Аутор Тема: Kfaifikacije za SP 2014 ?  (Прочитано 495 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже brankobope

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 46
  • Углед: +8/-1
    • Погледај профил
Kfaifikacije za SP 2014 ?
« послато: октобар 26, 2014, 10:53:09 пре подне »
Pozdrav. Da li moze neko da opise poslednji dan kvalifikacija ? Interesuje me, kad je poslednji napad i sta se desava posle njega ?
Краљеви поданици, њих 10-оро, сваке године краљу донесу сваки по 10 Полуга злата од којих је свака тешка по 1кг, значи сваки треба да Преда 10кг.
Шпијун је обавесто краља да неко од  поданика прави 100 г лакше полуге. Све полуге изгледају исто, разлика је само у густини Злата.
Краљ је мудар човек и само једним мерењем на ваги, сазнао је који поданик закидао на полугама.
Загонетка гласи, како је то Краљ знао само једним мерењем?

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Kfaifikacije za SP 2014 ?
« Одговор #1 послато: октобар 26, 2014, 17:23:41 поподне »
Pozdrav. Da li moze neko da opise poslednji dan kvalifikacija ? Interesuje me, kad je poslednji napad i sta se desava posle njega ?
Постоје  25 таласа(напада).
После завшених напада битно је бити добро рангиран.
Рангирање:
- Рангирање је само по нето економским бодовима.
Награде:
- Првих 30 играча на Ранг листи, добиће право учешћа на Светском првенству као део националног тима земље из које су регистровани.
- Првих 30 играча на Ранг листи, имаће у рангирању и на профилу, ознаке ‘национални такмичари’, које ће увек бити видљиве на њиховим профилима до почетка следећег Турнира.
« Последња измена: октобар 26, 2014, 17:27:36 поподне Ivan-dark »

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже brankobope

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 46
  • Углед: +8/-1
    • Погледај профил
Одг: Kfaifikacije za SP 2014 ?
« Одговор #2 послато: октобар 26, 2014, 18:00:59 поподне »
to znam, nego me zanima da li posle poslednjeg talasa postoji neko vreme koje je potrebno da prodje, nesto slicno kao kod trke za gospodara sveta ono 60% 42 sata, a ovde na turniru dajem primer da 10 ili 12 sati zadrzis mesto na rangu.

Ako ima 22 talasa (napada) , onda je taj 22 napad u sredu u 2 sata ujutru a kad kliknes na sat pise da se zavrsava 31.10.2014

http://prntscr.com/50128v
« Последња измена: октобар 26, 2014, 21:48:13 поподне brankobope »
Краљеви поданици, њих 10-оро, сваке године краљу донесу сваки по 10 Полуга злата од којих је свака тешка по 1кг, значи сваки треба да Преда 10кг.
Шпијун је обавесто краља да неко од  поданика прави 100 г лакше полуге. Све полуге изгледају исто, разлика је само у густини Злата.
Краљ је мудар човек и само једним мерењем на ваги, сазнао је који поданик закидао на полугама.
Загонетка гласи, како је то Краљ знао само једним мерењем?

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: Kfaifikacije za SP 2014 ?
« Одговор #3 послато: октобар 27, 2014, 11:18:16 пре подне »
to znam, nego me zanima da li posle poslednjeg talasa postoji neko vreme koje je potrebno da prodje, nesto slicno kao kod trke za gospodara sveta ono 60% 42 sata, a ovde na turniru dajem primer da 10 ili 12 sati zadrzis mesto na rangu.

Ako ima 22 talasa (napada) , onda je taj 22 napad u sredu u 2 sata ujutru a kad kliknes na sat pise da se zavrsava 31.10.2014

http://prntscr.com/50128v

Лепо је речено, да има 25 таласа а НЕ 22 како сте ви то навели... Нисте добро прочитали одговор... Квалификације се завршавају 31.10.2014.

KILLERUBICA

  • Гост
Одг: Kfaifikacije za SP 2014 ?
« Одговор #4 послато: октобар 27, 2014, 15:57:13 поподне »
Pozdrav. Da li moze neko da opise poslednji dan kvalifikacija ? Interesuje me, kad je poslednji napad i sta se desava posle njega ?
25-ти талас напада номада је последњи напад, налози се после битке закључавају, обрачунавају битке, и утврђује ранг листа а налози  остају закључани до почетка групног дела светског првенства. Када почне светско првенство, сви налози крећу свој развој од нуле.