Imperia Online Turkey  
Mayıs 06, 2024, 12:09:18 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 291 292 [293] 294 295 ... 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 538189 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Espena
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4380 : Mayıs 20, 2012, 04:10:23 ÖS »

halen diyara devam ediyonuzmu?

⎛ℂ✫⎞ Ecdat Tarih Yazmis Evlat Okumaktan Aciz! ⎛ℂ✫⎞
_Buhala_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4381 : Mayıs 20, 2012, 04:10:28 ÖS »

GEZGINBORS senin hiç bir şey demeye hakkın yok, yakına kadar banlaydın hile yapıyorsun diye,
 öylelikle sizin yaptıklarınız geçmedikten sonra başlıyorsunuz ağlamaya,
 oynamaya öyrenin ve hileden vazgeçin ve oyunu yönetimini suçlu çıkarmayın kendi hatalarınıza  Cool
player
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4382 : Mayıs 20, 2012, 04:13:35 ÖS »

Öyle bırakacaksınız oyunu, hileyle de bizi dövemedikten sonra,
 deli gibi ticaretten hile yapıyordunuz ve YIKICIya çok büyük ordu yaptınız,
 onun kazancınla bakamıyaca bir ordu yaptınız ve sonunda bizim oyunumuzu bozmak içi onu mesye çatınız, 
ama biz devam edeceyiz ve brakmıyacaz oyunu sizler gibi de beyaz bayrak açmayız  >Grin
Sen, Sezar köy baskını yapmayalım diyen din o da çok zaman evvel di, 
sizle barış hiç bir zaman istemedik, utanmıyormusuznuz korkak demeye, 
sizin bütün ittifak bizden beyaz bayrak kaldırmışken, söyle YIKICI neden ittifakı terk etti,
 kaybetiği zaman utandırmasın diye mi?  *WALL*
айде чао юнаци с развети бели байраци  Grin Grin Grin
sen anlaşılan buraya yaptıklarınla övünmeye gelmişin gerçekten hiç utanma yok. sence ben kaybedecek olsam neden ittifaktan çıkayım savaş ittifakta deilken yapılmış zaten .biz beyaz bayrak çektiysek sizde tatile kaçtınız tupa-lupa daha sabah açtı eğerki böyle bi oyun oynamasaydınız bana tatilden çıkamazdınız peki ben hile yaptığım halde 1975 neden teslim olayım benim 2 katım asker var istersen benim gelirimi giderimi hesapla göreceksinki o askere bakacak durumdayım gerçi sana boşuna mesaj yazıyorum senin gibi karaktersiz bi insana mesaj yazılmaz aslında.
GEZGINBORS
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4383 : Mayıs 20, 2012, 04:17:17 ÖS »

GEZGINBORS senin hiç bir şey demeye hakkın yok, yakına kadar banlaydın hile yapıyorsun diye,
 oynamaya öyrenin ve hileden vazgeçin ve oyunu yönetimini suçlu çıkarmayın kendi hatalarınıza  Cool
SEN NE YÜZSÜZ VE PİŞKİN BİR İNSANSIN... BENİM HAKKIM HERŞEYE VAR, SEN VE EKİBİN OYUN BAŞINDAN BERİ HİLE YAPIYORSUNUZ.....TÜM HİLELERİNİZE RAGMEN BİZİMLE BAŞ EDEMEDİĞİNİZ İÇİN, BANA CEZA VERDİRDİNİZ... YIKCI YIDA LİDER OLDUĞU İTTİFAKTAN SAVAŞ ESNASINDA OYUNDAN BİLE DÜŞMEDEN , İTTİFAK DIŞI BIRAKTINIZ VE BU İŞİN İÇİNDE KESİNLKLE YÖNETİMİN PARMAĞI VAR.....
schutzstaffel
thinktank
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Aç köpekle sürü beklenmez

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4384 : Mayıs 20, 2012, 04:23:31 ÖS »

Bunu diyen ADAM olsa bari, kendin zincirlisin koçum senin konusmaya hakkin var mi ? Bütün diyar biliyor simdide 12.05.1975'e bakiyorsun. Kaliteniz bu kadar iste, anca bu sekilde övünürsünüz siz !
Espena
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4385 : Mayıs 20, 2012, 04:24:08 ÖS »

beyler birakin ya hepiniz belirli yaslarda olgun insanlarsiniz bu basit bir oyun icin birbirinizi kirmaya degermi imperia online oldugundan belli entrikalar hic bitmez hileler hic bitmez hile yapan kendi acizligini gösterir bence bu kadar uzatmaniza yada kalbinizi kirmaya gerek yok ya oyununa devam edersin emeginin karsiligi 1 günde gider yada hic oynama bu kadar entrikayi görmemezlikden gel....

⎛ℂ✫⎞ Ecdat Tarih Yazmis Evlat Okumaktan Aciz! ⎛ℂ✫⎞
_Buhala_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4386 : Mayıs 20, 2012, 04:26:20 ÖS »

sezar sen oyunu bırakmıştın ve burada hile nasıl yapılır diye söyliyordun,
yüzsüz erıf sensin hilelerin hepisini biliyorsun demek ki yapıyorsun da onları,
 ama gördün mü bu hieleler nerehe kadar getirdi sizi,
 utanmadan da diyorsun ki biz istemişis köy baskını yapmayalım ve barış istemişis,
şimdi buraya koyarım YIKICIyla yazdığın mesajları nasıl köy baskınını sevmezmişsiniz,
 ama başladınız bizi yakmaya yan hesaplarla bu yüzden şimdi hepiniz yanacaksınız,
 ve sadece konuşucaksınız, korkak kim belli beyaz bayraklardan, bizim ittifakta bir beyaz bayrak yok,
 adam olan kaybetmeyi bilmeli, ama siz bilmıyorsunuz
« Son Düzenleme: Mayıs 20, 2012, 04:29:16 ÖS Gönderen: _Buhala_ » Kayıtlı
marcel
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4387 : Mayıs 20, 2012, 04:29:55 ÖS »

yazik verilen paralara buhala zincirendi hala yaziyor.ama gercekten nasil bir kisi son 1dk saldirirken kendi ittifaginin lideri iken ittifaktan atiliyor arti ittifaga gelme hakkida yok. saldiri tamamlaniyor kaybediyor tabiiki sonra ittifaga geri donuyor buhala yonetimdemisin sen milletin parasini yiyip emeklerine cizik atiyorsun imperia onlinenin yonetimindemi problem var paralarimizi nerelere yatiriyoruz.Huh???bu olay yin cozulmesi lazim acilen...
marcel
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4388 : Mayıs 20, 2012, 04:32:14 ÖS »

ittifaktan atmak hilesini duyunca bir yasima daha bastim herseyi beklerdimde bunu beklemezdim bastardli buhala dan...
tarhan1982
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4389 : Mayıs 20, 2012, 04:33:07 ÖS »

buhala denilen sistem oyuncusu, ne işin var senin burada? Sistemdeki abilerin  seni buraya mı yolladı durumu kurtar diye.Diğer oyuncuları sinirlendir gaza getir diye mi yolladılar,  ama bu defa boşa kürek sallayacaksınız kusura bakma sistemdeki abilerine söyle ittifakındaki hile yapan oyuncuların hepsini kapatmadıkları sürece Türkler, italyanlar ve hatta bulgarlardan bazıları diyarı bırakacak bunuda bil şimdi burada vakit kaybetme birşeyler yazmayada kalkma boşuna buradaki insanların sabrıyla uğraşma , buradaki insanlar , neyin nasıl işlediğini çok iyi biliyor, işine bak şimdi.
« Son Düzenleme: Mayıs 20, 2012, 04:35:38 ÖS Gönderen: tarhan1982 » Kayıtlı
marcel
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4390 : Mayıs 20, 2012, 04:35:54 ÖS »

vaybe buhala ittifaklarin mesajlarinidami okuya biliyorsun Huh?
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4391 : Mayıs 20, 2012, 04:37:52 ÖS »

sezar sen oyunu bırakmıştın ve burada hile nasıl yapılır diye söyliyordun,
yüzsüz erıf sensin hilelerin hepisini biliyorsun demek ki yapıyorsun da onları,
 ama gördün mü bu hieleler nerehe kadar getirdi sizi,
 utanmadan da diyorsun ki biz istemişis köy baskını yapmayalım ve barış istemişis,
şimdi buraya koyarım YIKICIyla yazdığın mesajları nasıl köy baskınını sevmezmişsiniz,
 ama başladınız bizi yakmaya yan hesaplarla bu yüzden şimdi hepiniz yanacaksınız,
 ve sadece konuşucaksınız, korkak kim belli beyaz bayraklardan, bizim ittifakta bir beyaz bayrak yok,
 adam olan kaybetmeyi bilmeli, ama siz bilmıyorsunuz

Şu hayatta karşıma çıkarsan seni .....      YÜZSÜZ HERİF , yalancı insan...  senle köy anlaşmasını ben yapmadım diyorum sana..  Dün gece neden yakmadık 1975 in köylerini 8 saatlik yolda ,  çünki  köy atmama anlaşması yapılmış diye..  bileydim sizin böyle yavşak olduğunuzu ( bit yavrusu ) dalardık..  
KORKAKSINIZ SİZ KORKAK..  2 günde bir seyahate kaçan sizsiniz..  tupa-lupa  yıkıcı  korkusundan kaçıyor,  blast  benim korkumdan kaçıyor  kpuco_KK orta malı olmuş.. VE sen  hileli ordulara beyaz açtığımızda bize korkak diyorsun..  SEN ADAM OL HİLESİZ OYNA ... !!   Diyar başında senle az uğraşmadım sen biliyorsun benim hilesiz halimle seni az uğraştırmadığımı ...  BENİM KORKUMDAN 3-4 Gün ordunu  3000 mesafelere kaçırdığını.. Anlat bunlarıda anlat  Yalancı YAPALAK....  
Sizin ittifakta vergi  %50 sanırım araştırmalarınız harikada Wink
1975 in eko çok sağlam sanırım dün 8 saat yol gitti ve para saçıyor Wink  
SİZİ BASTARD LAR SİZİİİİ !!!!!!!!!!!!  

Uploaded with ImageShack.us
marcel
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4392 : Mayıs 20, 2012, 04:46:34 ÖS »

yok bunlar birbirleriyle savasirlar yakinda yonetim zaten paralari aldi birbirlerini vurup atarlar havayi bulgarlarmis dunya sampiyonu pehh ben boyle sampiyonu ne edemki  Huh?
_Buhala_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4393 : Mayıs 20, 2012, 04:50:53 ÖS »

YIKICI senın kazancınla bu orduyu 6 ayda yapamazsın ne kalsın bakmaya,
her gün görüyorum seni ve braveheartı nasıl ticaretten 1/2 fiyatta geçirıyorsunuz mal,
yüzsüz erıfler. bu sabah resimler çektim nasıl 1.22 ye edmir aldın 9M  Wink
marcel
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4394 : Mayıs 20, 2012, 04:54:52 ÖS »

12.05.1975 in mesaji Smiley yalvariyor resmen Smiley))))))  I offer, pledging a war between us and you, and then that goes to Union victories of the other and together will kill all other
Sayfa: 1 ... 291 292 [293] 294 295 ... 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!