Imperia Online Turkey  
Mayıs 09, 2024, 04:33:31 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2 3 ... 15   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Uluslararasi Diyar 3 Oyunculari buraya  (Okunma Sayısı 33456 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
SHAWSHANK
thinktank
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Ocak 07, 2014, 07:40:01 ÖS »

Uluslararasi Diyar 3 Imperia Online'nin son Version 4 diyari olacak muhtemelen ve bu yüzden IO bize bu son diyarda kiyak yapmis çünkü Elmas derdi yok hersey ücretsiz, bu güzel son icin Tesekkür ederiz IO ekibine. *rose*

Ben icap ettiği zaman en büyük hediyem olmak üzere, Türk Milletine canımı vereceğim.
SHAWSHANK
thinktank
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Ocak 07, 2014, 07:47:25 ÖS »

Bu diyarda genç yetenek kesfedecegiz muhtemelen çünkü hersey ücretsiz, eskiden iyi oyuncu kötü oyuncu belli olmuyordu Elmaslar farki hemen belli ettiriyordu:) Ustalari bu diyarda merak ediyoruz bakalim, ustalik eseri sansi dogdu ustayim diyenlere;) Herkese iyi oyunlar, kiliciniz keskin olsun Wink

Ben icap ettiği zaman en büyük hediyem olmak üzere, Türk Milletine canımı vereceğim.
yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Ocak 07, 2014, 08:30:35 ÖS »

ben başlarsam usta bellidir. Cool
srburak
***srburak***
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

ECRİN_SR

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #3 : Ocak 07, 2014, 10:48:39 ÖS »

inş bole devam eder ama belli sure sonra ucretlendirirler gibime geliyo ve dahası şimdiden çok deli hile dönmeye başladı bile Smiley

SRBURAK & ECRİN_SR & WAR_LRD
yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Ocak 07, 2014, 10:53:05 ÖS »

inş bole devam eder ama belli sure sonra ucretlendirirler gibime geliyo ve dahası şimdiden çok deli hile dönmeye başladı bile Smiley
Allahı gelsin dostum. kendini bilen bilir yapacağını yapar.
cosmo
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Ocak 07, 2014, 11:07:07 ÖS »

yineben hep kendini öviyorsun. oynada görelim icraatlerini. işte meydan d3  yeni başladı v1 e benzemez bu
yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Ocak 07, 2014, 11:20:06 ÖS »

Kendimle övünmek hakkımdır. hodri meydan. en fazla Türklerin multi yaptığı ve yine en fazla yaygarayı Türklerin yaptığı aşikârdır. multilerinizle gelin  Wink
srburak
***srburak***
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

ECRİN_SR

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #7 : Ocak 07, 2014, 11:29:04 ÖS »

Kendimle övünmek hakkımdır. hodri meydan. en fazla Türklerin multi yaptığı ve yine en fazla yaygarayı Türklerin yaptığı aşikârdır. multilerinizle gelin  Wink

doğru söze ne denir Smiley ama modlarla gelin demeyi unutmussun :p

SRBURAK & ECRİN_SR & WAR_LRD
yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Ocak 07, 2014, 11:34:48 ÖS »

doğru söze ne denir Smiley ama modlarla gelin demeyi unutmussun :p
moddan kasıt admin ise onlara yapacak birşey yok. ama kasıt şu forumdakiler ise sırf tarhan sordu diye geldim. ben onun çağırdığı maksatla gelmedim orası ayrı. kök söktüreceğim Smiley
cosmo
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Ocak 07, 2014, 11:41:51 ÖS »

Kendimle övünmek hakkımdır. hodri meydan. en fazla Türklerin multi yaptığı ve yine en fazla yaygarayı Türklerin yaptığı aşikârdır. multilerinizle gelin  Wink

bu şekilde oynayıp oyunu yarıya bile gelmeden bırakan çok adam tanıdım ben Grin birde seni görelim
yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Ocak 07, 2014, 11:46:47 ÖS »

bu şekilde oynayıp oyunu yarıya bile gelmeden bırakan çok adam tanıdım ben Grin birde seni görelim
Curriculum Vitae mevcuttur dilediğiniz yerden bakabilirsiniz. tatmin olmaz iseniz beni tanıyan tanır referans babında sorabilirsiniz. birileri araba park etme oynar iken biz bu oyunda çığır açıyorduk.
SHAWSHANK
thinktank
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Ocak 07, 2014, 11:58:06 ÖS »

Bu oyunu ne kadar iyi bilirsen bil, 1 sezon oynadığın zaman kavrıyosun zaten çokta zor değil.. Mesele devamını getirip sonuca varabilmek. Ama bu oyun 1 sene sürdüğü için ve herkesin bu kadar boş vakit bulamadığı için çoğumuz yarıda bırakmak zorunda kalıyoruz. IO fena halde bakım istiyor, 2 gün bakma bitiksin Wink

yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Ocak 08, 2014, 12:00:51 ÖÖ »

Bu oyunu ne kadar iyi bilirsen bil, 1 sezon oynadığın zaman kavrıyosun zaten çokta zor değil.. Mesele devamını getirip sonuca varabilmek. Ama bu oyun 1 sene sürdüğü için ve herkesin bu kadar boş vakit bulamadığı için çoğumuz yarıda bırakmak zorunda kalıyoruz. IO fena halde bakım istiyor, 2 gün bakma bitiksin Wink
Alakası yok. yavaş diyarlarda 2 ay bırak yine sıkıntı değildir. blits diyarda ise askeri sıralama için sıkıntı değildir ama net değer oynuyrsan ve karşında adam gibi rakip var ise sıkıntıdır.
SHAWSHANK
thinktank
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Ocak 08, 2014, 12:11:28 ÖÖ »

Alakası yok. yavaş diyarlarda 2 ay bırak yine sıkıntı değildir. blits diyarda ise askeri sıralama için sıkıntı değildir ama net değer oynuyrsan ve karşında adam gibi rakip var ise sıkıntıdır.
Yani askerinin full oldugu bi dönemde 2 gün girmedigini bi düşün Wink yoksa net puana oynayan bi adam icin degil 2 gün bir hafta bakmasa bile toparlar.
Neyse usta herseyi geçtimde şu IO sohbetine hiçbir zaman doyum olmamıştır be Wink

yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Ocak 08, 2014, 06:08:40 ÖÖ »

Ben onu geçtim de profil resminin mânası nedir?
Sayfa: [1] 2 3 ... 15   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!