Imperia Online Turkey  
Mayıs 15, 2024, 11:10:49 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Saldırmazlık süresi içinde casus gönderemezsiniz.  (Okunma Sayısı 3070 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
MasK
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Kasım 25, 2011, 10:44:54 ÖÖ »

Nasıl bı sacmalıktır ıttıfak savasındayız ordumu yoldan gerı cevırdıler adamı kesın yakalamısken ve adama casus sokamıyorum.. İttifak savasındayız ama savas yapamıyorum... Boyle ise karsı taraf ve bizim tarafın butun askerı puanları sılınsın tekrar baslasın sure ıslıyor...

MasK
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Kasım 25, 2011, 10:49:33 ÖÖ »

ve bi saat kadarda oyuna giremedim  Huh?

_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Kasım 25, 2011, 10:55:47 ÖÖ »

Saldırı yasağı saat kaçta bitecek bunu duyururlarsa bizde ona göre hareket ederiz.
MasK
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Kasım 25, 2011, 10:56:45 ÖÖ »

Saldırı yasağı saat kaçta bitecek bunu duyururlarsa bizde ona göre hareket ederiz.
dogru dedın aegm  adamlar bu saldırı yasagı sayesınde savası kazanacaklar Sad

Armorking
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Kasım 25, 2011, 11:01:40 ÖÖ »

48 saat sürecek arkadaşlar..face de yayınladılar.

Başkalarına imrenme,çok kimseler var ki senin hayatına imreniyorlar....(Hz. Mevlana)....
MasK
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Kasım 25, 2011, 11:04:17 ÖÖ »

48 saat sürecek arkadaşlar..face de yayınladılar.
tamamdır savas bıttı adamlar kazandı.. Kazanan İttifak İo Yönetimi

Armorking
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Kasım 25, 2011, 11:07:30 ÖÖ »

fransız dorumda :
"L`accès à Imperia Online était temporairement impossible à cause d\'une panne dans le système de notre fournisseur d\'Internet. La page est déjà accessible, par contre les attaques seront arrêtées jusqu\'au demain, 26.11.2011, à 10:00 heure serveur, ce qui signifie:"
yani yarın saat 10:00 a kadar durduruldu

Başkalarına imrenme,çok kimseler var ki senin hayatına imreniyorlar....(Hz. Mevlana)....
MasK
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Kasım 25, 2011, 11:09:06 ÖÖ »

fransız dorumda :
"L`accès à Imperia Online était temporairement impossible à cause d\'une panne dans le système de notre fournisseur d\'Internet. La page est déjà accessible, par contre les attaques seront arrêtées jusqu\'au demain, 26.11.2011, à 10:00 heure serveur, ce qui signifie:"
yani yarın saat 10:00 a kadar durduruldu
24 saat ozman 24 saat once yapılan saldırılarda iptal edilsin.. Benim saldırım iptal ediliyse...

efe34
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Kasım 25, 2011, 11:10:02 ÖÖ »

bu saldırmazlık konusu nedir biri bana açıklaya bilirmi acaba?
Armorking
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Kasım 25, 2011, 11:13:31 ÖÖ »

bu admin nerede yaw..diğer yabancı forumlarda hemen açıklama getiriliyor..biz olay bittikten sonra,mevzuyu öğreniyoruz..
biri açıklama yapsın lütfen...ne zamana kadar oyun donduruldu..

MasK
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Kasım 25, 2011, 11:15:15 ÖÖ »

Bluese mail cektim

4 yıldır nasıl bı oyun anlamadım halende anlamıyorum.. Saldırılar iptal ediliyor haberimiz yok.. Oyuna giremiyoruz neden giremiyoruz haberimiz yok..

İttifak savasında karsı tarafa yapmıs oldugum saldırı ıptal edilip geri cekiliyor haberim yok.. Ozman 24 saat once ittifağıma yapılmıs saldırıların hepsi geri cekilsin.. Ve ittifak savası tekrardan baslasın.. Simdi dersin mümkün değil. Ozman ittifağımda zarar gormuslerın hepsinin zararını karsılayın buda mumkun değil.. fransızlar dıyorkı 24 saat biri diyor 48 saat ama türklerde hic bir duyru yok... 24 saat veya 48 saat surecekse bız ıttıfak savasını kaybettık zararımızı da kımse odemıyecek.. Cok iyi bir oyun yonetimi-yöneticisiziniz .. Duyarlılıgınızdan dolayı hepinize minettarım.. Sağolun var olun

ve bu arada bu hafta 3 tane mail attım hic birine cevap gelmedi.. yanı bir yıl ara verdim bu oyuna gercekten değiştirmemiş kendini herzamanki blues tebrik ederim..
« Son Düzenleme: Kasım 25, 2011, 11:22:10 ÖÖ Gönderen: MasK » Kayıtlı

efe34
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Kasım 25, 2011, 11:16:14 ÖÖ »

oyun neden donduruldu hadi donduruldu da bu konuda oyuna gelen bir mesaj olsaydı açıklayıcı ona göre davransaydık.
Armorking
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Kasım 25, 2011, 11:26:32 ÖÖ »

romanyalıların formunda da açıklandı :
"Accesul la Imperia Online a fost temporar indisponibil din cauza unui incendiu la instalatia furnizorului nostru de internet.Jocul este din nou disponibil dar atacurile vor fi oprite până mâine,26 Noiembrie 2011, la ora 10 ora serverului (GMT+2), ceea ce implică faptul că: -Toate atacurile trimise înainte de suspendare vor fi anulate, armata atacatoare se va întoarce în provincia de unde a fost trimisă. -Toate razboaiele, breslele, planul premium vor fi prelungite cu timpul suspendării, -Întreținerea armatei atât în deplasare cât și acea aflată acasă va fi oprită, dar este posibil ca întreținerea să apară la statistici. Imperia Online iși cere scuze pentru neplăcerile create" yarın saat 10:00 a kadar.

MasK
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Kasım 25, 2011, 11:27:46 ÖÖ »

romanyalıların formunda da açıklandı :
"Accesul la Imperia Online a fost temporar indisponibil din cauza unui incendiu la instalatia furnizorului nostru de internet.Jocul este din nou disponibil dar atacurile vor fi oprite până mâine,26 Noiembrie 2011, la ora 10 ora serverului (GMT+2), ceea ce implică faptul că: -Toate atacurile trimise înainte de suspendare vor fi anulate, armata atacatoare se va întoarce în provincia de unde a fost trimisă. -Toate razboaiele, breslele, planul premium vor fi prelungite cu timpul suspendării, -Întreținerea armatei atât în deplasare cât și acea aflată acasă va fi oprită, dar este posibil ca întreținerea să apară la statistici. Imperia Online iși cere scuze pentru neplăcerile create" yarın saat 10:00 a kadar.
sağolasın kardeş admin beyin yapmadıgını sen yapıyorsun helal olsun valla

Armorking
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Kasım 25, 2011, 11:28:12 ÖÖ »

sağolasın kardeş admin beyin yapmadıgını sen yapıyorsun helal olsun valla
eyw. *rose* *rose*

Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!