Imperia Online Turkey  
Mayıs 09, 2024, 12:03:50 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 [3]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: justus dan inciler  (Okunma Sayısı 8763 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
_muptiii_
Ziyaretçi
« Yanıtla #30 : Kasım 13, 2007, 06:48:10 ÖS »

ya bıraksana justus hepimiz birilerinden bişeler öğrendik ben hergün chatte elli kişiye birşey öğretiyorum ama ben onların hocası olarak görmüyorum kendimi herkesin bilmediği birşey vardır ayrıca birisi bana bişeyler öğretti diye de lafımı esirgeyecek değilim kimseden de esirgemesini beklemem halen hadsiz hadsiz yanıt veriyorsun dili bozuk çocuk falan neyse Allaha emanet olun !
_JuSTuS__
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

_Optimus___justus_

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #31 : Kasım 13, 2007, 06:52:03 ÖS »

evet öyle olmak lazım... Smiley
kartal
Ziyaretçi
« Yanıtla #32 : Kasım 13, 2007, 06:52:20 ÖS »

Sen kimsin ki bana oyunu öğretiyorsun ? Sor soruştur seni, beni nasıl tanıyorlar? Yağmacı sahtekar justus. Grin

*hahaha* *hahaha* *hahaha* Biz konuşurken senin söylediğin bu lafları, şaka olsun iki gülelim diye söylüyordum. Muhabbettine söylediğim bu lafları sen buraya taşıyorsun. Vah haline ki ciddiye almışsın. Yazık.. Grin

Ama sen, huzurumuzdan kovuldun lafını sadece burada değil daha öncede söyledin. Seni seçtik de demiştin.  *hahaha*  Ben bunu da şaka diye söylüyorsun sanıyordum. Ama sen ciddiymişsin. Dedim ya uçmuşsun sen.  *hahaha*  justus harikalar diyarında devam ediyor.  *freak*    *hahaha* *hahaha* *hahaha*
_JuSTuS__
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

_Optimus___justus_

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #33 : Kasım 13, 2007, 07:00:13 ÖS »

yazıklar olsun sana !! sen haddi çok aştın...
bizim senin gibi bir evladımız yok artık...
biz kıvıranları değil,doğruyu konuşanları severiz...
ultrakodak
Ziyaretçi
« Yanıtla #34 : Kasım 13, 2007, 07:15:49 ÖS »

Grin Grin Grin Grin :Djustus sn ne çabuk evlendinde evlatların oldu Grin Grin Grin Grin
kartal
Ziyaretçi
« Yanıtla #35 : Kasım 13, 2007, 07:21:39 ÖS »

yazıklar olsun sana !! sen haddi çok aştın...
bizim senin gibi bir evladımız yok artık...
biz kıvıranları değil,doğruyu konuşanları severiz...

*hahaha* *hahaha*
_kubilay_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #36 : Kasım 13, 2007, 07:24:10 ÖS »

ahh justus, emegine ve şanına yazık ettin şimdi. sen kendin diyorsun benim öyle bişeye ihtiyacım yok diye.  senin öyle bir hileye ihtiyacın yok(tu). ama bugünden sonra durumun deyişecek. şanın tamamen kırıldı ve tıpkı senin nufusu şuanda kırdıkları gibi. yani dillere destan ekonomin 48 saate içinde harcanıyor. ne geregi vardı böyle bişey yapmanın? forumlarda hileye hayır kampanyası yürüttün, bizde arkandaydık bu kampanyada. organize bir hareket olarak değerlendirildi bu olay. vede şimdide seni utanç tablosunda görmek........ Cry neyse geçmiş olsun...
_JuSTuS__
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

_Optimus___justus_

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #37 : Kasım 13, 2007, 08:06:04 ÖS »

ben bunu sizin için yaptım,herkes için...bir iki ay daha bekleyip zaten üstün olan ekonomimi biraz daha kuvvetlendirip bende kendi adıma kapitalist savaşlar yapar 20 tane de madalya alırdım...ve burada benim karşımda kimse duramazdı...ama ben ne yaptım ? kendime yediremedim bunu...dünyaya yuttururdum o madalyaları ama kendimi yiyip bitirirdim ben gerçekten kazanamadım diye...ve ben ekonomistleri kendime göre haklı olarak kısıtladım ve and olsun tekrar kısıtlayacağımda...ben bunu adalet için yaptım, şimdi de adım hileciye mi çıktı ? Smiley peki öyle olsun...işiten kulaklar işitsin,işitemeyenlerde sussun...bende susuyorum artık...
« Son Düzenleme: Kasım 13, 2007, 08:09:18 ÖS Gönderen: _JuSTuS__ » Kayıtlı
_kubilay_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #38 : Kasım 13, 2007, 08:52:46 ÖS »

eğri oturalım dogru konuşalım justus. hem küsmeye gerek yok zaten. forum burası. sözle muhabbet edemiyoruz. o yüzden sussakda yazıyla fikirlerimizi paylaşacaz.  Smiley banlanmanla ilgili= herkesa hata yapar ve sende yapmışsın işte. ama haksız oldugun yerler çok fazla. mesela,  beni kızdıran şey senle konuşurken bana "yaw X2 imde kimse yok, ben kime saldıracam" diyordun, şimdide ekonomistimiz, onları yağmalıyormuş pears nickiyle.. tabi kimsenin olmaması normaldir X2 inde onları yağmalarsan.  Smiley işte filmin bu kısmı olmamış. oyunu kendi kendine zevksiz hale getirdin üstünede banlandın. international forumda modlarla papaz olduk, sırf hile yapan sahtekar oyuncular banlansın silinsin diye üzerlerine beraber gittik..şimdide yanımızdaki arkadaşı utanç tablosunda görüyoruz....  Embarrassed neyse oyuna dönelim.... şuanda haritana bakmaya içim elvermiyor. o kale 7 lerinin taş masrafı sana bir +48 saat olarak daha yansıyacak. x2 indeki 3-5 kişiyede 48 saatlik üretimin çalışıyor şuanda.  240 binlerdeki nufus nerelere inmiş. o yağmalanan eyaletlerindeki kaybettigin nufusların asker yapsaydın ve bu  hileyi yapmasaydın, zaten diyarı 5 ayda bitirirdin. ama şimdi ne oldu? 50 değil 500 madalya alsanda millete mazeret verdin.. neyse.. yapacak bişey yok.  48 saat ödülün var. 2 gece rahat rahat uyursun. Smiley
kartal
Ziyaretçi
« Yanıtla #39 : Kasım 13, 2007, 09:33:25 ÖS »

*hahaha* *hahaha* 1 hafta önceki olaya döndü. Küfrettim, ama vatanım için küfrettim.  *freak*

Bunu kim yutar. Oyunu bilmeyen ve hile yaparak bir yerlere gelen aa33 ten hiçbir farkın yok. O adam silindiğinde ağzını açmadı, sen halen daha atıp tutuyorsun. Ya o da çıkıp, evet bende askeri oynayanlar için yaptım deseydi.  *hahaha*  *hahaha* *hahaha*

İstersen al bütün madalyalar senin olsun. Sana başarılı mı diyecekler. Ben sana ne diyeceklerini söyleyim. Sahtekar eğleniyor diyecekler. Evet bunu diyorlarda. Senin o çok beğendiğin uluslararası forumdaki herkes diyor ve herkes artık senin ne olduğunu biliyor. Kendini güldürdün dünyaya.  Grin  Bundan sonraki oyun sürecinde de ben yaptım ben ettim diyerek kendini göklere çıkarırsın. Ama bunu kim dikkate alır? Sen artık o sahtekar damgasını yedin. Evet sen kralsın, hilecilerin kralı justus.   *hahaha*
_JuSTuS__
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

_Optimus___justus_

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #40 : Kasım 13, 2007, 09:33:32 ÖS »

http://www4.imperiaonline.org/forums/tr/index.php?topic=183.0

""" 7 - Hile yapanları herkesin gözü önünde şikayet etmeyin. Eğer kişi yada kişilerin hile yaptıklarını düşünüyorsanız onları özel mesajla herhangi bir moderatöre yada direkt support a iletin."""

benmiyim acaba utanması gereken yoksa bu tip konuşma tarzından dolayı senmisin işini iyi yapan moderatör çocuk ?
sen benimle herkesin önünde böyle konuşurken hiç utanmıyormusun Huh? bence sen uçmuşun kartal,git bir aynaya bak..iyi değil senin durumun...
senin dilin bana çok hafif oğlum...sen benim tokatımı bir ye 2 gün yataktan kalkamazsın  Smiley
hadi aslanım,hadi evladım sus bakayım artık...haddi çok aştın sen...!
« Son Düzenleme: Kasım 13, 2007, 09:57:01 ÖS Gönderen: _JuSTuS__ » Kayıtlı
kartal
Ziyaretçi
« Yanıtla #41 : Kasım 13, 2007, 09:51:42 ÖS »

Evet şikayetimi herkesin önünde etmedim ben.  Grin Bu bir şikayet değil zaten. Ceza aldıktan sonraki aşama oluyor bu.   *hahaha* *hahaha* Senin o çok beğendiğin uluslararası forumda, moderatörlerin yaptığı hileler hakkında bile yazılar çıkıyor. Takip etmek lazım. Bu forumu internasyonal forum seviyesine çıkarmamız gerekir diyen sen değil miydin?  *hahaha*

Kuralları bu kadar iyi bilen justus niye bu kurallara uymadı acaba?

1.1 Nezaket kurallarına uygun davranmak zorunludur! (3-4 mesaj önce bu kurala uymadın)
1.2 Bir sorununuz olduğunda yapıcı bir şekilde aktarınız, saldırıda bulunmayınız (moderatörlerle ilgili konularda, ciklet gibi çiğnedin durdun aynı lafları)
1.6 Her oyuncunun sadece bir tane hesap açma hakkı bulunmaktadır.Multi hesap ban sebebidir.(Buna uymadığın aşikar zaten  *hahaha* *hahaha* *hahaha*)
2.12 Adminlerin ve moderatörlerin hareketleriyle ilgili açılmış olan herhangi bir konu silinir veya kilitlenir.(Bunu 2-3 tane konu açarak ihlal ettin)

Hile konusunda da böyleydin sen zaten. Sahtekarlık yapmayın dedin, adamlara onca laf söyledin; ama yine kendin yaptın. Burada da böylesin. Kuralları öğretmeye çalışıyorsun ama daha kendin uygulamıyorsun.  *hihi*
_JuSTuS__
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

_Optimus___justus_

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #42 : Kasım 13, 2007, 10:08:44 ÖS »

şu an iyi değilsin kartal !
git bi duşa gir,yüzünü falan yıka,kendine gel,sen iyice kendini kaybettin...
sen nasıl konuşuyorsun oğlum benimle herkesin önünde böyle,nasıl bu kadar dönebildin ?
oğlum farkedemiyormusun beni değil kendini düşürüyorsun şu anda...
git bi yüzünü yıka öyle konuşalım seninle...ben her zaman abiliğimi yaptım di mi ?,yine yaparım...çünkü sen bana benziyorsun  Smiley ama çok nankörsün be oğlum... Smiley seni bu yüzden huzurumuzdan kovduk...sen ilk önce bir kendinle hesaplaş,gerçekleri kabullen öyle gel bize...ben seni yine alırım yanıma...ben yok etmektense affetmeyi tercih ederim...ama olmayacak gibiyse yok da ederiz...
« Son Düzenleme: Kasım 13, 2007, 10:25:55 ÖS Gönderen: _JuSTuS__ » Kayıtlı
kartal
Ziyaretçi
« Yanıtla #43 : Kasım 13, 2007, 10:43:58 ÖS »

Senin yanında olmayı isteyen kim. Sahtekarlarla işim olmaz benim. Şu huzurumuz (justus harikalar diyarı) falan muhabbetini bence kes artık. Saçmalama boyutundan çıktı artık bu söylediklerin. Anlıyorum yaşın gereği kabullenemiyorsun ama bu kadar da küçük düşürme kendini. Şu anda ki psikolojik durumunu da biliyorum. Kralım, kralım diye atıp tutarken birden yerle bir oldun. Tüm herkesin sana bakışı değişti. Artık oyunu bilen biri değil sahtekarın biri duruyor karşılarında. Bunu yaptıklarının bir cezası olarak değerlendirmen gerekir. Senin oyuna bakış açın değişmiş. Gerçekle sanal alemi karıştırıyorsun. Sana verilen bu 48 saatlik tatil süresince kapat herşeyi. Oyundan, forumdan bir süre uzak dur. Sağlığını düşünerek bu başlığı da kilitliyorum.

Sayfa: 1 2 [3]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!