Imperia Online Turkey  
Mayıs 07, 2024, 08:23:02 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 224 225 [226] 227 228 ... 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 538223 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3375 : Şubat 18, 2012, 05:15:08 ÖS »

o zaman bu bir başarı mıdır sence ? bunda övünülcek bişey göremedim. Toplu bir saldırıda bile ana merkezi yıkamadan yan eyaletleri yıkarak ss alıyorsun. Ve bu yan eyaletler ova ağırlıklı. Bence bu acizliğinizin ss 'sidir.

Üstad sen hele bi önceki nickinin ne olduğunu açıkla ben seni tebrik edecem direk , savaşmana gerek yok Wink
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3376 : Şubat 18, 2012, 05:18:18 ÖS »

Serdest nickin ney ?? sen onu bi söyle bakalım bize...  Acizlik felan dersen birdaha sana döner bu saldırılar.. senin kale ve köylerini yıkınca pek kaçabileceğini sanmıyorum..!! yaptığımız iş için 1 hafta takip ediyoruz.. rakipler basit değil... kolay sanma sen bu olanları..

Uploaded with ImageShack.us
Serdest
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3377 : Şubat 18, 2012, 05:18:53 ÖS »

Yanlışın var yapılan her şey bir başarıdır. Küçümsememek gerek. Adamın ekosunu göçertmişler, kale masrafı çıkartmışlar ve biz seni kesmesek bile darmadağın ederiz demişler daha ne olsun...

Tebrikler arkadaşlar  *rose*

Dip Not : Sen daha iyisini yapar buraya atarsın Smiley
evet ortada bir posta koyma durumu var ancak bana göre bu ''senin orduyu bitiremesek bile ekonomini bitiririz'' dememişlerde '' bak biz ateşiz cürmümüz kadar yer yakıyoruz 6-7 kişiyiz ama senin ana eyaletini bile yıkamıyoruz '' demişler. Yani bana göre.
Serdest
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3378 : Şubat 18, 2012, 05:21:28 ÖS »

Serdest nickin ney ?? sen onu bi söyle bakalım bize...  Acizlik felan dersen birdaha sana döner bu saldırılar.. senin kale ve köylerini yıkınca pek kaçabileceğini sanmıyorum..!! yaptığımız iş için 1 hafta takip ediyoruz.. rakipler basit değil... kolay sanma sen bu olanları..
2-3 kişi birden üstüme gelmişsiniz nick in ne felan diye. Ancak benim diyarla uzaktan yakından alakam yok. Sadece görüşümü belirttim. Ancak Kendine çok güveniyorsan Yakında diyar 1 tekrar başlayacak orda bir gövde gösterisi şeklinde senin ile oyniyabiliriz. Bir toplu saldırıda bana yaparsınız. '' Ateş olsam cürmüm kadar yer yakarım '' diyip yan eyaletlerimi toplu saldırıyla yıkarsınız yağmalarsınız felan. Ayrıca ben sadece fikrimi belirttim hiç bir şekilde polemik yaratmak değildi amacım. Ama siz eleştiriye O kadar kapalısınız ki ..
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3379 : Şubat 18, 2012, 05:22:17 ÖS »

2-3 kişi birden üstüme gelmişsiniz nick in ne felan diye. Ancak benim diyarla uzaktan yakından alakam yok. Sadece görüşümü belirttim. Ancak Kendine çok güveniyorsan Yakında diyar 1 tekrar başlayacak orda bir gövde gösterisi şeklinde senin ile oyniyabiliriz. Bir toplu saldırıda bana yaparsınız. '' Ateş olsam cürmüm kadar yer yakarım '' diyip yan eyaletlerimi toplu saldırıyla yıkarsınız yağmalarsınız felan. Ayrıca ben sadece fikrimi belirttim hiç bir şekilde polemik yaratmak değildi amacım. Ama siz eleştiriye O kadar kapalısınız ki ..

Seninki biraz hakarete kaçıyor ama yorumlarını dikkatli oku Wink
Armorking
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3380 : Şubat 18, 2012, 05:22:54 ÖS »

evet ortada bir posta koyma durumu var ancak bana göre bu ''senin orduyu bitiremesek bile ekonomini bitiririz'' dememişlerde '' bak biz ateşiz cürmümüz kadar yer yakıyoruz 6-7 kişiyiz ama senin ana eyaletini bile yıkamıyoruz '' demişler. Yani bana göre.
bunlar zamanla olacak şeyler..daha diyarın başı..ve dedim ki kafa kafaya askerimiz var..
ne o bana gelebilir ne ben ona...ayrıca çok büyük bi başarı da dedik mi Huh?

Başkalarına imrenme,çok kimseler var ki senin hayatına imreniyorlar....(Hz. Mevlana)....
Serdest
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3381 : Şubat 18, 2012, 05:25:48 ÖS »

bunlar zamanla olacak şeyler..daha diyarın başı..ve dedim ki kafa kafaya askerimiz var..
ne o bana gelebilir ne ben ona...ayrıca çok büyük bi başarı da dedik mi Huh?

Bende çok büyük bir başarı dediniz demedim elbette. Ancak bana göre bu yapılanın uzaktan yakından başarı ile ilgisi yok. Yani bana göre yok. ana kalesini yıkmış olsanız 5-6 kişide olsanız yıkmışsınız derdim ancak toplu saldırıda ana kaleyi bile yıkamıyorsanız. neyse polemik yaratmiyayim ben. sonra hep haksız düşüyorum  Lips Sealed
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3382 : Şubat 18, 2012, 06:24:48 ÖS »

Seninde bu oyundan ne kadar anladığın aşikar zaten.. hep doğruları söylediğini sanıyorsun fakat doğru nedir onu bilmiyorsun..  Şuan bende olan ordu çoğu oyuncuda var..  fakat beni yıkmak için benim kadar askeri olan 2 kişinin kami olması gerekiyor??  sence biz bu durumda 2 kişiyi oyundan silip öylemi devam etmeliyiz ?  bu arada altı kişi daldığımızı nerden çıkarttın onu çözemedim ben ??  buda bilmeden konuştuğun tezinin bir ispatıdır Wink

Serdest
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3383 : Şubat 18, 2012, 06:34:46 ÖS »

Seninde bu oyundan ne kadar anladığın aşikar zaten.. hep doğruları söylediğini sanıyorsun fakat doğru nedir onu bilmiyorsun..  Şuan bende olan ordu çoğu oyuncuda var..  fakat beni yıkmak için benim kadar askeri olan 2 kişinin kami olması gerekiyor??  sence biz bu durumda 2 kişiyi oyundan silip öylemi devam etmeliyiz ?  bu arada altı kişi daldığımızı nerden çıkarttın onu çözemedim ben ??  buda bilmeden konuştuğun tezinin bir ispatıdır Wink
6 kişi demedim 5-6 kişi dedim.. buda ortalama olduğunu belirtmek için. 4 de olabilir. fark ettiysen diğer yazıda da 6-7 demiştim. Benim oyun bilgimi sorgulayacak kadar gelişmiş değilsin.Son olarak altı çizili yerde herşeyi itiraf etmişsin. Yani o yendiğiniz oyuncu ile kapasiteniz aynı. Fazla söze gerek varmı ?  *hihi*
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3384 : Şubat 18, 2012, 06:39:05 ÖS »

yaaav sen ne çamur bir insansın ? sen bence akıl kapasiteni belli etmişsin...  ben altı çizili yerde çoğu oyuncu yazmışım , saldırdığımız oyuncu yazmamışım Wink  bana burdan cvp verme özelden yaz ... burası uluslararası 13 tartışma konusu ,  senin yaşını , kapasiteni , ahlakını tartışma yeri değil..

_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3385 : Şubat 18, 2012, 06:39:50 ÖS »

6 kişi demedim 5-6 kişi dedim.. buda ortalama olduğunu belirtmek için. 4 de olabilir. fark ettiysen diğer yazıda da 6-7 demiştim. Benim oyun bilgimi sorgulayacak kadar gelişmiş değilsin.Son olarak altı çizili yerde herşeyi itiraf etmişsin. Yani o yendiğiniz oyuncu ile kapasiteniz aynı. Fazla söze gerek varmı ?  *hihi*

Konuyu kirletmemeni tavsiye ediyorum sana , bu konuda ki sana son ricam(!). Uzatırsan tatsızlaşacak.
emre_can
??????????
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3386 : Şubat 18, 2012, 07:56:07 ÖS »

Kim ne derse desin arkadaşlar moralinizi bozmayın, adamın ekosu büyük zarar görmüş sizleri canı gönülden tebrik ediyorum.... *rose* *heart*

YOZGAT'LI
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3387 : Şubat 18, 2012, 08:08:00 ÖS »

bir hafta girmedim foruma  başlamış yine kayıkçı kavgası . *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

arkadaşlar enerjinizi boşa harcamayın türkün türkten başka  düşmanı mı var .

kesin birbirinizi olsun bitsin dimi ya .
olmadı birbirinizi şikayet edin belki ceza alan da olur daha iyi olur gülersiniz eğlenirsiniz .
bir tük oyuncu bizim sayemizde ceza aldı elin gavuru da onu kesti perişan etti der gülersiniz .

biz türklere de bu yakışır . *rose*

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
Serdest
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3388 : Şubat 18, 2012, 08:30:41 ÖS »

bir hafta girmedim foruma  başlamış yine kayıkçı kavgası . *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

olmadı birbirinizi şikayet edin belki ceza alan da olur daha iyi olur gülersiniz eğlenirsiniz .
bir tük oyuncu bizim sayemizde ceza aldı elin gavuru da onu kesti perişan etti der gülersiniz .

Adam haklı Beyler dağılın
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3389 : Şubat 18, 2012, 08:35:18 ÖS »

Adam haklı Beyler dağılın

Kişi kendinden bilir işi diye bir laf vardır...Hatırlatmak istedim Smiley
Sayfa: 1 ... 224 225 [226] 227 228 ... 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!