Аутор Тема: ZAKLJUČAVANJE TEMA KAO NAČIN DA SE POBEGNE OD ISTINE !!!  (Прочитано 353 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже doctor.IO

  • Редов
  • *
  • Поруке: 3
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
ZAKLJUČAVANJE TEMA KAO NAČIN DA SE POBEGNE OD ISTINE !!!
« послато: април 10, 2014, 23:59:23 поподне »
SKANDALOZNO !!!!!!!!!!!

Pa zar vi mislite da ćete samim tim što zaključate temu da se rešite svih nezadovoljnih ljudi???
Pitanje je konkretno od normalnih ljudi,kako da se probije fort 8 sa full odbranom koja je okružena?Otpada početni moral od preko 150 kako neki "iskusni" ;D ;D pričaju,otpadaju trebušeti,faza igre je gde svi imaju tešku vojsku,nema elite.Dozvoljeno je poslati oko 20k mačeva i ne više od 500 mašinerije.

Odgovor je-nikako a vi možete da zaključate i forum,istina je jasna.E sada,
kao iskusni igrač,a neću namerno reći ni ko sam ni šta...dolazim do zaključka,dižite tvrdjave,napravite šaku jada strela i balista i smejte se ceo realm,jer dok se istraži elita,odavno ste van x2 :D

Tako se ratuje u savremenoj imperiji drugari moji,nebitno imaš li dija ili ne,koncept je nakaradan i masa ljudi koja je i pomsilila da odigra malo,odustaje naravno.
A i ja sam...

E sada zaključajte slatko...a svako ko pomisli da me ubedjuje da nisam u pravu,veze nema sa imperijom i ne zaslužuje bilo kakvu funkciju na forumu.

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: ZAKLJUČAVANJE TEMA KAO NAČIN DA SE POBEGNE OD ISTINE !!!
« Одговор #1 послато: април 11, 2014, 00:14:20 пре подне »
SKANDALOZNO !!!!!!!!!!!

Pa zar vi mislite da ćete samim tim što zaključate temu da se rešite svih nezadovoljnih ljudi???
Pitanje je konkretno od normalnih ljudi,kako da se probije fort 8 sa full odbranom koja je okružena?Otpada početni moral od preko 150 kako neki "iskusni" ;D ;D pričaju,otpadaju trebušeti,faza igre je gde svi imaju tešku vojsku,nema elite.Dozvoljeno je poslati oko 20k mačeva i ne više od 500 mašinerije.

Odgovor je-nikako a vi možete da zaključate i forum,istina je jasna.E sada,
kao iskusni igrač,a neću namerno reći ni ko sam ni šta...dolazim do zaključka,dižite tvrdjave,napravite šaku jada strela i balista i smejte se ceo realm,jer dok se istraži elita,odavno ste van x2 :D

Tako se ratuje u savremenoj imperiji drugari moji,nebitno imaš li dija ili ne,koncept je nakaradan i masa ljudi koja je i pomsilila da odigra malo,odustaje naravno.
A i ja sam...

E sada zaključajte slatko...a svako ko pomisli da me ubedjuje da nisam u pravu,veze nema sa imperijom i ne zaslužuje bilo kakvu funkciju na forumu.
После толико муке и труда и покушаја да вам се објани да се може  освојити тврђава 7 и 8 и после симулација и слика ви се појавите овде са истом темом.
Вама лично може да се не свиђа верзија 6 у којој има доста промена,нових ствари и грешака које су састсани део сваког почетка и формирања игре.
Ја гледам сваки дан битке и рушење поменутих тврђава и просто не могу да верујем да постоји сумња у тако нешто.
Погледајте још једном слике битке

http://forum.imperiaonline.org/rs/index.php?topic=2302.15

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже doctor.IO

  • Редов
  • *
  • Поруке: 3
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: ZAKLJUČAVANJE TEMA KAO NAČIN DA SE POBEGNE OD ISTINE !!!
« Одговор #2 послато: април 11, 2014, 00:29:20 пре подне »
Kao prvo,ovo nije full branjen fort druže moj,nema balista u njemu,
kao drugo http://prntscr.com/38tqgv pogledaj moral koji ti je,znači izgubio si čak i ako nisi pravilno uneo,a da ne pričamo da si još i baliste dodao,
kao treće poslao si 1800 mašinerije a dozvoljeno je samo 500,
i šta ćemo sada ??

Još ako se na polje postavi neka vojska i tu se oduzme 10-20 morala,ne postoji način da se probije,
sem statističke greške,kako reče tvoj kolega... :o

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: ZAKLJUČAVANJE TEMA KAO NAČIN DA SE POBEGNE OD ISTINE !!!
« Одговор #3 послато: април 11, 2014, 00:35:28 пре подне »
Kao prvo,ovo nije full branjen fort druže moj,nema balista u njemu,
kao drugo http://prntscr.com/38tqgv pogledaj moral koji ti je,znači izgubio si čak i ako nisi pravilno uneo,a da ne pričamo da si još i baliste dodao,
kao treće poslao si 1800 mašinerije a dozvoljeno je samo 500,
i šta ćemo sada ??

Još ako se na polje postavi neka vojska i tu se oduzme 10-20 morala,ne postoji način da se probije,
sem statističke greške,kako reče tvoj kolega... :o
Видим да нисте прочитали предходну тему и ниста разумели или нисте хтели да разумете да  се куле боре без  балиста и да нису потребни да би се кула бориле.

Ова тема је закључана.

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

KILLERUBICA

  • Гост
Одг: ZAKLJUČAVANJE TEMA KAO NAČIN DA SE POBEGNE OD ISTINE !!!
« Одговор #4 послато: април 11, 2014, 00:44:25 пре подне »
Kao prvo,ovo nije full branjen fort druže moj,nema balista u njemu,
kao drugo http://prntscr.com/38tqgv pogledaj moral koji ti je,znači izgubio si čak i ako nisi pravilno uneo,a da ne pričamo da si još i baliste dodao,
kao treće poslao si 1800 mašinerije a dozvoljeno je samo 500,
i šta ćemo sada ??

Još ako se na polje postavi neka vojska i tu se oduzme 10-20 morala,ne postoji način da se probije,
sem statističke greške,kako reče tvoj kolega... :o
Očigledno niste  nista razumeli  o toku i mehanici bitke na f8,, dozvoljeno je da se bori po  500 ovnova i katapulta  po rundi a vi mozete poslati koliko hocete, sto vise to bolje, jer ce se posle svake runde bitke formirati nove linije napada i opet ici  po 500 u napad po rundi, i tako ce lakse srusiti fort. ali shvatite da sa niskim moralom ne mozete da napadate slozenije tvrdjave. vec sam objasnjavao , molim Vas uzmite i procitajte sa razumevanjem  postove bar jednom

« Последња измена: април 11, 2014, 00:48:55 пре подне KILLERUBICA »