Imperia Online Turkey  
Mayıs 02, 2024, 07:30:53 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ŞİMDİ NE OLACAK  (Okunma Sayısı 2832 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
JRRTS
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Eylül 26, 2008, 03:01:05 ÖS »

SELAMLAR BEN HiLaL ittifagından JRRTS 23/09/2008 saat 21:24 itibariyle ZLITE ittifağı HiLaL ittifagına savaş açmıştır bu süre içersinde herşey gayet normal gidiyordu bi onlar öne geçiyodu bi biz ve bitime cok az kala ZLITE ittifağı tarafından HiLaL ittifağına fodja diye bir kişi sokuluyor ve bu kişi sokulur sokulmaz da Lilly ve arkasından da Mongol adlı oyuncular fodja ya saldırıp puan kazanıyorlar HiLaL ittifağı 150 puan öndeyken bir anda 240 puan geriye düşüyor savaş 25/09/2008 saat 21:24 itibariyle bittiğinde ZLITE ittifağı hilelyle bu ittifak savaşını kazanıyor böyle birşy yapacaklarını Resoulte diye oyuncuları bizim liderimize mesaj atarak ima ediyor ancak biz farkedene kadar iş işten geçiyor adamlar istediklerini hile ile alıyorlar......
Şimdi sayın moderator kardeş sizden istediğimiz bu işin tespit edilmesi ve bi şekilde cezalandırılması bu her şekilde emeğe haksızlık haksız kazanç multi hesap suçlarına giriyor ZLITE ittifagını bu suçlamalarla suçluyor ve gereğinin yapılmasını istiyorum ittifağım adına saygıılarımla........ 
cellad
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Eylül 27, 2008, 03:28:33 ÖS »

Evet. Sayın MOD ' lar şim di ne olacak...... Hani oyunda hile yasaktı.
cellad
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Eylül 27, 2008, 03:30:29 ÖS »

Gerçekten üzüldüm arkadaşlar. Ama bizim modların bu olayı çözmeye güçleri yetmez.
demur
Chat Operator

Çevrimdışı Çevrimdışı

hay ben böle oyunun !!!!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Eylül 27, 2008, 03:32:40 ÖS »

bu konu baya açıldı ama siz hala anlamamakta ısrar ediyosunuz arkadaşlar.birincisi hata sizin ittifakınızı kapalı tutmalıydınız ...ikincisi eğer bu hesaplar multi ise şikayet edin multi oldukları anlaşılırsa ceza gelir ama sizin ittifaka giren ile saldıranların multi olması lazım aksi takdirde ceza gelmez farklı hesapların multi olduğu anlaşılırsa onlarada ceza gelir ama bu sizin yenilginizi geri döndürmez ....

Önce İNSAN Sevgisi!
faikk
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

AşKa bAba DeDik B!z! yEt!M BırAkTı...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Kasım 11, 2008, 09:55:59 ÖS »

yazık daha ogrenenemısler

imperialis
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Kasım 12, 2008, 12:12:45 ÖÖ »

arkadaşlar artık bu yani türk ordusuyla savaşırken hilal taktiğini görmezden gelmek gibi bişeydir yani  Smiley bu adamlar bunu yıllardır yapıyo artık bunları öğrenin en basit taktiktir bu  Smiley inş. sonuç çıkar ama adamlar multi kullanmıyosa birşey çıkacağını sanmam..çünkü yaptıkları oyun kuralları içinde  Smiley
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!