Аутор Тема: sala ili ????  (Прочитано 4897 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже vladimir.s

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 51
  • Углед: +4/-0
    • Погледај профил
sala ili ????
« послато: март 02, 2015, 13:45:14 поподне »
Dan svima pitanje jedno jeli istina ovo u V6 da se dobija za bitku dana 100 dijamanata...
http://prntscr.com/6bb8z6

Ван мреже SrpskiVitez007

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 370
  • Углед: +20/-4
    • Погледај профил
Одг: sala ili ????
« Одговор #1 послато: март 02, 2015, 13:49:47 поподне »
Истина је
Име у игри:Камен_323008 http://prntscr.com/6g5rwd
''Наше ће сjeне ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу...''

Ван мреже vladimir.s

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 51
  • Углед: +4/-0
    • Погледај профил
Одг: sala ili ????
« Одговор #2 послато: март 02, 2015, 13:59:10 поподне »
A mi sto igramo V5 sta mi smrdimo ili sta neznamo igrati ili????na svaki nacin pokusavate ugasit v5 to je cudo da se igra farma v6 >:(

Ван мреже ELEMIRAC

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 80
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: sala ili ????
« Одговор #3 послато: март 02, 2015, 14:52:46 поподне »
Тачно тако,могли би то убацити и за В5  :)

Ван мреже vladimir.s

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 51
  • Углед: +4/-0
    • Погледај профил
Одг: sala ili ????
« Одговор #4 послато: март 02, 2015, 14:58:16 поподне »
Mnogo toga oni mogu ubaciti u V5 ali nezele lakse je ugasiti verziju V5 da se igra farma V6 lakse im je ubaciti brdo programa u V5 da je ugase a nisu ni sveni da ti isti programi imaju i u V6 pa da mi daju brdo karamela nebih je igrao zato sto nema nikakve veze sa ratnom igrom ni sa strategijom...

Ван мреже banostar

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 180
  • Углед: +21/-7
    • Погледај профил
Одг: sala ili ????
« Одговор #5 послато: март 02, 2015, 18:26:45 поподне »
Mnogo toga oni mogu ubaciti u V5 ali nezele lakse je ugasiti verziju V5 da se igra farma V6 lakse im je ubaciti brdo programa u V5 da je ugase a nisu ni sveni da ti isti programi imaju i u V6 pa da mi daju brdo karamela nebih je igrao zato sto nema nikakve veze sa ratnom igrom ni sa strategijom...

i  v5  polako  gubi  smisao 8)

Ван мреже vladimir.s

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 51
  • Углед: +4/-0
    • Погледај профил
Одг: sala ili ????
« Одговор #6 послато: март 02, 2015, 18:48:35 поподне »
Pa gubi smisao zato sto su ih admini zapostavili nezele nista resit ni na vreme ni nekim kaznama za programe samo opomene pa doklen misle da ce tim nacinom ljudi poceti V6 igrat....
Da su pametni vratili bi obavezan off 6H sto je bio...a ne ljudi hrcu i dan i noc na alarmu cemu smisao ako je ratna igra...

Ван мреже banostar

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 180
  • Углед: +21/-7
    • Погледај профил
Одг: sala ili ????
« Одговор #7 послато: март 03, 2015, 08:53:31 пре подне »
Pa gubi smisao zato sto su ih admini zapostavili nezele nista resit ni na vreme ni nekim kaznama za programe samo opomene pa doklen misle da ce tim nacinom ljudi poceti V6 igrat....
Da su pametni vratili bi obavezan off 6H sto je bio...a ne ljudi hrcu i dan i noc na alarmu cemu smisao ako je ratna igra...
  sto  se tice  6  sati off stvarno fali u  igri  i  treba da se  vrati  ja  sam  predlagao  ali  jok


Ван мреже vladimir.s

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 51
  • Углед: +4/-0
    • Погледај профил
Одг: sala ili ????
« Одговор #8 послато: март 03, 2015, 09:21:59 пре подне »
Naterao bi ja admine malo da igraju prvo posto imam osecaj da nikad nisu ni igrali ovu igru nit znaju sa kakvim se problemima susrecu igraci.....

Ван мреже ELEMIRAC

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 80
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: sala ili ????
« Одговор #9 послато: март 03, 2015, 14:55:45 поподне »
Лепо је то што се залажу за напредак игре,али ако овако буду занемаривали В5,то неће довести до повећања играча В6,него само до смањења играча целокупне игрице :)

Ван мреже chirurgico

  • Редов
  • *
  • Поруке: 26
  • Углед: +6/-0
    • Погледај профил
Одг: sala ili ????
« Одговор #10 послато: јул 31, 2015, 00:08:55 пре подне »
Treba biti svestan da vlasnici igre ne administratori utiču na razvoj same igre u pravcu njihove zarade. Bilo bi suludo držati ovakvu igru bez zarade i to je uredu. Ono što nije uredu jeste to da ljudi treba da izaberu da li će igrati V5 ili V6 a sami vlasnici igre to treba da vode kao dve potpuno različite igre a ne verzije. V6 verzija jeste preslikan RomeTotalWar (oni koji su ga igrali pre 7-8 godina znaju o čemu pričam) samo ukombinovan sa Farmaville ili sličnom porodičnom igrom koja bi zadovoljila karakter opšte populacije. Dakle ratna strategija i rijaliti parovi. Sad se postavlja pitanje evolucije i napretka u igri V6 u odnosu na V5. Šta god napisao bilo bi suludo. Kažu kvalitetne su jednostavne stvari zašto ih komplikovati, jer je odlično neprijatelj dobroga. Zato neću komentarisati kvalitet jedne u odnosu na drugu verziju. Poenta je diskriminiacija između verzija i potpuno obespravljivanje igrača u oba sveta. Kako hramovi mogu biti pitanje sreće? Kakve sreće ako oni zavise od ekonomije carstva odnosno broja seljaka. Kako nalog koji ima 8M eko bodova u ekonomiji (dakle maksimum) sa efikasnošću od 100% dobije u prvom koferu od 54.000 katafrakta 4.000?! To nije sreća nego nesreća!!! To je pohlepa vlasnika igre!!! Oni misle da evri u Srbiji Hrvatskoj ili drugoj bivšoj nam republici padaju sa neba. Pa 200 dijamanata treba da se da za sve kofere a dobiješ u dva prazna kofera koja menjaš za nove dijamante!!! Sramota. Uvođenje pojma sreće ne može biti opravdano u HRAMOVIMA (HRAM nije KOCKARNICA pa da ima veze sa srećom). Hramovi moraju da prate ekonomiju carstva!!! Prazan kofer mogu da progutam na 0 ili 4 dijamanta ali od 4 večeri izvući tri puta prazan kofer od 99 dijamanata PRAZAN i u toku istog dana 2 PRAZNA to je prevara, sramota i isključiva pohlepa vlasnika igre kao i potpuno pokerašenje. Drugo odakle to da mi iz Srbije plaćamo Bugarskoj PDV za kupovinu dijamanata?! Nismo članovi EU i da odete u EU i kupite majicu na granici vam se vraća PDV a vi istu majicu prijavljujete na srpskoj granici pa ako treba da platite carinu platite a ne mi plaćamo PDV za bugare. Smešno. I još im koferi onoliko koštaju a u odnosu na pre godinu dana duplo manje dijamanata se dobija em još u hramovima daju ispod 10% resursa i vojske u odnosu na maksimum. Pa to je više nego bezobratluk. POŠTOVANI IGRAČI POČNITE DA TRAŽITE SVOJA PRAVA U IGRI JER IH MORATE IMATI AKO ULAŽETE SVOJ NOVAC U ISTU, A JA SAM IM BAR IZGRADIO DVE KANCELARIJE U SOFIJI!!! Pozdrav i podrška srpskom administratoru Martini.

Ван мреже No.1

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +13/-4
  • https://www.youtube.com/watch?v=I2ZPEW9X8MU
    • Погледај профил
Одг: sala ili ????
« Одговор #11 послато: јул 31, 2015, 17:45:01 поподне »
A JA SAM IM BAR IZGRADIO DVE KANCELARIJE U SOFIJI!!!

 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Možda ti dozvole da se odmoriš kad prolaziš kroz Sofiju.

Ван мреже Sofronijevic

  • http://prntscr.com/7yhqdw
  • Наредник
  • **
  • Поруке: 70
  • Углед: +7/-3
  • http://prntscr.com/7yhqdw
    • Погледај профил
Одг: sala ili ????
« Одговор #12 послато: јул 31, 2015, 18:20:43 поподне »
Ma opusti se, kada su mi upali na nalog turci u 140, dobijem ti ja 300 dijamanata, kao odstetu, uzmem da otvorim kovcege na extra plus teske maceve prvi put / za 10 dijamanata/ mi da 5k ( nalog od 1.5m bodova ekonomija solidna ), otvorim drugi put za 10 dijamanata, 3k teskih maceva, treci put mi da 4k ... Zato sto sam poludeo nastavim dalje otvorim na 4 dijamanta extra plus, i dobijem 3k t.maceva prvi put , 5k drugi put i 9k treci put, inace maximum na 0 dijamanta kovceg / extra plus 10 / mi je bio 150k, sto bi znacilo da ja nisam izvlacio ni 10% , na extra plusu od 16 dija , mi je maximum bio 224k , ni 5% nisam dobio ... I kada sam pisao adminima oni su mi rekli kako je to lutrija... :(  >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

Ван мреже GRIFIN1

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 236
  • Углед: +225/-88
    • Погледај профил
Одг: sala ili ????
« Одговор #13 послато: август 01, 2015, 03:03:27 пре подне »
 ;D
igraj za sebe za svoje uživanje
ko voli nek ženi i udaje gradi vrtove šta vas briga bre gde će ko da se nađe
mene isprva isto grebala nepravda i zanemarivanje v5 od strane admina sad me briga nek se bogate na provodadžijama i dekoraterima ;)
v5 za mene ima svojih čari a ako kome uživanje da zdrma kamp il kulu šta me briga. Po meni nema lepše nego kad sašiješ kontru sa par ljudi koji još umeju da igraju al eto neki to vole na drugačiji način da igraju
v6 nezaslužuje tituli velikani nekako preglamurozno zvuči al valjda to godi ušima pojedinih pa neka im bude :)
cs svetovi umrli igra 100 ljudi max i to na 10 naloga bože sačuvaj internacional x2 svetovi još se bože pomozi drže x4 i mega za leto dosta solidno izgledaju al činjenica da na sve svetove koje su pootvarali v6 kao imp-farma nekima dođe kao osveženje :D :D :D

Ван мреже SerbiaMaster

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 268
  • Углед: +47/-57
    • Погледај профил
Одг: sala ili ????
« Одговор #14 послато: август 01, 2015, 03:43:23 пре подне »
Opet krecemo u rasprave???   afro