Аутор Тема: Zasto cekam previse na odgovor od administratora  (Прочитано 14026 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже mikac0901

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #300 послато: децембар 29, 2012, 20:47:38 поподне »
mikac idi ljubi guzu tigeru, mozda to doda jos balista ili skloni stvari o namestenom ratu! ti i zvyr ste u istom savezu u drugom svetu, kome ti pises bajke ovde! uostalom imas svoj forum, pa se tamo zali, zbog onih psovki ovde sam ban mozes dobiti!


veliki igrac:D na kojem acc igras u obilicima? pa covjece 2 saveza nama bez balista nisu uspili uzet dvorac:Dxaxaax

Ван мреже Oblak

  • Редов
  • *
  • Поруке: 15
  • Углед: +4/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #301 послато: децембар 29, 2012, 21:00:33 поподне »
opet skreces temu ili maca pojela jezik?!! da te podsetim VELIKI IGRACU, POSTENJACINO :
http://scr.hu/screenshooter/7045693/bnxlfme
E SAD DA CUJEMO JOS NEKU BAJKU, PA DA MOZEMO NA MIRU NA SPAVANJE :d

Ван мреже Oblak

  • Редов
  • *
  • Поруке: 15
  • Углед: +4/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #302 послато: децембар 29, 2012, 21:06:36 поподне »
MALI REZIME ZA ONE KOJI NISU UPUCENI ZYRK JE VODJA GAME OF THRONS, NA KOJEM JE MIKAC I KOMPANIJA UZELA 500K VOJNIH!

ne spamujte ovde nebitnim stvarima da mikac odmah vidi ili neki njegov poltron, pa da cujemo bajku!
« Последња измена: децембар 29, 2012, 21:20:45 поподне Oblak »

Ван мреже Erithreya

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #303 послато: децембар 29, 2012, 21:46:34 поподне »
Ma dzabe oblak nece on da prizna to i tu nema sta da se prica mozda je i bolje da pobjede jer kad su izgubili baliste poceli su da mi pisu sa svih strana o tome kako su prevareni i kako su pokradeni neki su mi pricali svoje zivotne price neznam sa kojim ciljem ali nema veze da smo bili u jako dobrim odnosima razumio bih jos jednom podjsecam sve koji su otisli malo dalje ovo je samo igra nemojte da je shvatate toliko licno onaj ko je castan i ko je posten on ce da prizna ako je nesto uradio ... vidis Mikac igra sa Zyrk ali i to je slucajno nije nista namjesteno da nece opet reci da je fotomontaza ili tako nesto treba da budemo strpljivi dok dodje Martina ona ce da ucini za nas sigurno najvise sto moze pa sta bude da bude ovo je moj zadnji svjet i necu vise da se zamaram sa ljudima kakav je mikac i njegova ekipa...

Ван мреже DeMar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #304 послато: децембар 29, 2012, 21:52:57 поподне »
Zoki67   je bila mikac sifra zar ne zar nisi video da sam napisao i nije fotomontaza .

Ван мреже Erithreya

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #305 послато: децембар 29, 2012, 22:06:59 поподне »
---SCORPION---  ako si ti zast si dosao u taj svijet ko te doveo,ne bati to ime i ne sominji savez koji sam ja stvorila,sta ti znas o tom savezu nista i o tim igracima koji su bili tu,nemas pojma,a tamo si se po svijetovima hvalio za taj savez,a jednu rijec nisi mogao da odrzis ,i pricas mi tu!Dax kad je vidio koga je dveo sam se pokajao pitaj njega!Jer ste vi ovo sve zaoceli solunci i niko vise i sve nas oko vas osvadjali a n vi sami izmedju sebe ne mozete da ricate normalno da se ne svadjate!I meni nesto kazes nemas ravo ti meni nista reci,ni u jednom svijetu niste nista ostigli,i onda lazima navucete druge kao oblaka dalibora i ostale da vam se sazale i omognu i trazis pravdu!Jedan obicni klinac kako te dax zvao!Necu da komentarsem vise na ignor si mi !


Sta ti vinda pricas o SOLUCIMA  molim te jel znas nekog mozda od nas jesi igrala sa nama dosla si prvi dan kod nas i pocela si da zavodis neki red kao i aoo koji je trazio da bude odmah unapredjen kad smo mu rekli da to neide tako da treba da se dokaze prvo on je odamah izasao a vi ste presli kod mikca i sad ti pricas nesto da smo mi zakuvali mi nismo nista zakuvali nego smo vam trn u oku citavu eru zna dobro Mikac ko je dobio dve medalje na njemu u svjetu cro-srb 2 putaj ga neka ti kaze :D:d:d zasto se on i boji nas jer zna kako igramo pa kolonije nam niste mogli naci dok nismo presli kod xenije znas i sama sta si pisala za mene necu to da iznosim ovde jer te postujem dama si  samo te molim da sledeci put kad budes pisala nesto o nama Soluncima i Obilicima da dobro razmislis sta pises..

Ван мреже mikac0901

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #306 послато: децембар 29, 2012, 22:39:11 поподне »
e i sta sad?koji ste vi golomozgovi:D vas igrac prizna da ste ulazili na nikzu i pravite se glupi:Dhahahaha da zrk i ja smo sad dobro i imamo fed odkad ste ih pocistili i sta sad?nemozes mi nista jer nemozes nista dokazat prema tom nepricaj vise gluposti:D

Ван мреже Erithreya

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #307 послато: децембар 29, 2012, 22:45:14 поподне »
Hoces reci otkad ste namjestili rat? I nismo mi pocistili Zyrk vec je to bio vas dogovor da krenete na nas i da nam oslabite vojsku daj mikac nemoj da se pravis lud znas ti dobro o cemu ja pricam?I zamolio bih te da ovde korsitis rjeci koje su prikladne za ovaj forum..

Ван мреже ---SCORPION---

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #308 послато: децембар 29, 2012, 23:13:26 поподне »
i oce li nam administratori objasniti dakle sad kakav je to hack logovati se sa sifrom???

Ван мреже Oblak

  • Редов
  • *
  • Поруке: 15
  • Углед: +4/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #309 послато: децембар 29, 2012, 23:27:38 поподне »
e i sta sad?koji ste vi golomozgovi:D vas igrac prizna da ste ulazili na nikzu i pravite se glupi:Dhahahaha da zrk i ja smo sad dobro i imamo fed odkad ste ih pocistili i sta sad?nemozes mi nista jer nemozes nista dokazat prema tom nepricaj vise gluposti:D
opet menjas temu?!! :D e neemas ti veze sa zivotom! naravno da ste u fed, uvek ste i radili zajedno! i rat namestili, al imam to jos nesto rec, kontrola rata ide :D kupi prnje mikac dani na IO su ti odbrojani :D

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #310 послато: децембар 30, 2012, 00:23:38 пре подне »
Bilo kakva razmena naloga smatra se kršenjem pravila.
Ukoliko se nekome da šifra i taj neko uđe na nečiji profil onda je to obostrana krivica.
Pravila su takva i svi smo ih prihvatili.
Iskreno iz nekih razloga koje ne bih da pominjem u ovj tmi da ne bi sada počeli o nečem novom da pričamo,smatram da profil nije uhakovan već da je šifra procurila nekako.
Opet pominjem da je ovde bilo masovnih kršenja pravila i smatram da niko od admina nije trebao da se meša.
Tok igre je bio prljav i po meni je trebao i kraj da bude takav.
eventualno par banova za igrače koji su ulazili na taj "hakovan" nalog  i par igrača koji su najviše resursa stekli nameštenim ratom...

Ван мреже M038

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +15/-6
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #311 послато: децембар 30, 2012, 01:57:16 пре подне »
ko si ti da govoris da su ratovi namisteni????? jeli imas dokaz o tome posto si to sad napisa od zelim da izneses taj dokaz!!!!!

Nemoj vređati nečiju inteligenciju
Kad porasteš naučićeš

Ван мреже converse

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #312 послато: децембар 30, 2012, 02:44:48 пре подне »
ova igra bi trebala biti zabava,za slobodno vreme,ubijanje vremena kad ti je dosadno....e sad mozda ce neki misliti da sam budala ali neshvatljivo mi je to da neko može pored teško bolesnog deteta provoditi 18 sati dnevno na imperiji nišaneći vojne bodove i to njih 2 miliona ??????možeš ti biti majstor ove igre i najbolji i najjači igrač svih vremena,al da se mene pita zavrsio bi ti u ludačkoj uniformi .... :(  СРБИЈА СРБИМА  ......   

Ван мреже mikac0901

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #313 послато: децембар 30, 2012, 04:58:37 пре подне »
Nemoj vređati nečiju inteligenciju
Kad porasteš naučićeš

odgovori na pitanje?nemoj pametovat!!pa naravno nemozes odgovorit:Dp.s.oblak:Dpa slobodno i onda kad se nista nenade bit ce,admini su na njihovoj strani bla bla bla

Ван мреже mikac0901

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #314 послато: децембар 30, 2012, 05:00:55 пре подне »