Imperia Online Turkey  
Mayıs 09, 2024, 09:54:34 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: DİYAR TURKISH3 VEBA İTTİFAĞI OYUN SONA ERDİ  (Okunma Sayısı 3702 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
livaneli
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Aralık 04, 2008, 01:22:17 ÖÖ »

İTTİFAK ÜYELERİMİZ
[/b]

İTTİFAK SIRAMIZ
[/b]

İTTİFAK SAVAŞLARIMIZ
[/b]

kurt ittifağından sonra bizde nihayet sonlandırdık oyunun içinde oyunun kuralları geçerli bu kurallar çerçevesinde oynamaya çalıştık yanlışlarımızla doğrularımızla oyunu sonlandırıyoruz.Bir dönem bizde olan sonra ayrılan eski ekip arkadaşlarımız dahil  olmak üzere tüm ekip arkadaşlarımıza teşekkür ediyor gerçek hayatta hepsine başarılar diliyoruz.Oyuna devam eden diğer rakip arkadaşlarımızada ayrıyeten başarılar dileriz..Herşey gönlünüzce olsun yaşama gülümseyin mutlu kalın .....
livan Fatih BÜYÜK

biz üç kişiyiz biri ben biri keyfim diğeri de keyfimin kahyası
faikkk
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Aralık 04, 2008, 09:52:47 ÖÖ »

İTTİFAK ÜYELERİMİZ
[/b]

İTTİFAK SIRAMIZ
[/b]

İTTİFAK SAVAŞLARIMIZ
[/b]

kurt ittifağından sonra bizde nihayet sonlandırdık oyunun içinde oyunun kuralları geçerli bu kurallar çerçevesinde oynamaya çalıştık yanlışlarımızla doğrularımızla oyunu sonlandırıyoruz.Bir dönem bizde olan sonra ayrılan eski ekip arkadaşlarımız dahil  olmak üzere tüm ekip arkadaşlarımıza teşekkür ediyor gerçek hayatta hepsine başarılar diliyoruz.Oyuna devam eden diğer rakip arkadaşlarımızada ayrıyeten başarılar dileriz..Herşey gönlünüzce olsun yaşama gülümseyin mutlu kalın .....
livan Fatih BÜYÜK
way bea kendını nasıl da ovmus

tahsin18
NUMARAM DEĞİŞMEDİ HALA 1 NUMARAYIM..!
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

VERECEK CEVABIN YOK SUS VE İTAAT ET!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Aralık 04, 2008, 11:28:18 ÖÖ »

faik bu gerçek faikmi bilemem ama sende olumlu şeyler yapaydında sende övüneydin veba oynadı ve bıraktı iyi bi itti faktınız güzel savaşlar yaptınız kurt gibi geldiniz ve artık gittiniz yolunuz açık olsun gerçek hayatta başarılar...

enkim
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Aralık 04, 2008, 11:36:22 ÖÖ »

malatya ile olan savaşınız baya zevkli geçmiş herhalde..

enkim
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Aralık 04, 2008, 11:46:53 ÖÖ »

faik bu gerçek faikmi bilemem ama sende olumlu şeyler yapaydında sende övüneydin veba oynadı ve bıraktı iyi bi itti faktınız güzel savaşlar yaptınız kurt gibi geldiniz ve artık gittiniz yolunuz açık olsun gerçek hayatta başarılar...

kardeş başka kim olacak bu faik o faik işte kademe atlayınca bi k artmış nickinde  *hihi*

alperen77
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Aralık 04, 2008, 06:10:56 ÖS »

faik yaşından dolayı laf atmayım diyorum ama sen de ortaya atlayıp durma. fatih abi hazirandan beri vebada birlikteydik. gerçi öncesinde de şehzadelerde beraberdik. yani baya bi zaman ortak hareket ettik. sonunda bitti. bazen kızdırdık seni. 1453'e tosladığımda oyunu bırakacam demiş sen de olmaz deyip devam ettirmiştin. şimdi sen bıraktın. neyse hayatta başarılar abi hakkını helal et.
sosyopat
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Aralık 04, 2008, 06:38:37 ÖS »

livaneli benden bu kadar çekinip oyunu bırakacagını zannetmezdim=))))))) şaka bir yana size iyi şeyler düşünüyordum diyarın sonlarıan dogru şimdi gücümüz yetmiyordu ama sonlarda size iyiliklerim olacaktı=))) neyse benim adamın akdogan oyuna devam ediyor bizde onlar uğraşırız canımız isterse ama onada karışmayız başak işlerimiz var bizim sizden bir zarar gelmez artık..==))
eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

KaÇ PaRa EdEr VaRlIğIn Ki YoKlUğUn BeN! AcItSıN...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Aralık 04, 2008, 06:39:56 ÖS »

tbrklr Wink

faikkk
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Aralık 05, 2008, 09:46:41 ÖÖ »

kardeş başka kim olacak bu faik o faik işte kademe atlayınca bi k artmış nickinde  *hihi*
tahsının kı o kadar qelısmemıs Grin   ama yınede tebrık edıyorum lıvanelı

akdoğan811
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Aralık 05, 2008, 10:56:18 ÖÖ »

SOSYOPAT OYUNU BENDE BIRAKTIM YERIME SEVDİĞİM Bİ KARDEŞİM BAKIYOR YANİ ANLICAĞIN VEBADA BIRI BIRAKTIMI HERKEZ BIRAKIR OYUNU VEBA DAYANIŞMASI YANI SEN ANLAMASSIN Angry Angry
livaneli
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Aralık 05, 2008, 04:45:10 ÖS »

helal olsun benden yanı alperen77 (süleyman) arkadaşım  okulunda ve yaşamında başarılara imza atmanı dilerim

biz üç kişiyiz biri ben biri keyfim diğeri de keyfimin kahyası
sosyopat
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Aralık 05, 2008, 06:21:34 ÖS »

SOSYOPAT OYUNU BENDE BIRAKTIM YERIME SEVDİĞİM Bİ KARDEŞİM BAKIYOR YANİ ANLICAĞIN VEBADA BIRI BIRAKTIMI HERKEZ BIRAKIR OYUNU VEBA DAYANIŞMASI YANI SEN ANLAMASSIN Angry Angry
bak sen akdogan sende gittisen bu diyarda bir keyfim fazla kalmadı ne yapalım artık degilmi tahsinle uğraşacaktım ama onuda gece vurdular dostlarım =))) önden birisi ordusunu feda etti vurdular tahsini dayanışmaya gelince biz daha saglamız o yönden hiç canın sıkma yani diyarın bitmesine daha 3 ay var ben dostlarımla beraberim buda bana yeter..
fnrbhce
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Aralık 05, 2008, 06:31:41 ÖS »

tebrik edeim şu oyun sıfırlansın ilk önce diyar 3 sonra diyar 4 ve diyar 2 ye üyelik açıp diyar bitene kadar oynayacam

akdoğan811
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Aralık 06, 2008, 08:31:00 ÖS »

LA SOSYOPAT SEN KİMSİN BENİ VURANCAN PUANIN KADAR KONUS DUA ET OYUNU BIRAKTIM YOKSA KEDİNİN FARE İLE OYNADIĞI GİBİ OYNARDIM SENLE Angry >:(HAYATINDA HEC BENİ YIKMAYA YADA YAĞMAYA GELDİNMİ SEN YOKKK AMA BEN GELDİM VE SEN KAÇTIN
sosyopat
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Aralık 07, 2008, 09:33:14 ÖÖ »

beyler öncelikle dün foruma bakmadım ve beni livaneli ile akdogan hırsızlıkla şuçlamış size çok agır konuşuurm benim kafamı bozmayın çakallıgın lüzümü yok beyler ispatlayın ne hırsızlıgı kimin bir şeyini çalmışız biz hadi söyleyinde görelim degil mi tüm forumda haksızmıyım siz kimsini ki beni itam ediyorsunuz yok hırsız yok hesap çalar diye lafın nereye gittigine dikkat edin lan akdogan bizim arkadaş sana yemi verdiginde sosyopaatın şifresini biliyorum istersen veririm dediginde bir tek livanel idemiş olmaz sen peşine düşmüştün şifrenin mesajların hpsini okudum bana gelmişti mesajlar şifreyi isitiyodun bir de msn sen kaşınıyorsun ben eski defterleri açmayayım dedim ama sen peşine düşmüştün hırsız belli sonuçta kim oldugu niyetin bile böyle senin yap yapma bir tek livenli erkeklik etmiş olmaz demiş ben biliyordum o zamanda n beri gelmişsiniz beni şuçluyorsunuz ayıptır varsa bir delil ispatlayın göreyim beyler tamam faik belki yapmıştır onu savunmam onlada sohbetim oldu bna şifrelerde verdi aam hiçbir zaman girmedim şifrelere ben başkasının işleri benide alakdar etmez akdogan gelsen kaç yazar üstüme biz sapasaglam oyundayız ve yerimizdeyiz=))9 giden sizsiniz biz devm ediyoruz
Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!