Imperia Online Turkey  
Mayıs 07, 2024, 07:29:12 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: kim var kim yok??  (Okunma Sayısı 2944 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ankara-cengiz
_YOZGATLI_
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

made in TÜRKİYE

Üyelik Bilgileri
« : Ocak 26, 2011, 12:53:55 ÖS »

selam arkadaşlar kimler var kimler yok ?? nasılsınız varmı bir değişiklik buralarda??

güzeli güzel yapan edeptir,edep ise güzeli sevmeye sebeptir..¨★★ •º°”˜¨ ★:^ ¨˜”°º• ★YOZGATLI★★•º°” ˜¨ :^ ¨˜”°º• ★★
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Ocak 26, 2011, 12:56:52 ÖS »

A.s çok sakin bu sıralar Sad
ankara-cengiz
_YOZGATLI_
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

made in TÜRKİYE

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Ocak 26, 2011, 12:58:19 ÖS »

bizim burçinle ikiniz karpuz kesmişiniz başkada bişey yok Grin

güzeli güzel yapan edeptir,edep ise güzeli sevmeye sebeptir..¨★★ •º°”˜¨ ★:^ ¨˜”°º• ★YOZGATLI★★•º°” ˜¨ :^ ¨˜”°º• ★★
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Ocak 26, 2011, 12:58:45 ÖS »

bizim burçinle ikiniz karpuz kesmişiniz başkada bişey yok Grin

He valla dogru söylüyorsun usta
ankara-cengiz
_YOZGATLI_
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

made in TÜRKİYE

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Ocak 26, 2011, 01:00:48 ÖS »

evet numan beylerde geldiler Wink yokmu arttıran Grin

torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Ocak 26, 2011, 01:04:20 ÖS »

oooo cengiz abim hoşgeldin senin yokluğunda forum bize kaldı ne yaplım karpuz bile kestik sonunda:))))))))
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Ocak 26, 2011, 01:05:04 ÖS »

oooo cengiz abim hoşgeldin senin yokluğunda forum bize kaldı ne yaplım karpuz bile kestik sonunda:))))))))

Grin Karpuz kelek çıktı ama olsun  Wink
ankara-cengiz
_YOZGATLI_
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

made in TÜRKİYE

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Ocak 26, 2011, 01:05:26 ÖS »

Grin iyi etmişiniz..sıkıldım yaa biraz takılıyım dedim..sizi görüncede konu açmak istedim Wink

F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Ocak 26, 2011, 01:06:52 ÖS »

Grin iyi etmişiniz..sıkıldım yaa biraz takılıyım dedim..sizi görüncede konu açmak istedim Wink

Bizde oyun ayrı muhabbet ayrıdır usta burada gırgır şamatamızı yaparız oyundada rakip olarak savaşırız  Wink yoksa nasıl eglenceli olucak bu oyun  Smiley
ankara-cengiz
_YOZGATLI_
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

made in TÜRKİYE

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Ocak 26, 2011, 01:08:08 ÖS »

Bizde oyun ayrı muhabbet ayrıdır usta burada gırgır şamatamızı yaparız oyundada rakip olarak savaşırız  Wink yoksa nasıl eglenceli olucak bu oyun  Smiley
ikinizde seviyeli ve sevdiğim kişilersiniz..zaten başka türlüsü şaşırtırdı beni ...

F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Ocak 26, 2011, 01:08:43 ÖS »

ikinizde seviyeli ve sevdiğim kişilersiniz..zaten başka türlüsü şaşırtırdı beni ...

Eyvallah  *rose*
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Ocak 26, 2011, 01:09:09 ÖS »

bu mevsimde bu kadar oluyor ne yapacan kelek melek idare edecen:)) cengiz abi ne yapıyorsun oynuyor musun? ittifak savaşı açasım var pandoraya ama mesafeler çok uzak sen ne diyon bu işe
ankara-cengiz
_YOZGATLI_
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

made in TÜRKİYE

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Ocak 26, 2011, 01:10:46 ÖS »

bu mevsimde bu kadar oluyor ne yapacan kelek melek idare edecen:)) cengiz abi ne yapıyorsun oynuyor musun? ittifak savaşı açasım var pandoraya ama mesafeler çok uzak sen ne diyon bu işe
aman burçin..v4 deme bana heleki diyar5 ve8 uzak olsun..ben d82 v5 takılıyorum süperde zevk alıyorum yetiyor bana..

F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Ocak 26, 2011, 01:10:55 ÖS »

Ben kelegi tercih ederim digeri bana yaramıyor Sad  piskolojimi bozuyor bana şeytan lazım  Wink
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Ocak 26, 2011, 01:15:38 ÖS »

al benden de o kadar abi nasıl diyar bilmiyorum valla.. sırf oyuna renk gelsin diye illegal le uğraşmaya başladık beleşe ittifak savaşı denk geldi kararsızım çok:))) senin fikrini alayım istedim özlemişim valla seni.. arada bakıyorum v5 e bu hızla gidersem 1 ay sonra koloni kuracam:)) ne işe yarıyormuş bakayım merak ediyorum:))) bütün diyarlar v5 olcakmış zaten mecbur öğrencez bu versiyon 5i:))
Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!