Аутор Тема: Zasto cekam previse na odgovor od administratora  (Прочитано 13973 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже mikac0901

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #15 послато: децембар 27, 2012, 20:02:41 поподне »
koji dogovoren rat?sta pricas ti??imas li dokaz??pitaj grke u vasem savezu sta smo im na pocetku ere napravili u 24h 180k vojnih,lakiii upotrijebi mozak,na pocetku ere!!!da imate pameti znali bi da mali savezi kad doniraju vojsku gibe volju za igrom a ako imaju vojske onda idu u minus za zlatom mi smo cekali cekali i iskpristili to sto bi  svak noramalan!!kad se uvale u minus objavis rat i razjebes ih!!samo sto to tebi nikad nebi na pamet palo!!jbg evo sad znas za ubuduce

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #16 послато: децембар 27, 2012, 20:11:25 поподне »
mikac daj bre...urijet cu od smijeha :D :D :D
cekali ste i cekali :D :D :D :D axaxaxaxaxaxax
legenda si :D :D :D

Ван мреже mikac0901

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #17 послато: децембар 27, 2012, 20:29:54 поподне »
normalno:D nadi mi jednog igraca osim vode i prvog casnika kojem ostaje isti gust igrat kad donira cjelu vojsku!!!???ajde da cujem...nebrini i obilicima bi naprvili da  nisu grci dosli ali dobro kad smo kod zlata sad cu trazit da vam uzmu zlato koje ste stekli kod prvog napada!!hvala sto ste me podsjetili!!idem zbrojit

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #18 послато: децембар 27, 2012, 20:39:00 поподне »
ma nemoj na odmoru su ;) ups za vas nisu?? shalji brzo......
a ko nastavlja...nastavlja valjda svako ko se bori za medalju...tu pricu tamo klincima od par godina...daj mikac ne zasmijavaj :)

Ван мреже mikac0901

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #19 послато: децембар 27, 2012, 20:45:57 поподне »
pricas gluposti,tj ajde placite,malverzacije samo radite gori ste od sanadera!!!!nepiju vam vode vase price,mi da smo izgubili na posten nacin nebi se bunili!!bilo bi nam krivo ali ako si slabiji tu se nista ne moze,bez balista nam niste uzeli dvorac a vi imali 250k i onda pricate kako ste nam pobili vojske:Dhxaxaxaxxaxaaxaxaxaxaxaxaxaxaxax smejem seee

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #20 послато: децембар 27, 2012, 20:57:47 поподне »
smij se :D zdravo ti je to.... ;)
chush ga...sanader :D :D :D :D a jesi dobar :D :D
mikac !!!!!!! priznaj ..imaj igracke chasti....a igras dovoljno i postujem te kao igraca tu nema diskusije...ali priznaj da na posten nacin tvoj savez teorijske sanse nebi imao na 105 ...samo toliko trazim :)
a kad smo vec kod plakanja ne znam ko je onaj sa nalogom xenia i patuljci kako je taj plakao u jednom trenutku :) pa dok vam admini nisu potpomogli ja mislim davio se u jezeru suza :) :) :)

Ван мреже DeMar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #21 послато: децембар 27, 2012, 21:32:28 поподне »
Vidi ga ledeni dosao sa mikcem pa procitaj da je ovo Srpski forum idi trazi od tigra da ti napravi hrvatski pa tamo pradaj prazne price . Sutra ocekujem odgovor od kurma za 2 savezna rata koja si namestio izmedju tvog maxa i game of throna . a onda trazim povratak vojske koje smo izgubili jer si namerno kucao game of throne u nasa okupljista .  Kako te nije sramota da pises ovde ovakve nebuloze.

Ван мреже Oblak

  • Редов
  • *
  • Поруке: 15
  • Углед: +4/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #22 послато: децембар 27, 2012, 21:33:21 поподне »
« Последња измена: децембар 27, 2012, 21:34:33 поподне Oblak »

Ван мреже DeMar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #23 послато: децембар 27, 2012, 21:40:45 поподне »
A sto se tice dokaza evo ti dokaz za namestanje rata. http://clip2net.com/s/2EsO0     pola miliona ste uzeli vojnih i toliko i ratnog.  A da nepricam sto je game of throne imao  3 m koplja  nomadskih u saveznoj i to ste im potukli  i napunili se zlatom .....

Ван мреже DeMar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #24 послато: децембар 27, 2012, 21:42:09 поподне »
Ali nebitno cekamo mi Naseg adiminstartora da te proveri i da sve bitke savezne i pojedinacne da pokaze sve crno na belo . A onda idi palci kod tigrica da ti vrati ratni prihod.

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #25 послато: децембар 27, 2012, 22:35:32 поподне »
Hmmm..... stvarno Demar.... Ako je ovo Srpski Forum, kako onda Mikac kao hrvat može da ovde piše??? Ovde bi trebalo da imaju pristup samo srbi, zar ne? Ko zna, možda su hakovali forum.... :o

le$a

  • Гост
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #26 послато: децембар 27, 2012, 23:19:11 поподне »
Druze samo ovako nastavite. Vicite, pljujte i pored tolke galame oni ce da moraju da preuzmu velike korake, idite i na generalni forum i napisite i tamo  za ovaj slucaj. Tamo ce poprimiti najvece efekte. Ovde dok ne pocnes da psujes  niko ne ume da te shvati ozbiljno. >:(
« Последња измена: децембар 27, 2012, 23:34:21 поподне le$a »

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #27 послато: децембар 27, 2012, 23:38:34 поподне »
zato se ova tema zove kako se zove  ;D morate cekati malo  ;D....

Ван мреже DeMar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #28 послато: децембар 27, 2012, 23:50:12 поподне »
Pa vidis ja sam se zalio u nedelju da su namestili 2 rata izmedju sebe i game of throne i geo wariors . I taj  Mikac  je od ratnog skocio i jos pojedini igraci preko 2.5 m poena za  manje od 1 sata. Bili su banovani od strane sistema jer je tako nesto nemoguce.  Ali naravno Mikac http://clip2net.com/s/2Eugq  evo sta ljudi pricaju o njemu, poceo da place kod tigra i ovaj mu odlepio ban i jos prglasio da nisu krivi nikako i podelio dijamante  a oni su do tih namestenih ratova napravili za jedan dan preko  270k balista i  oko   6 m konja..................  Pa je onda mikac dosao sa svojih 6 m vojske na sever kod nas i poveo ove game of thorne od koje je uzeo ratni i zajedno napadali  kada su bili oduvani  on je nastvio da kuca game of throne da bi nas oslabio.  I na kraju svega  kada smo mi njih napali  u centar  potukli vojsku   veliki tigar im je vratio  baliste 370k i preko  2.8 m katafratka sa obrazolozenjem da im je nalog bio hakovan. A mi jos uvek cekamo da nam neko odgovori o proveri rata.

I da se zna to je tigar takticki smislio jer je preuzeo martinin posao  jer je ona na odmoru ....... 

Ван мреже DeMar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #29 послато: децембар 27, 2012, 23:55:37 поподне »