Imperia Online Turkey  
Mayıs 19, 2024, 01:37:15 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 7   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ŞİKE ORTAYA ÇIKIYOR..  (Okunma Sayısı 12515 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Temmuz 04, 2011, 11:57:14 ÖÖ »

carsberg bilgileri nerden alıyon? dünden beri takip ediyorum da bu olayı hiçbir yerde görmedim senin dediklerini.. hangi 10 maç acaba şimdi çok merak ettim valla
carlsberg
Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : Temmuz 04, 2011, 12:15:37 ÖS »

carsberg bilgileri nerden alıyon? dünden beri takip ediyorum da bu olayı hiçbir yerde görmedim senin dediklerini.. hangi 10 maç acaba şimdi çok merak ettim valla
dostum nerden takip ediyosun internet sitelerinin hangisine girersen gir dediklerimi bulursun. Takip ediyorum dediğin televizyonda söylenenlerse dediklerimi anca akşam spor haberlerinde izlersin..
zagor_61
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK TRABZONSPOR

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Temmuz 04, 2011, 03:26:12 ÖS »

gerek yok baba bunlara nasılsa ortaya çıkar aklanırız.biz malız hakketen afedersiniz denizlide kaybetiğimiz zmn bunu yapmadık.ama fener olunca şike mike burakın bu dalgaları.9 puan öndeydin ağlak herif  okadar gol kaçırdılar ettiler.neyse sonuç belli olacak ilk ts maçına gelemzler zaten kadıköye.türk futbol tarihinde olmayan olaylar olur.yeterki bi tsli görmiyim
   aslanlar gibi bi TRABZONSPORLU var karşın da hangi ildesin hemen oraya yanına sapına kadar trabzonsporlu taraftarlar yıkarım ben trabzondayım sende aynısını yapabilirmisin Huh?? BİZE HERYER TRABZON  bu aklına iyice yazzzzz Smiley))

sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

oяιgιиαℓ ρяσfιℓє ® ║▌│█│║▌║││█║▌║▌||||||║

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Temmuz 04, 2011, 05:16:50 ÖS »

aslanlar gibi bi TRABZONSPORLU var karşın da hangi ildesin hemen oraya yanına sapına kadar trabzonsporlu taraftarlar yıkarım ben trabzondayım sende aynısını yapabilirmisin Huh?? BİZE HERYER TRABZON  bu aklına iyice yazzzzz Smiley))
Samsunspor taraftarıda burası her yer değil Şehr-i SAMSUN diyor ne olacak şimdi.....?

başka yeri bilmem ama Samsun'a gelin çiflik caddesine bize her yer trabzon diye bağırın elinizde bayrak olsun... test edelim ne oluyor  Wink  Grin
« Son Düzenleme: Temmuz 04, 2011, 07:48:09 ÖS Gönderen: sniper » Kayıtlı

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku
[██████████████████] 100%

Romantik [ Sadece Birine ]

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
HayaLeT_
Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : Temmuz 04, 2011, 05:33:07 ÖS »

Samsunspor taraftarıda burası her yer değil Şehr-i SAMSUN diyor ne olacak şimdi.....?

başka yeri bilmem ama Samsun'a gelin çiflik caddesine bize her yer trabzon diye bağırın elinizde bayrak veya üzerinizde forma olsun... test edelim ne oluyor  Wink  Grin
Grin *hahaha* *hahaha*
engiinn
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Temmuz 04, 2011, 05:43:17 ÖS »

aslanlar gibi bi TRABZONSPORLU var karşın da hangi ildesin hemen oraya yanına sapına kadar trabzonsporlu taraftarlar yıkarım ben trabzondayım sende aynısını yapabilirmisin Huh?? BİZE HERYER TRABZON  bu aklına iyice yazzzzz Smiley))
Hocam giresunda da vardı oyle bıze her yer trabzon dıye bagıranlar sonra burası her yer değil giresun dediler bunları dövdüler evlerine gittiler..
ithake
Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : Temmuz 04, 2011, 06:33:15 ÖS »

Futbol dünyası bence bagırsaklarını temizliyor hangi takımın ne oldugu önemli degil bence. Takımlar ve camialarını kendi çıkarları için kullanan kim varsa temizlenmeli. Göz altında aziz yıldırım oldugu için onun üzerinden örnek vereyim. İki yıl şampiyonlugu son anda kaçırdık taraftar stadı yaktı bizde bunu yaptık dese ne olur. Camiası çıkıp arkadaş biz senden bunumu istedik der mi?Huh? Peki dedi diyelim şunu sorgularmı arkadaş sen bunu bu camiada var olmak camiadan aldığın güçle ülkede söz sahibi olmak için yaptın der mi ?? Bundan sonra savcılık elindeki dosyanın gücü ile cezaları verir ancak yasadan önce olan biten kişilerin camialarda güç sahibi olmak için yaptıklarını araştıramaz bile. Şuan yaşananlar açılan dava aslında geçmiştede açılabilirdi. Futbol yasası yeni olabilir ancak geçmişte bu tür olayları tsk da olan yasalarlada halledebilirlerdi.
carlsberg
Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : Temmuz 04, 2011, 07:01:45 ÖS »

Keşke sadece şuanki olaylarla sınırlı kalmasa ithakenin de dediği gibi. Eğer incelemeye başladıysan tüm takımları al. Ben kendi tuttuğum takımın da incelenmesini istiyorum. çamur atamazlar o. Birşey varsa cezasını çeker. Ama eğer herhangi bir olay olmazsa hiç kimse takımıma çamur da atamamış olur.. Başlamışken tam yapsınlar. Özellikle Diyarbakırspor, Ankaraspor, Ankaragücü, Adanaspor bu takımları incelesinler bakın daha ne olaylar çıkar ortaya. Diyarbakırspor'un son 15 yılını inceleseler ülkenin sorunlarını bile çözerler derin devlete kadar gider ucu Smiley
ithake
Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : Temmuz 04, 2011, 07:14:54 ÖS »

Çogumuzun bilmedigi tanımadıgı insanlar bi anda bi kulüpte görev almaya başlıyor. Sonra bi bakıyorsunuz görev alan pek çok siyasi işadamı yada ülkede söz sahibi olabilecek kişilerle temasa girmiş süreç ilerledikçe ülkede dokunulmaz denen elitte yer almış. Bi gün yataktan kalkıp tv yi açıyorsunuz elit denilen ayak takımı muamelesi görüyor. Sonra onun yerini bi başkası alıyor. Tartışmak amacı ile degil ama bi araştırın sadettin saran, cem uzan bu herifler bizlere sunulmadan önce nerde ne yaparmış. Biz ne yapıyoruz taraf olup cepheleşiyoruz birileri almış cambazın ipini oynatıyor bizede cambaza bak deniyor.
SkiER
SiCiL
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #24 : Temmuz 04, 2011, 07:17:01 ÖS »

aslanlar gibi bi TRABZONSPORLU var karşın da hangi ildesin hemen oraya yanına sapına kadar trabzonsporlu taraftarlar yıkarım ben trabzondayım sende aynısını yapabilirmisin Huh?? BİZE HERYER TRABZON  bu aklına iyice yazzzzz Smiley))
HER YER LEŞ GİBİ HAMSİ KOKUYOR. "   Grin Grin Grin
Kadıköy'den geçiyodum taraftarlardan böyle bişey duymuştum paylaşıyım dedim.  Grin Grin Grin
« Son Düzenleme: Temmuz 04, 2011, 07:47:52 ÖS Gönderen: SkiER » Kayıtlı

engiinn
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #25 : Temmuz 04, 2011, 07:18:42 ÖS »

HER YER LEŞ GİBİ HAMSİ KOKUYOR. "   Grin Grin Grin
*hahaha*
sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

oяιgιиαℓ ρяσfιℓє ® ║▌│█│║▌║││█║▌║▌||||||║

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #26 : Temmuz 04, 2011, 10:09:31 ÖS »

sizde mi sattınız ?

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku

Romantik [ Sadece Birine ]

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
carlsberg
Ziyaretçi
« Yanıtla #27 : Temmuz 04, 2011, 10:13:53 ÖS »

sizde mi sattınız ?
he diğer maçları satın aldığınızı kabul ediyosun yani?
ithake
Ziyaretçi
« Yanıtla #28 : Temmuz 04, 2011, 10:17:11 ÖS »

Millet deveyi bırak deve sürüsünü götürüyor sizler havada karada denizde diyorsunuz. Cambaz demek hala ipte ve hala oynamakta
« Son Düzenleme: Temmuz 04, 2011, 10:55:49 ÖS Gönderen: ithake » Kayıtlı
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #29 : Temmuz 05, 2011, 06:51:06 ÖÖ »

bize her yer trabzon sloganına sinir oluyorum her şehrin insanı dünyanın herhangi bir yerini gezip orada takımının atkısını açabilir bu oranın trabzon olduğunu veya trabzona ait olduğunu göstermez bu slogan 3 büyüklerden kopmamak için kendilerini kandırmalarından ibarettir bence.

işin gücün tahrik-hakaret-kavga-şiddet ''Biliyorsan Konuş Örnek Alsınlar...Bilmiyorsan Susta Adam Sansınlar.'' böyle bi söz vardır bilir misin? boş boş konuşup milleti tahrik edeceğine susta adam sansınlar...!!!
*hihi*

Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 7   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!