Imperia Online Turkey  
Mayıs 06, 2024, 05:49:36 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Anket
Soru: 2012 ŞAMPİYONU
GALATASARAY
FENERBAHÇE
BEŞİKTAŞ
TRABZONSPOR
BURSASPOR

Sayfa: 1 ... 142 143 [144] 145 146 ... 203   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: FUTBOL  (Okunma Sayısı 456674 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
_-PapiTo-_
Ziyaretçi
« Yanıtla #2145 : Mayıs 17, 2010, 07:34:22 ÖÖ »

18 yıldır varım su dunyada ben fb--ts macı gıbı mac gormedım yemın edıyorum yok boylebırseyy

hafızam beni yanıltmıyorsa arsenal - cska moskova maçını izle 30 küsür gol poziyonu oldu ama gol yok.  Huh?
mattomay
Ziyaretçi
« Yanıtla #2146 : Mayıs 17, 2010, 09:13:32 ÖÖ »

ben fenerbahçenin son 30 yıldaki tüm tarihi maçlarını tribünden izledim saracoğlunda(6-0 lık 6s ve şampiyonlar ligindeki zaferlerimizin de çoğu  dahil) sanırım bu yeterlidir futboldan anlayana tabi... senin benimle futbol tartışması  yapman için 40 fırın ekmek yemen lazım sen şimdi futbolcuyum ben yok bilmem kimim falan da diyebilirsin ama sen ancak futbol denilince benden imza isteyebilecek kapasitede olabilirsin sen ne yazarsan yaz sana cevapta yazmayacağım bunuda iyi bil. sen benim alıntı yaptığın mesajımıda çok iyi oku idrak edememişsin verdiğin yanıttan bunu anladım . çok oku çok, bir daha bir daha oku  Cool   futbolu bilmenede hasta oldum ayrıca  Grin Grin Grin
 fener avucunu yaladıysa senin tuttuğun takım acaba neyi yaladı çok iyi düşün bakalım  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

ben trabzonsporluyum...  yeter mi?   ayrıca sana acıyorum. futbolu bilmek için maçlara gitmek yetmiyo sanırım. maçlarda binlerce kız oluyo , maç izliyolar. ama sor bakalım anlıyolar mı futboldan. ? seninkide o hesap, sadece tribunde olarak futbol ögrenilmez.  ben gözlemcilik yapıyorum, futbolu a dan z ye biliyorum.  futbol sevdam yuzunden 3 aydır evde yatıyorum.  kaç tane oyuncu, klup, stad ismi biliyorsun merak ediyorum...
mattomay
Ziyaretçi
« Yanıtla #2147 : Mayıs 17, 2010, 09:14:08 ÖÖ »

hani derler ya okumus ama adam olamamıs..
sanırım bu soz sızın gıbıler için üretilmiş;)

aynen dostum, tam isabet  *rose*
devilkiss
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2148 : Mayıs 17, 2010, 10:17:42 ÖÖ »

Tebrikler Bursa *bravo*

Alim ile sohbet etmek, lalü mercan incidir. Cahil ile sohbet etmek, günde bin can incitir.
yasinkk
CAPTAIN BLACK
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2149 : Mayıs 17, 2010, 11:12:02 ÖÖ »

körler sağırlar birbirini ağırlar hesabı yapmayın arkadaşlar... sniper arkadaşımızın dediğini anlamadan hemen saldırıya geçiyorsunuz...futbola olan sevdasını yada bilgisini ölçebilecek durumda değilsiniz haddinizede değil...

ANI YAŞA!!!HAYATIN
sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

oяιgιиαℓ ρяσfιℓє ® ║▌│█│║▌║││█║▌║▌||||||║

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2150 : Mayıs 17, 2010, 11:13:39 ÖÖ »

ben trabzonsporluyum...  yeter mi?   ayrıca sana acıyorum. futbolu bilmek için maçlara gitmek yetmiyo sanırım. maçlarda binlerce kız oluyo , maç izliyolar. ama sor bakalım anlıyolar mı futboldan. ? seninkide o hesap, sadece tribunde olarak futbol ögrenilmez.  ben gözlemcilik yapıyorum, futbolu a dan z ye biliyorum.  futbol sevdam yuzunden 3 aydır evde yatıyorum.  kaç tane oyuncu, klup, stad ismi biliyorsun merak ediyorum...
siz neyin muhabbetini yapıyorsunuz yav biz adam gibi bursasporu tebrik ettik şampiyon olmalarına biz de sevindik diyoruz siz fenerbahçelileri kahve ağzıyla tahrik etmeye çalışıyorsunuz . sen gözlemci olsan ne yazar başka birşey olsan ne yazar Huh? senden olsa olsa röntgenci olur ... kaşınıyorsanız hellboyla beraber gidin futbol sitesi forumlarına orda yapın tahriklerinizi ... tahrik edip küfür bekliyorsanız çok beklersiniz  Grin Grin Grin
sen trabzonlu olsan ne olur sizin derdinizi herkes biliyor   Cool
96 faciasından sonra trabzonda intihar eden lazların haddi hesabı yok  *freak*
ben o maçta trabzondaydım sabaha kadar çıkamamıştık staddan siz böylesiniz futbola bakış açınızı ben anlatmayayım bilenler biliyor  *freak*  futbol sevgi , barış ve kardeşliktir gerisi hikaye  Cool
TEKRARDAN BURSASPORU TEBRİK EDİYORUM CANI GÖNÜLDEN EN KALBİ DUYGULARIMLA  *rose* *rose* *rose*

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku
[██████████████████] 100%

Romantik [ Sadece Birine ]

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
yasinkk
CAPTAIN BLACK
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2151 : Mayıs 17, 2010, 11:14:17 ÖÖ »

fenerbahce traabzona en az 3 atar bjk ta bursayı rahat yener

sen sakın iddda oynama kardeş yoksa çok para kaybedersin...

ANI YAŞA!!!HAYATIN
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2152 : Mayıs 17, 2010, 11:15:34 ÖÖ »

ben futbol bilgisine eleştri yada yorum vs yapmıyorum
yapmamda haddıme değil zaten

fener avucunu yaladıysa senin tuttuğun takım acaba neyi yaladı çok iyi düşün bakalım  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

hani 40 fırın ekmek yiyipte futboldan anlamıssın ama
kafa futbola calısırken 'baska seylerı' geliştirmeyi unutmus sanırım...
« Son Düzenleme: Mayıs 17, 2010, 11:19:32 ÖÖ Gönderen: hellboy80 » Kayıtlı
imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2153 : Mayıs 17, 2010, 11:18:18 ÖÖ »

*hahaha*  *hahaha*  *hahaha*

sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2154 : Mayıs 17, 2010, 11:20:16 ÖÖ »

başka çok şeylerde gelişti merak etme  Grin Grin Grin
laf salatasına gerek yok BURSASPOR ŞAMPİYON sen neyi temsil ediyorsun hayırdır varsa bir durum yapalım açık oturum  *freak* *freak* *freak*

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
yasinkk
CAPTAIN BLACK
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2155 : Mayıs 17, 2010, 11:21:57 ÖÖ »

ben futbol bilgisine eleştri yada yorum vs yapmıyorum
yapmamda haddıme değil zaten

hani 40 fırın ekmek yiyipte futboldan anlamıssın ama
kafa futbola calısırken 'baska seylerı' geliştirmeyi unutmus sanırım...

sen karşındakini tahrik edersen kusura bakmada onun söyleyeceği şeyleri baştan kabullenmiş demeksindir...

ANI YAŞA!!!HAYATIN
mustang
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2156 : Mayıs 17, 2010, 11:22:03 ÖÖ »

yaw beyler  neyin geyiğini yapıyorsunuz olan olmuş biten bitmiş sen iyi biliyorsun sen kötü biliyorsun herkezin bilgisi kendine  ne kazandırıyor yani  bursalı olanların cebine milyon  dolarlarmı girdi yada fenerli olanların cebinden milyon dolarlarmı çıktı  nekadar çok futbol bilgisi olan varmış ozaman neden gidip futbolcu olmadın bilader futbolla yatıp kalkıyorsan neden adama yükleniyorusnuz stad ismi bilsen neolur bilmesen neolur yaw boş konusmayın....

mattomay
Ziyaretçi
« Yanıtla #2157 : Mayıs 17, 2010, 11:37:49 ÖÖ »

boş konuşan yok burda. Lips Sealed   o yazdı bizde cevap verdik.  Cool  kimse üste çıkmaya çalışmasın.  Lips Sealed  o arkadas da kendini biliyo, muhabbete nerden nasıl ne şekilde girdigini de biliyor. ne var yani fener avucunu yaladı diye yazmışsak. bunda alınacak bi şey göremiyorum. bu sezon hem kupada hem de ligde son maçta kaybeden takıma ne diyebilirsin baska. benim hiç bi takıma antipatim yok. yeri geldi feneri tuttum yeri geldi baska bi takımı.

futbolcu olamasıydak saglık sorunlarımızdandı heralde...  mesela stad ismi bilmek felan değil. bana bilmişlik taslaması. 30 senedr stadda  maç izliyomuş. bnen onun 30 senede izledigi maçı burda 6 ayda izliyorum..

neyse konu benim için kapanmıştır.  herkes kendisinin ne oldugunu çok iyi biliyor. fazla söze gerek yok.
sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2158 : Mayıs 17, 2010, 11:54:24 ÖÖ »

biz adam gibi bursasporu tebrik ettik şampiyon olmalarına biz de sevindik diyoruz siz fenerbahçelileri kahve ağzıyla tahrik etmeye çalışıyorsunuz . sen gözlemci olsan ne yazar başka birşey olsan ne yazar Huh? senden olsa olsa röntgenci olur ... kaşınıyorsanız hellboyla beraber gidin futbol sitesi forumlarına orda yapın tahriklerinizi ... tahrik edip küfür bekliyorsanız çok beklersiniz  Grin Grin Grin
sen trabzonlu olsan ne olur sizin derdinizi herkes biliyor   Cool
96 faciasından sonra trabzonda intihar eden lazların haddi hesabı yok  *freak*
ben o maçta trabzondaydım sabaha kadar çıkamamıştık staddan siz böylesiniz futbola bakış açınızı ben anlatmayayım bilenler biliyor  *freak*  futbol sevgi , barış ve kardeşliktir gerisi hikaye  Cool
TEKRARDAN BURSASPORU TEBRİK EDİYORUM CANI GÖNÜLDEN EN KALBİ DUYGULARIMLA  *rose* *rose* *rose*

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2159 : Mayıs 17, 2010, 01:35:24 ÖS »

sen sakın iddda oynama kardeş yoksa çok para kaybedersin...
*hahaha* *hahaha* *hahaha*

Sayfa: 1 ... 142 143 [144] 145 146 ... 203   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!