Imperia Online Turkey  
Mayıs 08, 2024, 01:02:27 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 10 saatlik üretim çubuğu  (Okunma Sayısı 3166 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
mkbal
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Ocak 18, 2009, 06:03:55 ÖS »

Arkadaşlar 10 saatlik üretimimizin hesaplandığı çubuk çok nadirende olsa çıkıyor fakat genellikle kayıp nedenini bilen var mı?
cengizts
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Ocak 18, 2009, 06:07:57 ÖS »

evet premium olan hesaplarda böyle oluyor bendede cok nadir cıkıyor o cubuk premium oldugum icin pre bittigi zaman hiç kaybolmuyor oyun hatası sanırsam  Huh? Huh?
KleopatRa
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Ocak 18, 2009, 06:08:40 ÖS »

Oncelikle 10 saatlik uretimi kredin olursa alabilirsin - Eger ki kredin yoksa kaybolur , bazen gorunup gorunmemesine gelirsek loncalari yapıyorsundur 2 seviye yukselttiginde 10 kredi veriyor o zaman eger loncalari yapmazsan kredinde olmaz bu yuzdende 10 saatlik uretiminide alamazsın Smiley

Ben kendimden başka kimseden korkmam bu hayatta ya sen?
cengizts
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Ocak 18, 2009, 06:13:15 ÖS »

Ben loncalarla alakalı oldugunu pek sanmıyorum eski versiyon 4 te oynuyorum cunki orada lonca olayı yok premiumla ilgili olabilir reklamlar falan kalkıyor ama uretimde gorunmuyor  Huh? Huh? Huh?
KleopatRa
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Ocak 18, 2009, 06:14:50 ÖS »

O zaman eski sistemi pek fazla bilmiyorum

Ben kendimden başka kimseden korkmam bu hayatta ya sen?
airman_01
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Ocak 18, 2009, 06:19:32 ÖS »

yukarıda kırmızı yazı ile yazan 10 saatlik üretim miktarını üzerine tıklayıp kullanırsanız  yani açılan sayfadan satın alırsanız 24 saat süre ile bir daha çıkmaz  kullanım  zamanı 24 saatte birdir.
cengizts
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Ocak 18, 2009, 06:23:55 ÖS »

yukarıda kırmızı yazı ile yazan 10 saatlik üretim miktarını üzerine tıklayıp kullanırsanız  yani açılan sayfadan satın alırsanız 24 saat süre ile bir daha çıkmaz  kullanım  zamanı 24 saatte birdir.
Evet bu yuzden saolasın  Smiley uretim almadım daha ve yazı görünüyor alınca kaybolacakmı diye denemicem ama Smiley yagmadan cekecek uretimim kalmadı Smiley
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!