Imperia Online Turkey  
Mayıs 03, 2024, 12:35:58 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: fb-gs  (Okunma Sayısı 3106 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
batu999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

ne mutlu türküm diyene

Üyelik Bilgileri
« : Ekim 24, 2010, 08:18:02 ÖS »

evet arkadaşlar bu beraberlikten sonra kendimi 1.kattan atmaya karar verdim foruma 1-2 hafta giremem ayak veya kollum kırılır ondan:Smiley herneyse işin espri kısmını bırakalım. maçın hakkı beraberlikti ve oyle oldu ama isin komik tarafı mac 0-0 ken gs taraftarı ayit bolumünde  meşale yaktılar bunu  galip takımın taraftarı yapmıyormudu *hahaha*.
c4nsu
Asii(cadıı) - Kontes Dracula
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

ya sen...?

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Ekim 24, 2010, 09:17:40 ÖS »

3 ihtimalli maç 2-0 4-0 6-0 D: Grin Grin

beraberlik tabiki çok müthiş bir sonuç değil fakat maçtan önce durmadan konuşan fenerlilerin "olsun berabere kaldık" demesi de hoş doğrusu :d

"Kişi başına düşen 'insan' sayısı her geçen gün azalıyor."
FORUM HEPİMİZİNN...!

'Bana göre bir ceset, canlı bir bedenin taşıyamayacağı bir güzellik ve saygınlık taşır.'
J
batu999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

ne mutlu türküm diyene

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Ekim 24, 2010, 09:22:47 ÖS »

ben mac basladığı an anladım ama ne yapalım:))
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Ekim 24, 2010, 10:33:37 ÖS »

ya macı ızledım ama skoru pek anlayamadm fblıler bırbırlerıne 2-2 mi 2-2 mi 2-2 mi diye soruolardı allah allah dedım kndı kendıme napıyo bunlar dıye Smiley

saka bıryana bnde fbnın 4-5 yapıcagına ınananlardandım fakat gs ummadıgım gıbı basladı iyi oynadı
beraberlıge sevındım ama kazanamadıgımıza uzuldum cunku golle bıtıcek cok pozısyonumuz vardı
Y-Aragorn-Y
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Leader of Emperors

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Ekim 24, 2010, 11:08:02 ÖS »

Arkadaşlar adı üstünde Derbi maç , FENERBAHÇE - GALATASARAY maçı bu.. Smiley
maçın ortada olduğu bence söylenemezdi GALATASARAY biraz daha hakketti gibi.. çünkü hem deplasmandaydı hemde üzerinde müthiş bir baskı wardı.. 10yıldır deplasmanda kazanamama, üst üste alınan kötü sonuçlar, teknik direktör değişimi vs. vs.
ama yinede güzel maçtı derim
sadece GOL eksikti Smiley
batu999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

ne mutlu türküm diyene

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Ekim 24, 2010, 11:28:23 ÖS »

evt saha dısında ve içinde gecen yıllara gore çok daha az olay vardı bence en iyi tarafı bu
nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Ekim 24, 2010, 11:32:15 ÖS »

evet arkadaşlar bu beraberlikten sonra kendimi 1.kattan atmaya karar verdim foruma 1-2 hafta giremem ayak veya kollum kırılır ondan:Smiley herneyse işin espri kısmını bırakalım. maçın hakkı beraberlikti ve oyle oldu ama isin komik tarafı mac 0-0 ken gs taraftarı ayit bolumünde  meşale yaktılar bunu  galip takımın taraftarı yapmıyormudu *hahaha*.
Siz geçen sene kaybettiğiniz şampiyonlukta 2-2 (yanlış anons)  kadıköyü yaktınız sahaya yayıldınız hani ... Biz onu sorduk mu Grin  *hahaha* *hahaha* Biz kendi beraberliğimize sevinmişiz çok mu?  *hahaha* *hahaha* Hem daha atak oynayan galatasaraydı .
« Son Düzenleme: Ekim 24, 2010, 11:41:55 ÖS Gönderen: nowayout » Kayıtlı
tahsin18
NUMARAM DEĞİŞMEDİ HALA 1 NUMARAYIM..!
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

VERECEK CEVABIN YOK SUS VE İTAAT ET!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Ekim 24, 2010, 11:37:58 ÖS »

illa meşale,tezahürat vb... şeyler maçı kazandığında veya maçta önde iken yapılmaz takımının oynadığı oyunundan memnunsanda yapılabilir  Smiley

fenerbahçeli taraftarlar dua ediyordu biz onu soruyor muyuz  *pardon*

batu999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

ne mutlu türküm diyene

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Ekim 25, 2010, 12:03:15 ÖÖ »

ama macta çok kotu bısey olabilrdi spider cam diye yeni kamera getirmis yayıncı kurulus ustten çekiyor bence maçta sabrinin oynadığını hesaba katmamışlar ne olur ne olmaz ben mesaj attım yayancı kurulusa ltfen sabrinin oynadığı maçlarda bu kamerayı kullanmayın diye:Smiley)))
batu999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

ne mutlu türküm diyene

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Ekim 25, 2010, 12:27:15 ÖÖ »

ha bu arada tahsin ve nowa kardes
biz yanlş anonsta sevindik ya gs ne anons var ne gol telegol de izledım floryada ı loove you hagi diye bağırıp meşale yakmıslar gülme krızıne girdim.ha biz bu arada gecen yıl sampiyonluğa seviniyorduk ya siz:)
tahsin18
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Ekim 25, 2010, 12:36:18 ÖÖ »

biz yanlş anonsta sevindik ya gs ne anons var ne gol telegol de izledım floryada ı loove you hagi diye bağırıp meşale yakmıslar gülme krızıne girdim.ha biz bu arada gecen yıl sampiyonluğa seviniyorduk ya siz:)
ben anonsla ilgili bir cümle mi söyledim yoksa senmi yanlış okudun  *SCRATCH* ;D

hocamız yeni geldi ve 2 gün sonra bir derbi oynandı teknik direktör aleyhinde tezahürat yapmak komik geldiyse sana senin mizah anlayışından şüphe duyarım  Smiley

siz geçen sene şampiyon mu oldunuzki şampiyonluğa sevinesiniz.sadece şampiyon oldunuz sandınız aynen şimdiki gibi maçtan öncede 3-5-7 gibi skorlarla kendinizden o kadar emindinizki sizden daha iyi futbol oynadığımız için kendi takımınızın kötü futbolunu örtmeye çalışıyorsunuz aynen daha önce biz şampiyon olduğumuzda bir başkanınızın (yalandan) istifa etmesi ve tekrar geri gelmesi gibi  Wink

batu999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

ne mutlu türküm diyene

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Ekim 25, 2010, 12:40:01 ÖÖ »

tahsin ben sadece senin ismini soylemedım nowa nın yorumunu oku:)
tahsin18
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Ekim 25, 2010, 12:46:25 ÖÖ »

biz yanlş anonsta sevindik ya gs ne anons var ne gol telegol de izledım floryada ı loove you hagi diye bağırıp meşale yakmıslar gülme krızıne girdim.ha biz bu arada gecen yıl sampiyonluğa seviniyorduk ya sizSmiley

tahsin ben sadece senin ismini soylemedım nowa nın yorumunu oku:)

kırmızı yerlere bakarsan 2 mizede söylüyorsun bu söylediklerini. eğer nowaya cevap vereceksen onun adını yazarsın bana cevap vereceksen benim adımı yazarsın!

nowanın yorumunu ben değil sen okumalısın sana cevap yazmış ona cevap vereceksende benim adımı yazarak değil onun adını yazarak cevap vermelisin  Wink

batu999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

ne mutlu türküm diyene

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Ekim 25, 2010, 12:48:20 ÖÖ »

krdesım yanlış anonsun senle alakısı yok eğer yanlış anlama olduysa k.bakma
tahsin18
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Ekim 25, 2010, 12:55:11 ÖÖ »

krdesım yanlış anonsun senle alakısı yok eğer yanlış anlama olduysa k.bakma
yanlış anonsun sadece benle değil galatasaraylada bir alakası yok. Sizin bursanın şampiyonluğunu kadıköyde kutlamanızla galatasarayın teknik direktörlüğüne türkiyenin en iyi gelmiş geçmiş yabancı oyuncunun getirilmesi ve 2 gün sonraki derbide takımı olumlu etkileyip karşılığında taraftarların tazahürat yapılması aynı şeyler değil, birbirine karıştırmamak gerekir!

Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!