Анкета

zanima me dali je moguce da su ovi iz kabuma jaci od celog sveta

da
3 (50%)
ne
3 (50%)

Укупно гласова: 6

Анкета завршена: јул 19, 2014, 23:57:58 поподне

Аутор Тема: probem sa savezom kabum u svetu V6 MEGA BLITZ  (Прочитано 398 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже jovica1987

  • Редов
  • *
  • Поруке: 15
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
probem sa savezom kabum u svetu V6 MEGA BLITZ
« послато: мај 30, 2014, 23:57:58 поподне »
ja sam igrac jovica1987 u svetu v6 mega blitz u kom sam i vodja saveza srpska_garad koja broji 35 clanova ..... borili smo se ove ere za gospodara sveta i prethodne takodji i one tam i nista nismo uspeli da uradimo po pitanju kabum saveza .... da se vratimo na ovu eru u borbi je ucestvovalo preko 20 saveza svi smo ih organizovano napali u 22 po vremenu servera oni imaju toliko vojske da jedan igrac moze da porazi ceo svet pa me samo zanima dali je to realno i moguce .... vecina mojih saveznika i nasih federacija misli da su oni citeri a neki misle da su prepuni para pa proverite to i mislim da nema smisla igrati ako oni igraju na kvarno maxcassarotti i ARTHUR-1 iz kabuma imaju vojsku kao sto ima ceo svet vec 3 ere pa mi recite dali je to moguce i normalno ...s postovanjem savez Srpska_Garda

Ван мреже _am_diavolo_

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 186
  • Углед: +7/-0
    • Погледај профил
Одг: probem sa savezom kabum u svetu V6 MEGA BLITZ
« Одговор #1 послато: мај 31, 2014, 09:28:02 пре подне »
kupi i ti 100.000 dijamanata i bices najjaci

Ван мреже jovica1987

  • Редов
  • *
  • Поруке: 15
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: probem sa savezom kabum u svetu V6 MEGA BLITZ
« Одговор #2 послато: мај 31, 2014, 11:32:42 пре подне »
da bas oni kupuju svaku eru 100000 dijamanata to su obicni citeri koji ce da zeznu ceo ovaj svet pola igraca planira da napusti igru

Ван мреже _am_diavolo_

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 186
  • Углед: +7/-0
    • Погледај профил
Одг: probem sa savezom kabum u svetu V6 MEGA BLITZ
« Одговор #3 послато: јун 05, 2014, 11:07:23 пре подне »
i ja sam nekad tako mislio dok nisam poceo da igram sa ljudima koji kupuju mnogo dijamanata ..

Ван мреже Cokili

  • Редов
  • *
  • Поруке: 20
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: probem sa savezom kabum u svetu V6 MEGA BLITZ
« Одговор #4 послато: јун 07, 2014, 09:48:20 пре подне »
 afro Kad ste vec kod dijamanata kako bre ja da dobijem dijamante a da to ne bude kupovinom? Da se ne lazemo ,imama kao zadatak da kupim dijamante(a da ne pricam o tome kako budjavi kamen ne mogu da prodam jer nemam dijamante) ali meni ne oada na pamet da to i ucinim jer ncu da bacam pare za to...aj da su dinari ali bre dolari...