Imperia Online Turkey  
Mayıs 12, 2024, 07:21:37 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2 3 ... 12   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 2012 wordcup  (Okunma Sayısı 26177 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
hakannc
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Ekim 25, 2012, 12:06:24 ÖS »

Merhabalar,herkesin mubarek kurban bayramini kutlarim,
bildiginiz uzere wc2012 de bulgar ekibinde olacagim,yerimi garantiledim muhtemel ilk 3 e girerim,bulgar oyuncular oyunu birakacaklarini beyan edip,oynu birakmam veya attirmak icin bayagi ugras verdiler,ama kurallara uygun oldugundan dolayi,herhangi bir baski veya uyari gelmedi kimseden,tarafsizligina inandim bulgar adminlerin,diger oynadigim diyarlardanda ayrildim ve v6 oyun basliyana kadar daha oynamiyacagim,

Turk takimina gonulden basarilar dilerim,cok zor olacak kazanmak,birlik beraberlik kardeslik ortaminda oynamanizi temenni ederim,
guneyarjin
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

gelawej-orion-kartaca

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Ekim 26, 2012, 02:16:48 ÖÖ »

görüşmek üzere ustat.bol şans oralarda, v6da başladığında umarım yine seninle oynama şansını yakalarım *rose* *rose*

kar beyazı temiz değildir!!!
Alemdar54
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Ekim 28, 2012, 12:39:12 ÖS »

S.a Arkadaşlar Öncelikle herkesn kurban bayramını kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim...
Worldcup da stratejilerin saglam belirlenmesi gerekiyor bunu daha önce katılmış arkadaşlar bizden daha iyi bilirler o yüzden ırk secimini ve ilk 15 de tutunan arkadaşları buraya davet ediyorum burda konuşarak iyi planlar yapıp hedefi belirleyip amacımıza ulaşabilirz herkese iyi oyunlar..
Alemdar54
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Ekim 28, 2012, 12:47:45 ÖS »

Arkadaşlar ben gökhan alemdar
Spirit2012 Sungur67 Alemdar54 Efeece Ramcey Warrior2323 ve Usta_ bu arkadaşların hepsini cok iyi tanıyorum ustanın sahibi de oyunu bıraktıgı icin bizim aramızda tecrübeli kimse bulunmamakdadır gecen yıl worldcup da olan arkadaşlar bize ilk başlangıclarda bildikleri tiyoları verirlerse hepimizin yararına olacaktır...
mesala qualifikasyonda biz hiçbirşey bilmeden 1234 eyaletleri ihlak ettik hızlı gelişmemizde sıkıntı yarattı bunun gibi bizim bilemeyecegimiz ve ustaların bildigi  bilgilere ihtiyac var paylaşımlarınızı bekliyorm iyi oyunlar
sungur67
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Ekim 28, 2012, 12:58:35 ÖS »

merhaba arkadaşlar burada konuşup neler yapmamız gerektiğine karar verelim
falcatams
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Ekim 28, 2012, 01:04:51 ÖS »

mrba arkadaşlar ismim melih şuanda dünya turnuvası için milli takıma bir chat ortamı kurmaya çalışıyorum daha seri ve pratik iletişim için tavsiyeleri olan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.
sungur67
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Ekim 28, 2012, 01:06:22 ÖS »

merhaba melih bende osman memnun oldum ama şu an pek kimse yok oyunda sanırım gördükçe hepsi gelecektir buraya
epsilon21
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Ekim 28, 2012, 01:09:08 ÖS »

slm arkadaşlar ben sinan
herkese iyi oyunlar
sungur67
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Ekim 28, 2012, 01:22:40 ÖS »

öncelikle herkes wc kurallarını ana sayfasından okusun arkadaşlar ilk 3 gün saldırı yok ve bu sürede gelişim yanında organize olma şansımızda var zaten
sungur67
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Ekim 28, 2012, 01:23:30 ÖS »

http://worldcup.imperiaonline.org/?section=tournament_rules
hakannc
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Ekim 28, 2012, 01:31:26 ÖS »

Darswords/hakan merhabalar,gecen seneden aldigim aci dersler sonucunda,kisaca bence onemli olan ,birlik ve beraberlik halinde olmak,belirlenecek stratejiye harfiyen uymak ve online oynamak,sonuca varmak icin yeterli,,rakipler cok disli,bulgarlar online ve tehlikeli oyunculara sahipler,,hirvatlar tamamen bizle ugrasacaklar bu kesin bilgi,,aradan brezilyalilar siyrilabilir,,kurallari iyice okuyup anlayalim,ve biran once skypee de grup kurup haberlesmek gerekli,,, zaman kisitli,,
falcatams
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Ekim 28, 2012, 01:33:13 ÖS »

evet ilk üç gün saldırı yok bol bol ittifak sayfasındna konuşabiliriz ama şuanda acil olarak görevleri ve ırkları belirlememiz gerek saten gerisi gelir... Smiley
sungur67
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Ekim 28, 2012, 01:39:33 ÖS »

ırkları çoğunluk belirtti profil sayfasında aklında ne var ..kısmında sizde belirtiseniz 2 kişi dışında belli olacak zaten
hakannc
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Ekim 28, 2012, 01:47:20 ÖS »

gecenyil 25 oyuncuydu bu sene 15 ,irklari belirlemek cok onemli,,saray muhafazasi icin imperyalilar,,,asker bagisindan sonrada gelen bireysel saldirilara karsilik vermek toplanma noktalarina ve saraylara saldiri icinse gocebeler onemli,,bence strateji burda belirleyin,,arkadaslar,
falcatams
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Ekim 28, 2012, 01:47:52 ÖS »

evet hacım gördüğüm kadarıyla herkes nerdeyse ırkını belirtmiş görünen şuki ırklarla ilgili bi sorunumuz yok ama görevler hususunda tek belirli olan lider ve lider vekili geri kalanlar daha önemmli bence tabi bunun başında takımda en az iki casuscu olmalı karşı casusluğu çok gelişmemiş olsada casusluk seviyesi diyer oyunculara göre çok yüksek olacak en az 2 kişi ve diyer hususlara gelince araştırmacımız full üniversite ve ordu kasmalı inşaatcımız yine aynı şekilde full ordu mimari kasarken geride kalan arkadaşlar saten komutanlık vs gibi görevleri halledebilir benim becerilerime göre ben casusluk görevine veya araştırmacı görevine gönüllü olarak teklif buluncam  
Sayfa: [1] 2 3 ... 12   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!