inceleyin lütfen
mataraj
WAZİR
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Eylül 13, 2011, 05:40:52 ÖS »

artık şu hilecilere bi dur diyin adminlerden rica ediyorum..

İnsanları tanıdıkça hayvanları daha çok seviyorum.
OguzhN
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Thessaloniki

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #19 : Eylül 13, 2011, 06:12:45 ÖS »

artık şu hilecilere bi dur diyin adminlerden rica ediyorum..
eski version ise 2 günde my 10 bıle kurar

_MasK_
casus1
Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : Eylül 14, 2011, 06:51:17 ÖÖ »

işte benim de sıkıntım senin dediğin gibi ben banlanırken uqurby ve bladynin bunu sistemli yaptığı için banlanmaması.... bu arada artık saolsun blues elimde hesap bırakmasddı kalan diğer hesaplar uqurby la blady nin.... elimde hesap olsaydı bilki şuan daha çok yapardım..... mustafa bu laflar sana hiç yakışmıyor zihniyet hiç değişmiyor halen onlar yapar ben daha çok yaparım sonra ötekiler blues akrabasımı yahu gücünüzün farkında değilsiniz tüm diyar birlik olun kapatın oyunu az oyuncusunuz zaten basın şikayet dilekcesini oyunu bırakma nedeniznizi bulgar yönetime diğer türk diyarlarıda kapatsın bakın o eleştirdiğiniz oyun yönetimi orada kalabiliyormu ama tarih boyunca biz turk toplumunda birlik olmamıştır b,z,mk,ler sadece formda ağlamasını bilir oyun yönetimi ilgisiz falan filan  o yaparsa ben hile daha çok yapardım onlar yapıyor bizde yaparız amaannnn sizde madalya takacaklar size hediye olayıda başlamış afedesiniz ama bizler inek süt veren onlar bizi sömüren çiftci unutmayın güç oyuncularda masaya yumruğu vurun ama yemez hırsınız sizi kör etmiş
carlsberg
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #21 : Eylül 14, 2011, 11:29:23 ÖÖ »

toplam 14 köy bir kale 8 diğerleri kale 7  bürokrasiyi 20 ask gideri yok diyelim.... ve bu iki günde 30-40 k puanda atlayacak aynı zamanda
Banka kurmak dediğin bankayı 13ten 14e çıkarmak falansa eğer 5-6 köylü bir adam bile yapabilir bunu..  Sen uqurby ile kendi ekonu karşılaştırarak hesap yapıyorsun sanırım. Yanlış anlama ama adamın ekosu seninkinin yaklaşık 1.35-1.4 katı falan. O puana sahip birisi senin bu söylediklerini rahatlıkla yapabilir bana göre..
kizilates
Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : Eylül 14, 2011, 11:53:10 ÖÖ »

carsberg diyarı takip ediyormusun bilmem. 13den 14 de değil... 40 m altın yapabilirmi diye sordum. 2 günde 40 m altın yapacaksın ve 40 k da puan atlayacaksın... nasıl bir eko anlamadım. bende de 14 merkez var 5 tane kale 8 var bürokrasi 17  ben kendi ekomu hesaplıyorum 2 günde 40 k puan atlasam 40 m yapamıyorum. 40 m yapsam (ki 2 günde yapamıyorum) 40 k puan atlamıyorum....  sen bilgili bir arkadaşsın. bana bunun matematiğini anlatırsan sevinirim(bunuda samimiyetimle söylüyorum çözemediğim için)..
1_zalim
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #23 : Eylül 14, 2011, 12:22:15 ÖS »

işte benim de sıkıntım senin dediğin gibi ben banlanırken uqurby ve bladynin bunu sistemli yaptığı için banlanmaması.... bu arada artık saolsun blues elimde hesap bırakmasddı kalan diğer hesaplar uqurby la blady nin.... elimde hesap olsaydı bilki şuan daha çok yapardım..... mustafa bu laflar sana hiç yakışmıyor zihniyet hiç değişmiyor halen onlar yapar ben daha çok yaparım sonra ötekiler blues akrabasımı yahu gücünüzün farkında değilsiniz tüm diyar birlik olun kapatın oyunu az oyuncusunuz zaten basın şikayet dilekcesini oyunu bırakma nedeniznizi bulgar yönetime diğer türk diyarlarıda kapatsın bakın o eleştirdiğiniz oyun yönetimi orada kalabiliyormu ama tarih boyunca biz turk toplumunda birlik olmamıştır b,z,mk,ler sadece formda ağlamasını bilir oyun yönetimi ilgisiz falan filan  o yaparsa ben hile daha çok yapardım onlar yapıyor bizde yaparız amaannnn sizde madalya takacaklar size hediye olayıda başlamış afedesiniz ama bizler inek süt veren onlar bizi sömüren çiftci unutmayın güç oyuncularda masaya yumruğu vurun ama yemez hırsınız sizi kör etmiş
   hırs değil abi ama tımarhanenin pervarsızlığı diyelim bide bişey daha diycem tımarhanedeki herkes altını çizerek söylüyorum ipleri bir biriyle çakışıyo bir insanın 18 saat on olması imkansız ama nedense tımarda en küçük hesaptan en büyüğüne kadar hepsi bakıcılık yapılıyo bence en büyük hile bu neden derseniz birine savaşa çıkıyosun boş dönüyosun ve gönderdğin kişide uzaksa ne kale ne köy nede banka kalıyo peki soruyorum madem birine saldıramayacaksak neden oynuruz yönetime sesleniyorum tımarhane ve istiklal incelesin bakalım kim ceza alcak görelim
uqurby
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #24 : Eylül 14, 2011, 02:49:16 ÖS »

çok hayalperest çocuklarsınız tatile alan ceza almıyormuymuş.? ben 1 haftadır bulusu bekliyorum gelsinde çözsün şu işi diye zaten daha önceki bir konudada dile getirdim eğer şu ticaretteki anormallikleri görmezden gelirse oyunu bırakacağım bunu daha öncede yazdım ve bir kez olsun bana ceza verilirse oyunu  bırakacağımı söyledim . merak etmeyin ben kızıl değilim tükürdüğümü yalayacak. anlamadığım bu kızıl 2 defa ceza aldı ama hala beni suçlayabilecek yüzü kendinde bulabiliyor vallahi tebrik ediyorum..
1_zalim
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #25 : Eylül 14, 2011, 03:16:14 ÖS »

çok hayalperest çocuklarsınız tatile alan ceza almıyormuymuş.? ben 1 haftadır bulusu bekliyorum gelsinde çözsün şu işi diye zaten daha önceki bir konudada dile getirdim eğer şu ticaretteki anormallikleri görmezden gelirse oyunu bırakacağım bunu daha öncede yazdım ve bir kez olsun bana ceza verilirse oyunu  bırakacağımı söyledim . merak etmeyin ben kızıl değilim tükürdüğümü yalayacak. anlamadığım bu kızıl 2 defa ceza aldı ama hala beni suçlayabilecek yüzü kendinde bulabiliyor vallahi tebrik ediyorum..
hileyi yapmayan kalmadı 2 günce uqur+blady+kizilates ve istiklalde de kimsenin olmayan demir 5.7 iken 2 den demir çıktı ve 2-3 dkka bekledi bilemiyorum belki tuzaktı birinin çekmesini bekleyip şikayetle banlatmak için yada hilesiz oyuncunun her geçen gün azalması....tımarhaneye gelince tımarhanede tek mert oyuncu bencede uqurby söz verdiyse tutar  kizilates bi söz verdiyse tutar ama oyunu bıraktık deyip dönenler sonra tekrar bıraktım deyip sora tekrar dönenler ben ittifak savaşı hariç köy atmam deyip söz verip sonra köy atanlar :(guymak) yani sözünü tutmayan çok kişi var tanıdığım mert oyuncular kizil-uqurby-mesut tur tabi bunlar istiklal dışındaki oyuncular
« Son Düzenleme: Eylül 14, 2011, 04:04:32 ÖS Gönderen: 1_zalim » Kayıtlı
uqurby
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #26 : Eylül 14, 2011, 10:22:40 ÖS »

merd adam diyorsun sonra benim ismimin yanına kızılın ismini koyuyorsun dalgamı geçiyorsun kardeş anlamadım..
drgrath
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #27 : Eylül 14, 2011, 11:06:04 ÖS »

ya asil sen dalgamı geçiyosun yoksa bizimle alaymı ediyosun. 2 gun once dediğin dundu seb teo ve kızılateş bana geliyordu ve eksideydim ve cıkmak zorundaydım mallarımı sattım kurtulayım die. demirlerin satılmasına gelince monster ın banı acıldıktan sonra onların malını alıp banka kurdun. 0.1 den demler odunlar sattınız ve aldınız. neden banlanmadın biliyormuun elinde iki tane bilgisayar var ve bunlarla oynuyosun. sonra ben bir şey yapmadım diyosun. gelelim kızılın 2 gunde banka kurulurmu sorusuna. asil monster oyunu bıraktıkta sonra onu casus olarak kullanıyordu. monsterde oyundan atıldı ama ne hikmetse oyun acıldı. adamın elinde milyonlar birilerine aktarıldı. banka kurması için. malları aktarmadım deme asil cunku adamın puanı bile artmadı. hani sen cok mertsin ya. hadi ben bunları yaptım de bakam. ama nerde sende mertlik.
1_zalim
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #28 : Eylül 15, 2011, 03:08:17 ÖS »

merd adam diyorsun sonra benim ismimin yanına kızılın ismini koyuyorsun dalgamı geçiyorsun kardeş anlamadım..
şöyle diyeyim mertsin çünkü sözünün erisin ama bu hile yapmadın anlamında değil kizilda mert çünkü oda söz verdimi tutar her ne olursa olsun hileye gelince artık umrumda değil kim ne yaparsa yapsın artık herşey bluesin elinde zaten diyar benim için 1 ay önce bitti şimdi ise ittifakım için uğraşıyorum asla bireysel düşünmedim herşey ittifak arkadaşlarım içindiiii
1_zalim
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #29 : Eylül 15, 2011, 04:01:53 ÖS »

ya asil sen dalgamı geçiyosun yoksa bizimle alaymı ediyosun. 2 gun once dediğin dundu seb teo ve kızılateş bana geliyordu ve eksideydim ve cıkmak zorundaydım mallarımı sattım kurtulayım die. demirlerin satılmasına gelince monster ın banı acıldıktan sonra onların malını alıp banka kurdun. 0.1 den demler odunlar sattınız ve aldınız. neden banlanmadın biliyormuun elinde iki tane bilgisayar var ve bunlarla oynuyosun. sonra ben bir şey yapmadım diyosun. gelelim kızılın 2 gunde banka kurulurmu sorusuna. asil monster oyunu bıraktıkta sonra onu casus olarak kullanıyordu. monsterde oyundan atıldı ama ne hikmetse oyun acıldı. adamın elinde milyonlar birilerine aktarıldı. banka kurması için. malları aktarmadım deme asil cunku adamın puanı bile artmadı. hani sen cok mertsin ya. hadi ben bunları yaptım de bakam. ama nerde sende mertlik.
    o misaldi senden bahsetmedim yazdığım mesaj sana gelmeden yazılmıştı forma iyi bak .....monstere gelince monsterden  demir almadım ama monsterin sahibi yani açtıran kişi (maili olmadan kimse açtıramaz) pazarı patlattı yani herkesin demir odun taşını çekti bunların içinde d7 tr deki bi çok kişininde malı vardı tımarhanenin bile ve ne yaptı kime sattı o beni ilgilendirmez... bankaya gelince ben bankayı monter açılmadan kurmuştum hatırlarsan... 2 bilgisayara gelince 2 pc olsa bile ipleri aynıdır çünkü tek modem vardır yani ip çakışmasını engelleyemezsiniz.... astı astarı olmayan şeylerde söylüyosun misal asil_kral ın yan hesabı remm dedin buna çok güldüm yahu ben tek hesaba bakamıyorum 2 hesaba nasıl bakıcam... eğer 2 pc den 2 hesap kullanıyorsam yada hile yaptın diyosun (demir 5 ken 7 den demir satmak hileyse ve satın alanda yine bensem) hile varsa şikayetini yap korkum yok 15 gündür asker basmıyorum sadece eko kasıyorum şuan bile 8m demirim var fiyat yüksekken satıyorum saolun sizde alıyosunuz  Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Sayfa: 1 [2] 3 4 5   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!