Imperia Online Turkey  
Mayıs 20, 2024, 11:12:44 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 3 4 [5]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: TD5 te tavşan avı  (Okunma Sayısı 13283 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

oяιgιиαℓ ρяσfιℓє ® ║▌│█│║▌║││█║▌║▌||||||║

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #60 : Nisan 26, 2010, 02:18:51 ÖS »

zühürt tesellisi:gerceklestirilip gerceklestirelemeyecegi belli olmayan durumlar icin basarisiz ya da iddiasiz kisinin birden iddiaci bir kisilik sergileyerek bu gerceklestirilmeyen durum icin aslinda calissaydim olurdu demesi. basarisizligini ugrasmamak ve ilgisizlikle kapatmaya calismak.

örnek 1: futbola devam etseydim milan da forvet oynuyodum.
örnek 2: gitari birakmasam george harrison u bile geride birakmistim.
örnek 3: okusaydim yuksek muhendis olurdum ama biraktim.
vs vs
imperiada
bükemediğin bileği öpeceksin arkadaş  boş laf kalabalığıyla netice değişmez  anca boş laf ettikce kendinizi biraz daha küçültürsünüz
Grin Grin Grin

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku
[██████████████████] 100%

Romantik [ Sadece Birine ]

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #61 : Nisan 26, 2010, 02:24:23 ÖS »

sıralama ortada...100 tane madalyada almış olsan askeri puan 1.si ortada...kimin ne yaptığı belli...ne neti ne askeriyi nede onuru tavşanlara bırakmışlar....konuşulacak 1 şey kalmamış...1.5 ay önce bıraktım,evde sular kesikti gibi bahanelerle herkes kendini kandırır..bizde bir laf var,teyzemin bıyığı olsa dayım olurdu Wink
hatice senden ricam,konuşulacak birşey kalmadığına göre,konuyu kilitlermisin...dostta,düşmanda kimin ne yaptığını gördü,uzatmanın manası yok Wink
« Son Düzenleme: Nisan 26, 2010, 02:28:38 ÖS Gönderen: 0guzh@n » Kayıtlı

sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #62 : Nisan 26, 2010, 02:46:00 ÖS »

aslında konuyu kilitlemişti ama uyanığın biri açmış tekrar  Grin Grin Grin

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
Buny@S
Ziyaretçi
« Yanıtla #63 : Nisan 26, 2010, 02:59:45 ÖS »

melekkss in başarısına gölge düşürmeye çalışan zavallıtavşancıklar ve yalakaları

sizin durumunuz  züğürt tesllisinden öteye gitmez ALLAH züğürtü yaratır tesllisiz bırakmazmış

züğürt tesllisi:gerceklestirilip gerceklestirelemeyecegi belli olmayan durumlar icin basarisiz ya da iddiasiz kisinin birden iddiaci bir kisilik sergileyerek bu gerceklestirilmeyen durum icin aslinda calissaydim olurdu demesi. basarisizligini ugrasmamak ve ilgisizlikle kapatmaya calismak.

örnek 1: futbola devam etseydim milan da forvet oynuyodum.
örnek 2: gitari birakmasam george harrison u bile geride birakmistim.
örnek 3: okusaydim yuksek muhendis olurdum ama biraktim.
vs vs
imperiada
bükemediğin bileği öpeceksin arkadaş  boş laf kalabalığıyla netice değişmez  anca boş laf ettikce kendinizi biraz daha küçültürsünüz
Beni td 5 de bilen bilir spirit hesabı ile revenden 8-9 oyuncuya oyunu bıraktırdım ve beni diyar boyunca vuran da olmadı üstelik ben bugs dakilerle tartışdıgım için askerleri terhis ettim ve melekkss de bana hesap teklif etti bugslara karşı koymak için ben oynamıyacagımı söylemiştim yalansa söylesin ? burada ne bugs ı nede melekkss i  savunuyorum sadece olup bitenleri söylüyorum melekkss oyuncusu benim pc me team vire programıyla baglanıp ittifaktaki hesapları kontrol ediyordu yalan sa söylesin ?
sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #64 : Nisan 26, 2010, 03:02:40 ÖS »

hatice çok maharatmış o zaman  Grin
bu konu bitmez aylar yıllar sürer bu şekilde , konu bitene kadar astsubay çavuş kıdemli başçavuş olur  *hahaha*

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
Buny@S
Ziyaretçi
« Yanıtla #65 : Nisan 26, 2010, 03:10:30 ÖS »

hatice çok maharatmış o zaman  Grin
bu konu bitmez aylar yıllar sürer bu şekilde , konu bitene kadar astsubay çavuş kıdemli başçavuş olur  *hahaha*
melekkss in maharetine diyecek yok aralarında su sızmayan kişilerin aralarını bozmakta üzerine yok ilk bugs dan beni uzaklaştırdı kendisi olayı çok iyi biliyor unutduysa ( d00m ) hesabından (spirit ) hesabına  yollanan msj ları hatırlar çok gülmüşdük diye bana da söyledi benim tek suçum iyi niyetim Sad
Buny@S
Ziyaretçi
« Yanıtla #66 : Nisan 26, 2010, 03:17:57 ÖS »

aslında konuyu kilitlemişti ama uyanığın biri açmış tekrar  Grin Grin Grin
fazla kalmaz zaten Grin ben yazdıktan sonra konu silinir nedense ben dogruları söyleyince ya konu kilitleniyor yada siliniyor Sad
gerçeklerle yüzleşemiyorlar malesef
sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #67 : Nisan 26, 2010, 03:27:10 ÖS »

melekkss in maharetine diyecek yok aralarında su sızmayan kişilerin aralarını bozmakta üzerine yok ilk bugs dan beni uzaklaştırdı kendisi olayı çok iyi biliyor unutduysa ( d00m ) hesabından (spirit ) hesabına  yollanan msj ları hatırlar çok gülmüşdük diye bana da söyledi benim tek suçum iyi niyetim Sad
bence hiiiç bu konulara girmeye gerek yok arkadaşım , herşey ortada diyar bitmiş 1. olanları tebrik edip bu konuyu kapatalım.hatice hanım öyle şeyler yapmaz. konuyu kan davasına çevirmeye gerek yok  *freak*

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #68 : Nisan 26, 2010, 03:29:41 ÖS »

papi aile var ayıp oluyor  Grin
yav o değilde bu tr 5 hep böyle bitiyor ne cenabet bir diyarmış arkadaş. Grin Grin

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
Buny@S
Ziyaretçi
« Yanıtla #69 : Nisan 26, 2010, 03:38:59 ÖS »

yav o değilde bu tr 5 hep böyle bitiyor ne cenabet bir diyarmış arkadaş. Grin Grin
diyarı kim dedigin gibi yapmış acaba Sad düşündürücü melekkss in eskidost94 e saldırıdan sonra yolladıgı msj herşeyi kanıtlıyor aslında benim terbiyem müsade etmiyor Sad söylemeye
_-PapiTo-_
Ziyaretçi
« Yanıtla #70 : Nisan 26, 2010, 03:52:40 ÖS »

papi aile var ayıp oluyor  Grin

aile salonumuz üst katta oraya çıksınlar.  Smiley
melekkss
Ziyaretçi
« Yanıtla #71 : Nisan 26, 2010, 04:08:49 ÖS »

Beni td 5 de bilen bilir spirit hesabı ile revenden 8-9 oyuncuya oyunu bıraktırdım ve beni diyar boyunca vuran da olmadı üstelik ben bugs dakilerle tartışdıgım için askerleri terhis ettim ve melekkss de bana hesap teklif etti bugslara karşı koymak için ben oynamıyacagımı söylemiştim yalansa söylesin ? burada ne bugs ı nede melekkss i  savunuyorum sadece olup bitenleri söylüyorum melekkss oyuncusu benim pc me team vire programıyla baglanıp ittifaktaki hesapları kontrol ediyordu yalan sa söylesin ?

Öncelikle sana şunu söyliyeyim. Oyunda çeşitli hesaplardan attığım mesajlarla, mail yolu ile beni defalarca kere rahatsız ettin. Seni muhatap alıp çok zaman sana cevap dahi vermedim. Forumda insanları rahatsız edip beni sordun soruşturdum. En son bu konu açıldığı zaman Dartanyan ile yazışmanı bana özel mesaj yolu ile yolladın muhatap almadım. Evet seni bugs ittifakında adam yerine koymadı dartanyan. O zaman bana forumdan mesaj attın ve ittifakta olan biteni anlattın. O zaman sana sohbetinin iyi olduğu ve oyunu yeni bırakmış olan Heraklies in hesabını teklif ettim doğrudur. Ayrıca kurufasulye gibi kendini nimetten sayıp her yerde ben şunu yaptım bunu yaptım bu kadar madalya aldım diye sürekli yazıp çizmen içler acısı.

d00m hesabı benim hesabımın dibinde olan 0(sıfır) puanlı bir hesapmış. Maden aramak için yan hesabım olmadığından dartyanyan çevremde 0 puanlı hesaplar olabileceğini araştırmamı söyledi ve o konu uzunca bir süre kaldı. Sonrasında o hesaptan bana şifresini bildiren bir mesaj geldi. Sizin aranızın bozulduğu dönemde, kendi hesabı tatilde iken o hesaptan sana ve bazı ittifak arkadaşlarına mesajlar attığını biliyorum. Şaka yapmak / dalga geçmek maksatlı.. Mesajı ben mi attım ki aranızı bozayım? Halin komikti gerçekten. Tıpkı şu anda olduğu gibi...

diyarı kim dedigin gibi yapmış acaba Sad düşündürücü melekkss in eskidost94 e saldırıdan sonra yolladıgı msj herşeyi kanıtlıyor aslında benim terbiyem müsade etmiyor Sad söylemeye

eskidost94 ile savaş gerçekleştikten sonra bana attığı mesaj yüzünden 1 hafta ağzı bantlandı.

fazla kalmaz zaten Grin ben yazdıktan sonra konu silinir nedense ben dogruları söyleyince ya konu kilitleniyor yada siliniyor Sad
gerçeklerle yüzleşemiyorlar malesef

Sana yolladığım son mail de seni tanıdığım güne lanet olsun demiştim. Benden uzak dur. Bu sana olan son ikazımdır. Bundan sonrasında yaşanacaklar senin açından sakıncalı olur.

melekkss
Ziyaretçi
« Yanıtla #72 : Nisan 26, 2010, 04:11:02 ÖS »

Konu sümük gibi uzadı cidden.   *offtopic*
Sayfa: 1 ... 3 4 [5]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!