Imperia Online Turkey  
Mayıs 08, 2024, 10:37:43 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 4 5 [6]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Madenler  (Okunma Sayısı 13692 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
omerr
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #75 : Ekim 29, 2009, 08:01:07 ÖS »

bence diger forumlarda da tartisilmali
atıl
Ziyaretçi
« Yanıtla #76 : Ekim 30, 2009, 12:41:23 ÖÖ »

bu oyun  sadece savaş oyunu değil diye biliyorum  yanlış mıdır  Huh? Huh? Huh? Oyunun ana sayfasındaonline savaş ve strateji oyunu diyor ..  Smiley Smiley Bu konuyu açan arkadaş oyunu savaş oyununa çevirmek istiyor .. Ama unutmayın bu oyunu oynayan sadece siz değilsiniz   Wink Wink

SEN BENİM TANIDIĞIM NOWAYOUT MUSUN YOKSA BEN YAŞLILIKTAN İSİMLERİMİ KARIŞTIRMAYA BAŞLADIM. AKPİ LE BERABER OYNUYORDUNUZ HATTA BLTZDE DE GALİBA BERABER OYNAMIŞTIK?

ARKADAŞLAR BİR KARAR VERİN BU KONUYU AÇTIĞIM İÇİN ÖNCE OYUNU EKONOMİYE MAHKUM ETTİĞİM YAZILDI ŞİMDİDE SAVAŞA. HANGİSİ DOĞRU ŞİMDİ BUNLARIN?
omerr
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #77 : Ekim 30, 2009, 12:44:35 ÖÖ »

SEN BENİM TANIDIĞIM NOWAYOUT MUSUN YOKSA BEN YAŞLILIKTAN İSİMLERİMİ KARIŞTIRMAYA BAŞLADIM. AKPİ LE BERABER OYNUYORDUNUZ HATTA BLTZDE DE GALİBA BERABER OYNAMIŞTIK?

ARKADAŞLAR BİR KARAR VERİN BU KONUYU AÇTIĞIM İÇİN ÖNCE OYUNU EKONOMİYE MAHKUM ETTİĞİM YAZILDI ŞİMDİDE SAVAŞA. HANGİSİ DOĞRU ŞİMDİ BUNLARIN?
sonucta herkezin farkli farkli fikirleri var  Wink
nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #78 : Ekim 30, 2009, 11:26:28 ÖÖ »

evet o nowayım tamamen savaş veya tamamen eko olması oyundan uzaklaştırır kannımca
zmx
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #79 : Kasım 05, 2009, 05:30:59 ÖS »

9 ay ekocu oynadim sonra diyari 1... bitirdim savas puaninda bisi farketmiyor sistemin nasi oldugu sonucta insanla savasmak onemli... yani tamamen zevk meselesi

Ты меня и любишь и не любишь.я тебя ненавижу
ш туув ещ пщ
atıl
Ziyaretçi
« Yanıtla #80 : Aralık 15, 2009, 06:46:44 ÖS »

http://forum.imperiaonline.org/int/index.php?topic=18921.msg164496#new

Cool
efecan87
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #81 : Aralık 15, 2009, 06:55:26 ÖS »

ben de fikrimi sunayım sizlere herkezin puanının yarısı kadar asker basabilsin ve herkez x indeki adama dalabilsin (çok mantıksız oldu ama olsun  *hahaha* )
c4nsu
Asii(cadıı) - Kontes Dracula
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

ya sen...?

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #82 : Aralık 15, 2009, 10:43:26 ÖS »

*xxx* *xxx*

"Kişi başına düşen 'insan' sayısı her geçen gün azalıyor."
FORUM HEPİMİZİNN...!

'Bana göre bir ceset, canlı bir bedenin taşıyamayacağı bir güzellik ve saygınlık taşır.'
J
imperialı
Ziyaretçi
« Yanıtla #83 : Aralık 19, 2009, 10:24:32 ÖS »

millett madenler kalksın diyor.ben de yeni madenler bulma çabasındayım.bende 1 aydan fazla tatil modu yasaklansın istiyorum.bunla ilgili konu açtım ama çok ilgi olmadı .buraya da ekledim konu sahibinden özür dilerim.
teklifim tatili 1 ayla kısıtlayalım.1 ay sonra 1 haftalık uzatma süresi olsun uzatmanın kredisi daha düşük olsun.mesela 5 yada 2.
en azından böylece bırakıp giden oyuncuyu ayıklamış oluruz.off süper olur. Smiley)    Angry
atıl
Ziyaretçi
« Yanıtla #84 : Aralık 19, 2009, 10:49:00 ÖS »

millett madenler kalksın diyor.ben de yeni madenler bulma çabasındayım.bende 1 aydan fazla tatil modu yasaklansın istiyorum.bunla ilgili konu açtım ama çok ilgi olmadı .buraya da ekledim konu sahibinden özür dilerim.
teklifim tatili 1 ayla kısıtlayalım.1 ay sonra 1 haftalık uzatma süresi olsun uzatmanın kredisi daha düşük olsun.mesela 5 yada 2.
en azından böylece bırakıp giden oyuncuyu ayıklamış oluruz.off süper olur. Smiley)    Angry

senin konunda da yazdım teklifin mantıksız çünkü artık isteyen mail atıp hesabını sildirebiliyor eskiden olsa neyse Huh?
imperialı
Ziyaretçi
« Yanıtla #85 : Aralık 20, 2009, 11:10:16 ÖÖ »

bilmiyorum en azından kestirip atılmadan bir tartışılsaydı.bence direkt reddedilecek kadar kötü bir fikir değil.
Sayfa: 1 ... 4 5 [6]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!