Imperia Online Turkey  
Mayıs 03, 2024, 04:16:03 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Anket
Soru: 2012 ŞAMPİYONU
GALATASARAY
FENERBAHÇE
BEŞİKTAŞ
TRABZONSPOR
BURSASPOR

Sayfa: 1 ... 172 173 [174] 175 176 ... 203   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: FUTBOL  (Okunma Sayısı 456383 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2595 : Mayıs 28, 2011, 01:08:30 ÖÖ »

GS İYİ YOLDA MERAK ETMEYİN  Smiley
iyi yolda olduğu kesin de yeterli olması çok güç bence.. gs nin başarısna gelince fenerin 9 puan gerisinde ilk yarıyı kapadı.. fener gevşek davrandığı için şampiyonluk gs ye gitti ilk sene.. ondan sonra zaten takım gaza geldi fener beşiktaş da saçmalayınca devamı geldi.. oturmuş kadron ve kaliteli yerlilerin varsa ilerlememek işten bile değil.. uefa kupasını aldığında bile şamiyonlar ligindeki performası berbattı uefa maçlarında çok güzel oynadılar ve gerisi geldi.. final maçı ise şanstı desek yanlış olmaz arsenal çok gol kaçırdı ama gs gol yemeden bitirebildi maçı.. penaltıyla kazandı işte.. büyük başarıydı ama öyle yerli kadro kolay kolay gelmiyor.. hala hakan ünsal ergün pembe hakan şükür bülent korkmaz yetişmedi bu ülkede.. gurbetçiler olmasa milli takım olmıcak nerdeyse..
tahsin18
NUMARAM DEĞİŞMEDİ HALA 1 NUMARAYIM..!
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

VERECEK CEVABIN YOK SUS VE İTAAT ET!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2596 : Mayıs 28, 2011, 09:35:35 ÖÖ »

size göre tesadüftür bize göre söke söke, sen rüyanda göremezsin kupa bizim müzemizde...

torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2597 : Mayıs 28, 2011, 09:46:27 ÖÖ »

şans dediğim o kaçan goller işte.. gs iyi savunma yaptı ama adamlar şansızlığını penaltı ayışlarında bile gösterdiler direğe nişanladılar sürekli.. geçen yıl da biz ts ile son maçı oynarken inanılmaz goller kaçırdık ve kazanamadık.. futbolda bunlar oluyor ama örneklerini çok nadir görürüz.. yoksa laf ettiğim falan yok kupaya finale kadar çok iyi top oynayarak gelmişti gs final maçını kazanmaları şanstı.. normal şartlarda o pozisyonlardan en az 1 tanesi gol olur Smiley arsenal gs den çok daha iyi bir takımdı o gün ve çok gol kaçırdılar dediğim şey bu.. gs aynı şekilde bu yıl fb ye yenildi yeni statta.. gs oynadı fener 2 tane yarım pozisyondan goller buldu ve yendi.. hiçbiriniz fb daha iyi top oynadı da haketti dememişsinizdir eminim.. ben demedim şahsen fb li olarak kötü oynadık şansımız yaver gitti dedim Smiley
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2598 : Mayıs 28, 2011, 10:15:49 ÖS »

Barça 3 - 1 M.U.  Dk 75

Ülke reklamıda yapalım Final oynayan iki takımın da ortak yönü THY  Smiley

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2599 : Mayıs 28, 2011, 10:58:11 ÖS »

sizce dünya karması çıkartsak bu barcelonayı yenenilir mi Grin Grin Grin
sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

oяιgιиαℓ ρяσfιℓє ® ║▌│█│║▌║││█║▌║▌||||||║

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2600 : Mayıs 28, 2011, 11:05:41 ÖS »

sizce dünya karması çıkartsak bu barcelonayı yenenilir mi Grin Grin Grin
adamlar uzay karması, dünya karması yemez onlara. Grin  villanın golü dünyalı işi değildi.  *black_eye* barca ş.liginde inşallah bizim gruba düşmez.  Wink

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku
[██████████████████] 100%

Romantik [ Sadece Birine ]

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2601 : Mayıs 28, 2011, 11:14:47 ÖS »

adamlar uzay karması, dünya karması yemez onlara. Grin  villanın golü dünyalı işi değildi.  *black_eye* barca ş.liginde inşallah bizim gruba düşmez.  Wink

Bana Göre önümüzdeki 5 yıl boyunca Barça sürekli final oynayacak gibi

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2602 : Mayıs 28, 2011, 11:18:55 ÖS »

Bana Göre önümüzdeki 5 yıl boyunca Barça sürekli final oynayacak gibi
O beş finalin en az 2 tanesini FENERBAHÇE ile oynarsa şaşırmayın. eğer çeyrek veya yarı finalde karşımıza çıkarsa erken final olur.  Grin

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2603 : Mayıs 28, 2011, 11:20:57 ÖS »

O beş finalin en az 2 tanesini FENERBAHÇE ile oynarsa şaşırmayın. eğer çeyrek veya yarı finalde karşımıza çıkarsa erken final olur.  Grin

İnşallah oynarlar  Wink

Ama gerçekler var Türk Takımları Doğru düzgün yönetilmedikleri sürece avrupada yarı Final bile hayal gibi Sad

torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2604 : Mayıs 28, 2011, 11:21:15 ÖS »

adamlar 1 metrelik boşluk görmesinler hemen cezayı kesiyorlar Grin Grin benim merak ettiğim bunlar bu takım kimleritakviye edecekler.. tek engel sakatlık çünkü alternatifi olan bir takım değil.. 2-3 tane kalbur üstü adam alırlarsa kim oynasa farketmez diyeceğiz.. ambargo koyacaklar bütün kupalara bu takım yaşlanana kadar Grin Grin
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2605 : Mayıs 28, 2011, 11:24:08 ÖS »

fenerbahçe çeyrek finale çıktığında evindeki herkesi yendiği için çıkmıştı.. ligin ikinci yarısı gol bile yemedik evimizde.. ben gruptan çıkacağımıza yürekten inanıyorum ne varki ne kadar ilerleyebileceğimiz barcelonayla ne zman eşleşeceğimize bağlı Grin kendimizi kandırmayalım play station oynasak belki yeneriz de gerçekte yenme ihtimalimiz arap çölüne kar yağma ihtimalinden daha düşük Grin Grin
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2606 : Mayıs 28, 2011, 11:26:42 ÖS »

adamlar 1 metrelik boşluk görmesinler hemen cezayı kesiyorlar Grin Grin benim merak ettiğim bunlar bu takım kimleritakviye edecekler.. tek engel sakatlık çünkü alternatifi olan bir takım değil.. 2-3 tane kalbur üstü adam alırlarsa kim oynasa farketmez diyeceğiz.. ambargo koyacaklar bütün kupalara bu takım yaşlanana kadar Grin Grin

Her ne kadar Türk Asıllı Futbolcuları Reel alsada benim gönlüm hep barçadan yana adamlar zevk veriyor Taraflı Tarafsız Herkesi mest ediyorlar Oyunlarıyla .

Oyuncuların nerdeyse tamamında yıldız edasına bile rastlayamıyorsun çok mütevazi bir takım Ne oldum Delisi degiller. O yüzdende guardiola kalırsa yeni sezonda öncelikle Profesyönellik anlayışı üst düzeyde olan futbolculara yönelecektir

sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2607 : Mayıs 29, 2011, 12:11:32 ÖÖ »

Her ne kadar Türk Asıllı Futbolcuları Reel alsada benim gönlüm hep barçadan yana adamlar zevk veriyor Taraflı Tarafsız Herkesi mest ediyorlar Oyunlarıyla .
Oyuncuların nerdeyse tamamında yıldız edasına bile rastlayamıyorsun çok mütevazi bir takım Ne oldum Delisi degiller. O yüzdende guardiola kalırsa yeni sezonda öncelikle Profesyönellik anlayışı üst düzeyde olan futbolculara yönelecektir
Bende barca'yı sevmiyorum, haz etmiyorum. madrid bana daha yakın daha sıcak geliyor. bu akşam m.united'ın kazanmasını istedim ama, aradaki kalite farkı çok fazlaydı. m.untd'ın atakları çok cılız kaldı.
fenerbahçe çeyrek finale çıktığında evindeki herkesi yendiği için çıkmıştı.. ligin ikinci yarısı gol bile yemedik evimizde.. ben gruptan çıkacağımıza yürekten inanıyorum ne varki ne kadar ilerleyebileceğimiz barcelonayla ne zman eşleşeceğimize bağlı Grin kendimizi kandırmayalım play station oynasak belki yeneriz de gerçekte yenme ihtimalimiz arap çölüne kar yağma ihtimalinden daha düşük Grin Grin
evet ben fenerbahçenin ş.ligi maçlarının bir kısmını tribünde izlemiştim o sezon çeyrek final chelsea maçı da dahil. olmayacak şey değil aslında ben bu seneden çok ümitliyim. emenike türkiyeyi aşan çok üst düzey bir forvet. bu söylediklerimi mutlaka unutmayın göreceksiniz neler yapabileceğini.bizim takımda barca veya madrid de oynayacak kalitede en az 4-5 futbolcu var zaten.defans ve ortasahaya 2 tane çok sağlam yabancı transfer ile bu sene olmasada 2-3 sene içinde çok büyük başarılara hazır ol derim...

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2608 : Mayıs 29, 2011, 12:18:48 ÖÖ »

ben transferlerden yana çok ümitliyim.. aynen katılıyorum sana bu yıl fenerbahçe epey başarı elde edecektir ama dediğim gibi bu barçayla eşleşene kadar Smiley bizim kaliteli yerliler ve aykut kocaman ayrılmayacak tabiki Smiley
tahsin18
NUMARAM DEĞİŞMEDİ HALA 1 NUMARAYIM..!
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

VERECEK CEVABIN YOK SUS VE İTAAT ET!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2609 : Mayıs 29, 2011, 12:29:02 ÖÖ »

biri barcayı durdursun  *xxx*

bu takımı hiç sevmiyorum  *black_eye*

Sayfa: 1 ... 172 173 [174] 175 176 ... 203   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!