Imperia Online Turkey  
Mayıs 28, 2024, 02:44:23 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Anket
Soru: 2012 ŞAMPİYONU
GALATASARAY
FENERBAHÇE
BEŞİKTAŞ
TRABZONSPOR
BURSASPOR

Sayfa: 1 ... 188 189 [190] 191 192 ... 203   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: FUTBOL  (Okunma Sayısı 457870 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2835 : Ocak 07, 2012, 11:47:43 ÖS »

Terim: Bize Yakışanı Yaptık
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ilk yarı kötü oynadıklarını dile getirerek, şunları söyledi:

''Galatasaray ilk yarı kendine yakışmayana yaptı, ikinci yarı kendine yakışanı yaptı. İlk yarı oyunumuz çok kötüydü. Gerek hücumda gerek savunmada kötüydü. Galatasaray takımına yakıştığı gibi oynamadı. Ondan sonra yakışanı yaptı. Kolay değil 2-0'dan öne geçtik. Önemli bir virajdan 3 puan aldık. Oyuncularımı ikinci yarı için tebrik ediyorum.. Güzel bir maç oldu, herkes güzel maç seyretti. 2-0 geriye düştükten sonra Selçuk ve Engin'i ortaya alarak biraz hücum zenginliği yaptık. Bugün Engin'in olumlu işleri az oldu. Onu değiştirdik. Bazen böyle oluyor işte. Sabri 10 gündür dönme sinyalleri veriyordu. Sabri ne kadar olsa milli takım oyuncusu. Ama olmadı. Sabri'nin ayağıyla ilgili problemi olmadı ama burada Sabri ile ilgili hatayı ben yaptım, Sabri'nin bir hatası yok.''

Oyuncuların sürekli saha içinde yer değiştirdiğine değinen Terim, ''Oturmuş bir takım Galatasaray. Bazen öyle maçlar oluyor ki birinin girip birinin değişmesiyle her türlü oyunu da oynayabiliriz. Çünkü bazı maçlar vardır sıkıntılıdır, izah edemezsiniz, bugünkü maç da öyle oldu'' dedi.

Terim, konuşmasını şöyle sürdürdü:
''Karabük'ü yenersek kendi rekorumuzu kıracağız. En azından puanı aynı şekilde tutuyoruz. Geriden gelip kazanabiliyoruz. Bugünkü gibi aşırı güvenin ilk yarıdaki gibi zararlarını da görebiliriz. İstek, arzu ve oyun olarak da yürek olarak da bugün oyuncularımız iyi oynadı. Yavaş yavaş 2000 ruhuna doğru gidiyoruz. Bazen böyle maçlarda ilk yarı 5 oyuncu değişiklik hakkınız olsa hepsini kullanırsınız. Soyunma odasında arkadaşlarımızla bunu konuştuk. Onun için biz hiç bir zaman umudumuzu kaybetmeyiz.''

TFF'nin akredite kart nedeniyle kendisine ceza vermesini ve TFF'nin yeni aldığı kararı değerlendiren Terim, ''TFF'yi kutluyorum. Ben kartı taktım. Hiçbir zaman takmamazlık yapmadım. Ama içimdeydi, şimdi alınan kararı takdirle karşılıyorum. Benimle ilgisi yok kararın. Sadece cezayı ben yedim. Kartı dışarda tutmam gerekiyordu'' diye konuştu.

Terim, ''Transferde artık sona doğru geliniyor, bir sinyal var mı?'' sorusuna, şu yanıtı verdi:

''Transfer olması için uğraşıyoruz. Başkanımızdan diğer yöneticilerimize kadar hepimiz uğraşıyoruz. Bir iki sürpriz yapacağız. Doğru yerlere doğru oyuncuları almak için çabalıyoruz. Ama doğru rakamla doğru yere hem alıp hem vereceğiz. Garanti bize katkı sağlayacak, kalitemizi artıracak oyuncu alacağız. Mevkisi olarak atak oyuncu alacağız. Çünkü biz hep atak oynadığımız için sağ sol fark etmez atak bir oyuncu alacağız. Kaza yapan Keşanspor'un futbol şehitlerine buradan 'Allah rahmet eylesin' diyorum. Bugün biz kazanırız yarın bir başkası ama insan hayatı her şeyden önemlidir.''

IF YOU SLEEP YOU WILL DIE          .....Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer yine kendi kıçınızın üzeridir.....
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2836 : Ocak 07, 2012, 11:48:54 ÖS »

Sniper samsunluydu dimi Grin
sertan1973
S e r X
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2837 : Ocak 07, 2012, 11:51:58 ÖS »

Sniper samsunluydu dimi Grin

ne taraftan bakarsan....

3-1
2-4

Cool

TD 2 - Diyar 23 - 10.01.2009 NET DEĞER LİDERİ
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2838 : Ocak 08, 2012, 12:01:11 ÖÖ »

ne taraftan bakarsan....

3-1
2-4

Cool

+++  *rose* *hahaha* *hahaha*

WASSUP         WASSUP           WASSUP             *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

IF YOU SLEEP YOU WILL DIE          .....Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer yine kendi kıçınızın üzeridir.....
sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

oяιgιиαℓ ρяσfιℓє ® ║▌│█│║▌║││█║▌║▌||||||║

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2839 : Ocak 09, 2012, 01:34:55 ÖS »

ne taraftan bakarsan....
3-1
2-4
Cool
Tebrik ederim..
Petkoviç sağ olsun.. ilk devresi 2-0 bitmiş maçı veren hocaya hoca demem..Ama inanıyorum ki bu takım düşmeyecek..

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku
[██████████████████] 100%

Romantik [ Sadece Birine ]

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
yasinkk
CAPTAIN BLACK
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2840 : Ocak 09, 2012, 01:43:59 ÖS »

şans galatasarayın yanındaydı Grin her dakikasında tehlikelerin olduğu izleyinin zevk aldığı bir maçtı diye düşünüyorum...

ANI YAŞA!!!HAYATIN
sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2841 : Ocak 10, 2012, 04:30:55 ÖS »

SAMSUNSPOR'da İmza Töreni : Gekas - Uğur Boral - Serdar Özkan - Murat Ceylan

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2842 : Ocak 10, 2012, 05:06:16 ÖS »

şans galatasarayın yanındaydı Grin her dakikasında tehlikelerin olduğu izleyinin zevk aldığı bir maçtı diye düşünüyorum...

kanka bilmem farkında mısın ama bu cümleyi artık sadece çoğu galatasaray maçı için söylüyorlar Smiley  *rose*

yasinkk
CAPTAIN BLACK
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2843 : Ocak 11, 2012, 01:46:26 ÖÖ »

cümlenin hangi kısmını Grin şans mı yoksa zevk mi Grin Tongue Tongue Tongue

ANI YAŞA!!!HAYATIN
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2844 : Ocak 11, 2012, 08:44:32 ÖÖ »

Galatasaray          4 - 1          Büyükşehir Bld.   
Samsunspor          2 - 4          Galatasaray   
Galatasaray          4 - 1          Adana Demirspor

kanka son 3 maç skorlar bunlar futboldan anlayan herkes burada zevk olduğunu anlar Grin bari sen yapma yaw artık kabul edin bu yıl bizim yılımız  *hahaha*

yasinkk
CAPTAIN BLACK
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2845 : Ocak 11, 2012, 01:17:18 ÖS »

ula diyorum ya zaten maçlar seyredene zevk veriyor diye Grin onu inkar eden yok ben son samsunspor maçında şanslıydınız dedim yoksa o maç 3 4 0 bile bitebilirdi...

ANI YAŞA!!!HAYATIN
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2846 : Ocak 12, 2012, 11:50:54 ÖÖ »

UEFA'dan Fener'e 5 Yıl Şoku
Fenerbahçeli yöneticiler, UEFA yetkilileri ile yaptıkları görüşmede şok oldular.

- Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar kendisini ziyaret eden Fenerbahçeli yöneticilere, "Siz ilk önce gidin UEFA ile görüşün. Lobi çalışması yapın" deyince Sarı-Lacivertliler soluğu İsviçre'de aldı.

2. Başkan Nihat Özdemir, Asbaşkan Ali Koç ve Cihan Kamer Salı günü Nyon'a çıkarma yaptı. UEFA yetkilileri ile CAS'a açılan dava ve Fenerbahçe'nin Avrupa Kupaları'na katılması ile ilgili bir görüşme yapan Fenerbahçeli yöneticiler UEFA'dan hiç de beklemedikleri bir yanıt aldılar.

CAS'TAKİ DAVAYI GERİ ÇEKİN
UEFA yetkililerinin "Türkiye'deki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Eğer TFF sizi düşürmezse biz gerekeni yapacağız. Gerekirse sizi 5 yıl Avrupa Kupaları'na almayız. Dünya tarihinde ilk defa bir kulüp başkanı UEFA Başkanı'nı mahkemeye veriyor. Bunun da size elbet bir yaptırımı olacak" dediği öğrenildi. UEFA'nın Fenerli yöneticilere öncelikle CAS'taki davanın geri çekilmesini istedikleri ifade edildi.

PAZAR GÜNÜ KIYAMET KOPACAK
UEFA yetkililerinin, Sarı-Lacivertli yöneticilere, "2012-2013 yılında Avrupa Kupaları'na katılmayacağız" şeklinde bir kağıt imzalatmak istedikleri ancak Fenerbahçe'nin bunu imzalamadığı öğrenildi. Fenerbahçe Yönetimi'nin son gelişmeler üzerine pazar günü geniş kapsamlı bir basın toplantısı düzenleyeceği belirlendi.

http://www.sahadan.com/haberler/128484

sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2847 : Ocak 12, 2012, 03:22:37 ÖS »

UEFA'nın kulübümüzü 5 YIL MEN gibi konularla uyarması gibi HAYALİ SENARYOLARLA SÜSLENMİŞ HABERLER YALANDIR.

Amacı, niyeti belli olan bir takım güruh tarafından planlı ve programlı şekilde YALAN HABERLER ÜRETİLEREK, DİRENCİMİZ KIRILMAYA ÇALIŞILIYOR.

Bu kapsamda her maç öncesi PLANLI ŞEKİLDE HAREKET EDEN BU ZAVALLILARA İTİBAR ETMEMELİ..
« Son Düzenleme: Ocak 12, 2012, 03:37:46 ÖS Gönderen: sniper » Kayıtlı

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #2848 : Ocak 13, 2012, 08:21:48 ÖS »

banada uefa'nın fenerbahcenin davasından dolayı fenere kıl kaptı gibi geliyor ilk fırsatta darbeyi indiricek gibi Smiley

HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2849 : Ocak 14, 2012, 08:57:54 ÖS »

ne taraftan bakarsan....

3-1
2-4

Cool

artık yeni bir olasılık daha var 5-1 Grin

Sayfa: 1 ... 188 189 [190] 191 192 ... 203   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!