Imperia Online Turkey  
Mayıs 06, 2024, 10:58:17 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 4 5 [6]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: diyarın son savaşı (mı?) fashion vs. 4ever  (Okunma Sayısı 18632 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
snellos
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #75 : Aralık 19, 2009, 11:03:27 ÖS »

evet snellos yüzünü gösterdin. lavuk ha. güzel laf. senin gibi eziğe yakıştı doğrusu.
ben yüzümü göstermedim lavuk kelimesinin anlamını biliormusun da konuşuyorsun neyse dahada girmeyem buraya herkez kendisine iyi baksın arkadaşlar oyundan kopmak için forumada girmemek lazım dostlarıma da düşmanlarımada yaşamlarında mutluluklar dilerim .....
c4nsu
Asii(cadıı) - Kontes Dracula
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

ya sen...?

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #76 : Aralık 20, 2009, 02:47:05 ÖÖ »

neticede bir oyunn..! tartışmanızı gerektirmez Smiley

"Kişi başına düşen 'insan' sayısı her geçen gün azalıyor."
FORUM HEPİMİZİNN...!

'Bana göre bir ceset, canlı bir bedenin taşıyamayacağı bir güzellik ve saygınlık taşır.'
J
Kelly
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #77 : Aralık 20, 2009, 05:07:16 ÖS »

Bencede Girme Bir daha artık Yüzsüzlüğün alemi varmı ? Git Oynamayı Öğren Sonra Konuş Buralarda.Beni Bilmesi Gereken Kişiler Biliyor.Eziklere Açıklama Yapacak Değilim Heralde ?

DİPNOT: Bu arada Eziklerin Avukatlıgını Yapmıyorum Bilgin Olsun.
imperialı
Ziyaretçi
« Yanıtla #78 : Aralık 20, 2009, 05:55:59 ÖS »

aksi adamsın timur.  Grin  Angry
Kelly
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #79 : Aralık 21, 2009, 03:27:58 ÖS »

Hiçbir Şey Bilmediği halde Burda gelip cene çalması sinirimi bozuyor.ona laf atıyor buna laf atıyor, oysaki bir gram oyun bilgisi yok. daha kücük bir çocuk olduguda belli ki biraz kızdırınca hemen dökülüyor lafları sıralıyor.

napayım serhat huyum Smiley
arwen
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

ben mevlana değilim önce adam ol sonra gel

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #80 : Aralık 21, 2009, 03:42:51 ÖS »

diyarın son savaşı yapıldı galiba ama forumda savaş devam ediyor  anlaşılan Smiley

İyi yaşlısı olmayan yerde iyi genç olmaz
Kelly
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #81 : Aralık 21, 2009, 03:54:06 ÖS »

Evet Oyundaki İttifak Savaşını Kazanamayınca, Savaşı Burdan Sürdürmeye Karar Verdiler Sanırım Smiley
puduhepa
merve
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #82 : Aralık 21, 2009, 06:12:39 ÖS »

Bir kere kelly'i 4ever davet etti,snellos sen yanlış konuşuyorsun.konuyla ilgili yazan bay ve bayan arkadaşlarımız da diyarla hiç ilgileri olmadığından dolayı gerçekler konusunda yorum yaparken daha dikkatli olurlar sa memnun olurum.burada ciddi emekler verildi.kavala ve dubdub gerçek savaşçılar.kelly'i ye gelince hem savaşçı hem de çok vefalı bir arkadaşımız.Bazı saçma sapan yazılanları esef le kınıyorum.Kartal7626 kadar da azimli oyuncu diyarlar da zor görünür.Aynı zaman da benim ilk oyun öğretmenim oluyor:) kendimi bu arkadaşlarım la birlikte geçirdiğim 1 yıl adına çok şanslı buluyorum. Konu hakkında da artık negatif bir şeylerden ziyade pozitif yazılar görmeyi tercih ederim.Diyar yeniden başladı.Bütün arkadaşlara bol şanslar dilerim. Smiley
imperialı
Ziyaretçi
« Yanıtla #83 : Aralık 21, 2009, 06:29:39 ÖS »

bende bu oyunu her ne kadar eskiden  oynamış olsamda ilk defa bu diyarda(td8)ittifaka üye oldum.oyunda bilmediğim çok şeyin olduğunu öğrendim.ne yalan söyleyeyim kelly den de çok şey öğrendim.önce savaştım.sonra aynı ittifakta savaştım.işi iyi bilen biri.ondan takipçiliği öğrendim.dürüst olmak gerekirse bencil olmamayı da öğrendim.o ayrıldıktan sonra dediğini yaptım.liderliği dönüşümlü olarak değiştirdim.keşke baştan yapsaydım.Neyse.yiğidi öldür hakkını yeme.bilgiler için saol timur.ama bil ki bende sana karşı hislerimi hep yüzüne söyledim.evet sinir ve uyuz bir adamsın dedim  Tongue .ama buna rağmen sevdim seni Smiley iyi bir rakip iyi bir dost ve çok ama çok akıllı bir oyuncusun.hırsını dizginlersen bu diyarda yukarılarda görüşeceğiz.belki aynı  ittifakta belki aynı yolda başka ittifakta belki de ters ittifaklarda.üçünde de zevkli günler yaşayacağımız kesin. bu sefer diyarda herkez çok dikkatli olacak gibi.sıkı bir sene geçireceğiz.herkese bol şans...  Cool
airepmi(serhat)
zorbeyy
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #84 : Nisan 17, 2010, 02:01:59 ÖÖ »

iyisi ve kötüsüyle herşey bitti artık
Napolion
Berkan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Napolion

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #85 : Nisan 19, 2010, 04:06:45 ÖS »

Bir kere kelly'i 4ever davet etti,snellos sen yanlış konuşuyorsun.konuyla ilgili yazan bay ve bayan arkadaşlarımız da diyarla hiç ilgileri olmadığından dolayı gerçekler konusunda yorum yaparken daha dikkatli olurlar sa memnun olurum.burada ciddi emekler verildi.kavala ve dubdub gerçek savaşçılar.kelly'i ye gelince hem savaşçı hem de çok vefalı bir arkadaşımız.Bazı saçma sapan yazılanları esef le kınıyorum.Kartal7626 kadar da azimli oyuncu diyarlar da zor görünür.Aynı zaman da benim ilk oyun öğretmenim oluyor:) kendimi bu arkadaşlarım la birlikte geçirdiğim 1 yıl adına çok şanslı buluyorum. Konu hakkında da artık negatif bir şeylerden ziyade pozitif yazılar görmeyi tercih ederim.Diyar yeniden başladı.Bütün arkadaşlara bol şanslar dilerim. Smiley

biz burdayız sen nerdesin abla:)

YÜZDE YÜZ TÜRK OLDUĞUN GÜN CİHAN SENİNDİR !! H.NİHAL ATSIZ !!
Sayfa: 1 ... 4 5 [6]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!