Imperia Online Turkey  
Mayıs 17, 2024, 12:11:27 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Anket
Soru: 2012 ŞAMPİYONU
GALATASARAY
FENERBAHÇE
BEŞİKTAŞ
TRABZONSPOR
BURSASPOR

Sayfa: 1 ... 157 158 [159] 160 161 ... 203   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: FUTBOL  (Okunma Sayısı 457426 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
omerr
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2370 : Ağustos 06, 2010, 07:44:00 ÖS »

walla bence aynisi besiktasa olcak Smiley besiktasliyim hemde takimi cok severimde su demiroreni hic sevmiyom getirdigi her adam fiyasko Smiley
omerr
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2371 : Ağustos 06, 2010, 11:12:53 ÖS »

fiyasko dediğin guti mi quaresma mı? Smiley
bence ikisi olur Sad zaten yonetimin karli ciktigi bi carew var aldigi paradan biraz daha pahali satti tabi reklam ,forma gelirleride kar kaldi ama yaptigi transferin yuzde 80 i hep zarar Sad
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2372 : Ağustos 06, 2010, 11:16:13 ÖS »

gerçekten bjk bu kadar parayı nerden buluyor anlamıs değilim
omerr
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2373 : Ağustos 06, 2010, 11:17:05 ÖS »

gerçekten bjk bu kadar parayı nerden buluyor anlamıs değilim
demiroren ve babasi yetmez mi sirf onlara 40milyon dolar borc vardi son yil bu yil ne kadar olmus bilmiyom Smiley
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2374 : Ağustos 06, 2010, 11:28:56 ÖS »

bu transfer sezonunda transferlerden en çok gelir elde eden türk takımı galatasaraymış alınan oyuncular ucuz satılanlar iyi para yaptı Smiley 14milyon mu ne kazanmış dünya sıralamsında 14. Smiley

araplar saolsun   *hihi*
_-PapiTo-_
Ziyaretçi
« Yanıtla #2375 : Ağustos 10, 2010, 03:54:59 ÖS »

Fenerbahceden Guiza'nın alinmasini isteyen Blackburn Rovers Teknik Direktörü Sam Allardyce, sağlık kontrolünden gecirildi...   *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
omerr
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2376 : Ağustos 10, 2010, 05:12:45 ÖS »

Fenerbahceden Guiza'nın alinmasini isteyen Blackburn Rovers Teknik Direktörü Sam Allardyce, sağlık kontrolünden gecirildi...   *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Grin Grin
samast
Ziyaretçi
« Yanıtla #2377 : Ağustos 11, 2010, 03:11:08 ÖÖ »

*freak* *freak*
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2378 : Ağustos 15, 2010, 09:14:15 ÖS »

glatasaray geçen sezon cok aptalca oynuyordu ve bunun sebebinin bikac oyuncudan kaynaklandıgını dusunuyordum onlar mehmet servet ve canerdi mehmetle caner takımdan ayrılınca bi umut dogdu içime fakat bu svıas macında gordum ki galatasarayda daha cok salak oyuncu varmıs bunları tek tek tespit ettım soylım ısımlerini
servet-hakan balta-ayhan-ali turan
bu oyuncular gönderilip yerlerıne lucas neil gibi hem çok iyi defans hemde yanında ekstra iyi pas yapabılen oyuncular alınmadıkca galatasaraydan bi cacık olmaz
rijkardın bu durumda bi sucunun oldugunu sanmıyorum cunku geçen sezon stadda mac ızlerken sık sık onu takıp edıyordum defansa pas yapmasını soyluyor fakat servet gibi kazmaya top gelınce dırekt yaratanına sıgnırak topa vuruyor ve top kaybı yapıyordu
adamın oturtmak ıstedıgı bir sistem var ve bu sıstemın en onemli yanı defans ve libero mevkıleridir
cunku bu sıstemde ataklara pas yaparak baslanır e atak nerden baslar? defanstan... fakat bızım salak defans okadar pas yapmaya ozurlu ki atak baslatamıyor bu yuzden ondeki yetenekli oyuncular atak baslatmak ıcın defansa geliyor ama bu durumdada onde gol atıcak oyuncu kalmıyor..
neyse uzun lafın kısası galatasaraya defanstada ataktada iyi oyuncular lazım yonetımın acıl transfer yapması lazım cok geç kalındı...
0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2379 : Ağustos 15, 2010, 10:06:34 ÖS »

glatasaray geçen sezon cok aptalca oynuyordu ve bunun sebebinin bikac oyuncudan kaynaklandıgını dusunuyordum onlar mehmet servet ve canerdi mehmetle caner takımdan ayrılınca bi umut dogdu içime fakat bu svıas macında gordum ki galatasarayda daha cok salak oyuncu varmıs bunları tek tek tespit ettım soylım ısımlerini
servet-hakan balta-ayhan-ali turan
bu oyuncular gönderilip yerlerıne lucas neil gibi hem çok iyi defans hemde yanında ekstra iyi pas yapabılen oyuncular alınmadıkca galatasaraydan bi cacık olmaz
rijkardın bu durumda bi sucunun oldugunu sanmıyorum cunku geçen sezon stadda mac ızlerken sık sık onu takıp edıyordum defansa pas yapmasını soyluyor fakat servet gibi kazmaya top gelınce dırekt yaratanına sıgnırak topa vuruyor ve top kaybı yapıyordu
adamın oturtmak ıstedıgı bir sistem var ve bu sıstemın en onemli yanı defans ve libero mevkıleridir
cunku bu sıstemde ataklara pas yaparak baslanır e atak nerden baslar? defanstan... fakat bızım salak defans okadar pas yapmaya ozurlu ki atak baslatamıyor bu yuzden ondeki yetenekli oyuncular atak baslatmak ıcın defansa geliyor ama bu durumdada onde gol atıcak oyuncu kalmıyor..
neyse uzun lafın kısası galatasaraya defanstada ataktada iyi oyuncular lazım yonetımın acıl transfer yapması lazım cok geç kalındı...
*bravo* *bravo* *bravo*

abksfl
slapi
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2380 : Ağustos 16, 2010, 08:53:57 ÖÖ »

kızmayın galatasaraya memleketimin yeteneklerinden kaynaklandı Smiley

Dünya üç beş bilgisizin elinde; Onlarca bilgi güya kendilerinde.
Üzülme; Eşek Eşeği beğenir: Hayırlar vardır sana kötü demelerinde.
_-PapiTo-_
Ziyaretçi
« Yanıtla #2381 : Ağustos 16, 2010, 10:29:43 ÖÖ »

ben takımımdan memnum.  4-5 tane as oyuncumuz yoktu. + çimin suni çim olması bizi kötü etkiledi ama karşıdaki takımda fena değildi. Smiley

bu sene ya trabzon yada fenerbahçe şampiyon. ama fenerbahçenin 1 kaç eksiği kaldı onlarıda tamamlarlarsa belki ueaf yı da alırız.  Smiley
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2382 : Ağustos 16, 2010, 12:58:41 ÖS »

bu sene ya trabzon yada fenerbahçe şampiyon. ama fenerbahçenin 1 kaç eksiği kaldı onlarıda tamamlarlarsa belki ueaf yı da alırız.  Smiley

alırsınız Wink
_-PapiTo-_
Ziyaretçi
« Yanıtla #2383 : Ağustos 16, 2010, 01:52:27 ÖS »

söylentilere göre fenerbahçe robinho yu almış. Fakat 2 yabancı oyuncuyu sattıktan sonra transferi açıklayacaklarmış.  Smiley
sertan1973
S e r X
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2384 : Ağustos 16, 2010, 08:03:45 ÖS »

söylentilere göre fenerbahçe robinho yu almış. Fakat 2 yabancı oyuncuyu sattıktan sonra transferi açıklayacaklarmış.  Smiley

Robinyo' yu almadıklarını resmi olarak açıkladılar... Sad

Cool

TD 2 - Diyar 23 - 10.01.2009 NET DEĞER LİDERİ
Sayfa: 1 ... 157 158 [159] 160 161 ... 203   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!